27 Nisan , 2024, 14:10:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ALLAH'IM bi mucize ne olur çıldırmak üzereyim...

Başlatan munuş, 15 Ekim , 2008, 08:59:48

« önceki - sonraki »

munuş

ne yapıcağımı bilemiyorum eşim çok değişken çıldırmak üzereyim hatta kafayı yiycem napıcağımı kestiremiyorum sağlıklı düşünemiyorum allahım bana yardım et.sabah herşey iyi hoş dünde anlattığım gibi eşim süprizlerle çıktı karşıma ama akşam olunca değişiyo yine dün akşam istemiyorum diye tutturdu ama olursada benden bişey bekleme bak başının çaresine deliricem ya bu benim eşim bunları bana söyleyen hayat arkadaşım çıldırıcam onuda geçtim bana çocuk olunca gezmeyi falan unut evde çocuk bakarsın bana sıkıldım mıkıldım dolaşalım sakkın deme ya ben ne yapıcam ya nasıl başa çıkıcam galiba anladığım kadarıyla eşim beni sevmiyor gerçekten bu evliliği sadece evlilik olsun diye yaptı yada ne bileyim eşimin iyi saatte olsunları var bi geliyolar bi gidiyolar allahım kafayı yiyorum galiba bi insan bunları nasıl söyler gerçi ben de salaklık ya herşeyin suçlusu benim benim yüzümden hata üstüne hata...belkide kadersizlik desem dahamı doğru olur anlamıyorum sağlıklı düşünemiyorum ya sabah altıdan beri uyanığım o işe gitti ilgilenmedi bile ama sanırım dayanamıycam kızlar tek başıma mücadele veremiycem bu bebek olayı ben ve annemden başaka kimsenin hoşuna gitmedi (aileden )eşimin ailesiyle konuşsam herşey daha kötü olur biliyorum çünkü onlar bugüne kadar hiç yapıcı olmadılar hep yıkıcı oldular kötü insanlar daha doğrusu art niyetli insanlar yani anlıycağınız tek başımayım kızlar tek başıma mücadele veriyorum hep karşılık hiç göremedim.çokmu iyi niyetliyim acaba yada çok kötü bi insanım bilmiyorum yaaaaaaa :y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

sibel28

Canım hiç inançlı kul yanlız olurmu?Allah'a sıgın.eşin şimdi kararsız hem istiyor hemde şimdi bizim için erken diye düşünüyor.benim eşimde ilk evlendiğimiz aylar ben korunmayınca beni tehdit ediyordu.hemen olsun gezemezsin.evde oturursun diyordu.bende birkaç ay gezemeyiz ondan sonra bebişimle gezeriz diyordum.sabret canım.isyan etme.bak herkesin kaderi farklı.benim eşim olsun diye deliriyor.ameliyatın üzerinden kaç gün geçti diye devamlı hesap yapıyor.senin eşin ise istemiyor.sabret düzelecek.bak bebek dogsun inşallah birde oglun olur ozaman eşini görürsün.

munuş

aysun inanmayı çok istiyorum ama korkuyorumda biliyosun benim bide kızım var ilk evliliğimden korkuyorum işte napıyım bi tane daha gamze olsun istemiyorum ya çok kötüyüm...

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım rabbim herzaman senın yanında unutma bırak ne düşünürse düşünsün sanırım bu sonun ikiinci evliligin ne

olursa olsun iyi düşün bence sonuçta neden bu şekilde dvrandıgını anlamış degilim ama dengesizlikden başka birşey

degil bana kalırsa biz olsun diye ugraşırken bir insanın bu şekilde istememesi sçma bence mantıklı düşün ve kendın

için hayırlısı neyse onun kararını ver hayat senın hayatın sonuçta bir cocugun da var yanı
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

munuş

haklısın tülincim rabbim benden alsın sizlere nasip etsin ne diyeyim aklım başımda değil ama nasıl kıyayım bu cana... :y25:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

senden alıp bize nasip etmesin canım çok yanlış konuşuyorsunya üzüyrsun bak benı bize kendılıgınden nasip etsin

ben sana kıy demıyorum diyemem de hiçbirzaman veren de allah alanda allah ama ben senın yerınde olsam

oturup konuşurum eşimle evlenmişsen bir yastıga baş koymuşsan bu elbet olucak ilerde yanı anlamadıgım neden

istemedigi anladınmı çocuk istemıyorsa neden evlendı ozaman ne bviliyim şimdi özel konulara da girmek istemıyorum

ama otur konuş bence

ametist

arkadaşım bende tülin e katılıyorum.bizler neler yaşadığınızı bilemeyiz şartlarınızı eşinizle oturup açıkca herşeyi konuşmalısınız. hayat çok zor ve biz vereceğimiz kararlar ile hayatımızı ya kolylaştırır ya da iyiyce zorlaştırırız.

neslihan

Allah yardımcın olsun kocanın bu tutarsızlığı çok kötü.Ne diyceğmi şaşırdım açıkcası :icon_pale:

servem

cnm inşallah yüce Rabbim yüzüne bakar da şu sorunların üstesinden hayırlısıyla glirsin.. gerçekten yaşadıkların zor ama malesef ki başa gelen çekilir.. pes etme kararlı ol Allah a sığın dua et .. napalım elimizden gelen bunlar.. Allah ım da eşine vicdan versin Allah korkusu versin de sen de önüne doğru şekilde bakabil... Umarım ki senin bebeğini aldırtarak günaha girmene sebep olmaz...

eylülüm

slm canım senin eşinin yaptığının aynısını ben yaptım 6 sene sonra bi kızımız oldu hiç de pişman değilim belki biraz daha da bekliyebilirdim.çünkü senin zaten bi kızın varmış.ayrıca gerçekten gezmeyi tozmayı herşeyi unut bunları yaşamışsındır zaten ilk çocuğunda ne kadar zor olduğu kesin bişey sanırım eşin seni sevmediğinden değilde biraz rahatına ve zevkine düşkün o yüzden istemiyor.bence zamana bırak hiç üstüne gitme bi gün gelip ister kesinlikle.

aysel

ah munuşcum inana çok üzüldüm bu duruma ama canım eşin belkide ben bi çocuğun sorumluluğunu alabilecekmiyim diye endişe ediyo ve kafasındaki sorulara takılıp kalıyo yani baba olmaktan korkuyo üstüne gitme bu konuyu açma bile kendi kafasında halletsin sorunlarını
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

munuş

aysel cim üstüne gitmiyorum hatta dediğin gibikonuyuda açmıyorum ama sanırım o kararlı benimle konuşmuyor bile biraz önce işe uğurladım çıkarken bana tekrar vizite kağıdı aldığını söyledi ve evrakları hazırlarsın dedi  :crybaby2: sanırım yapabileceğim bişey kalmadı hemen hemen her yolu denedim olmuyo.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım hayırlısı olsun çok üzüldüm ama elden gelen birşey yok anladım kı eşin kendı adına ve senın adına bu kararı

çoktan vermiş allahım kimseye böyle vicdansız insanlar nasip etmesin ya bir bebek rızkı ile gelir bereketi ile gelir

bu şekilde davranıp gezmekden tozmakdan vakıt buulamayacagını düşünmek çok saçma bana göre  çok aciz bir

kişiligi var ne olur kusura bakma bana kızarsanda kız ama içimde kalmasın çünkü çok sinirlendim ya biz nelerle

ugraşıp bir evlat sahibi olmak için varımızı yogumuzu döküyoruz ama olanlarda işte böyle acımasızca kestirip

atıyor birşey diyemıycem eşini ALLAHA HAVALE EDİYORUM O BEBEGİN CEZASINI ÇOK AGIR ÖDİYCEK EMİN OL

munuş

tülincim ne olur bana kızmayın inanın ben çok istiyorum bu bebeği ama dediğim gibi ikna olmuyor erken daha diyorda başka bişey demiyor beni anlayın ne olur ama hala dua ediyorum allahım bana yardım et diye lütfen bana kızmayın :crybaby2:  :crybaby2:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

inankı ben sana kızmıyorum ya sana üzülüyorum aksıne ben o eşin denen vizdansıza kzııyorum nasıl evlendın onla

anlamıyorum ya zoruma giden ne biliyormusun hanı diyormuş ya dogurursan herşey den mahrum kalırsın

gezemezsin sonra bana kalkıo birşey deme yaaa allahını seversen böyle bir şey olabilir mi ya insan lar gezmek için

mi çocuk yapmıyor anlamış degilim ha derkı ya hayatım bellı bir işim yok evimiz yok ne biliyim şuanda ona bakıcak

durumumuz yok ozaman gene anlarım ama oz<aman korunsaydı neden hem korunmayıp hem istemıyor anlamış

degılım o masum kolay gelmıyor dünyaya ya sinirlerim bozuldu valla çok kusura bakma daha fazla içine girmek

istemem sonuçta bu ailevi bir mese le ama görsem inan ki munuş suratına tükürürüm bunu bilesin