ALLAH'IM bi mucize ne olur çıldırmak üzereyim...

Başlatan munuş, 15 Ekim , 2008, 08:59:48

« önceki - sonraki »

Angel

Allah esine Allah korkusu versin,akil fikir versinvede iman gucu versin.Allah korkusu olan kisi bi cana kiymaz sanada sabir versin rabbim.

munuş

bana kızmadığınıza sevindim ya bana çocuk olursa gezmeyi falan unut diyo ben ona tamam dedim zaten ben gezmiyorum ki ayda yılda bir beni dışarı çıkarır zaten öle evli arkadaşımız bile yok birbirimize gidip geldiğimiz yanlızlık içindeyim zaten başka bişe yok içimi acıtan en büyük şeyse bana eğer doğurursan bak başının çaresine benden bişey bekleme dedi onu anlayamadım ben hala açıklamaya çalıştıkç ao bana neden ısrar ediyosun çocuğu kendine dayanak mı istiyosun diyo saçmalık yani tülin bi çocuğun evliliğin yıkılmaması için sebep olmıycağını benden iyi kimse bilemez.karar veremiyorum napıcam anlamıyorumki nedesem sonuç olmuyo gerçi fazlada konuşmuyorum konuşunca bağırmaya başlıyo bu sferde yediremiyorum  :crybaby2:

güüm82

Merhaba arkadaşlar
Munuş;yazdıklarına gerçekten inanmak istemedim binlerce kişi çocuğu olsun diye çaba gösterip uğraşırken
allahın size bahşettiği bu lütfu geri çevirmek gibi bi lüxünüz olamaz;
eşin gerçekten çok tutarsız dediğin gibi eşinin ailesi yıkıcıysa bence onların parmağı var bu değişkenliklerde.

neslihan

MUNUS ŞU CÜMLENİN ANLAMINI İYİ ANLAMAK GEREK SEN KENDİNE DAYANAK MI ARIYORSUN.YA BİTANEM BENCE KENDİSİ BU EVLİLİĞİN İÇİNDEN RAHATCA SIYRILABİLMEK İÇİN ÇOCUK İSTEMİYOR.

MALESEF DURUM ÖYLE GİBİ GÖZÜKÜYOR.YA DA ONUN FİKRİNİ SÜREKLİ ETKİLEYEN YÖNLENDİREN KİŞİLER VAR.İYİ ÖLÇ TART.

EVET ÇOCUĞUNUN ALINMASINI ASLA İSTEMEM.AMA ANA BABA AYRI BİR AİLEDE DE SAĞLIKLI BİREYLER YETİŞMİYOR.

SENİ ÜZMEK DEĞİL AMACIM AMA SENİN KOCANIN TUTUMU GELECEĞE DAİR UMUT TAŞIMIYOR.

ALLAH YARDIMCIN OLSUN.YÜREĞİNİ FERAHLATSIN,SIKINTINI GİDERSİN İNŞALLAH.

munuş

neslihan canım inan çok kötü durumdayım hatta deprosyana girdim galiba bilmiyorum evde düşünmekten kafayı yiycem beni sevmiyo diye düşünüyorum artık dediğin gibi belki de ayrılmayı düşünüyodu ne bileyim buda olunca ikilemde kaldı anlayamıyorum çok kadersizmişim malesef şansım hiç yokmuş.şimdi napıcam onun asıl niyetinin ne olduğunu nasıl anlıycam kafmda onu kurmaya başladım öle yada böyle bana bi açıklama yapmıyoki anlamıyorum inan  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

ne diyim valla bende şaşırdım inan dayanak mı kelımsiçok yanlış bir cümle eş arasında yanı senın ikinci evligin oldugu için bence belkı bir problem yaşarsınız da cocuk olursa zor olur düşüncesiyle söyler bu lafı ama ne olursa olsun otur be maksatını anla sonuçta sen bu insanla bir ömür boyu yaşıycaksın canım ya ben açıkca söyluıım belkı senı üzüyorum ama ben böyle bir insan la hiçbirzmana beraber olmam
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

efsane

canım ya allah eşine akıl fikir merhamet  hidayet versin aslında gelip şu yazdıklarızı okusa bebek için ugraşlarımızı görse bişse belkide kıymaz melegine anlamıyorum ya benim eşim en iyi drları araştırırken senin eşin vizite kagıdı dio rabbim yar ve yardımcın olsun bence aldırma boşver dogur sag saglim kucagına al gezme sende zaten gezemezsinki bebek bakmaktan gezmeyi ver nolcak rabbim var senin en büyük yardımcın yanlız degilsin bal rabbime sıgın dua et ve sakın pes etme bırak eşin pes etsin adama  bak ya ozamn adam gibi korunsaymış kendi kızıyorum ya valla eeşime anlattım o bile sinirlendi yazık ya yzaık günah sakın canım lütfen kıma melegine inanna her işte vardır bi hayır.tabi yine en son kararı sen ver rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin allaha emanet ol sende meleginde

sibel28

canım ALLAH yardımcın olsun.diyecek hiçbir şey bulamıyorum.

neslihan

Canım biliyorum çok zor ama ne olursa olsun sahip olduğun kızın ve karnındaki bebeğin için güçlü olmak zorundasın.Sana muhtaç olan iki tane yavru söz konusu,o yüzden ağlamayı bırak ve kendine gel .Deme ergene avrat boşaması kolay.Eminimki yaşadıkların çok zor AMA sen annesin ve anneler hep güçlü olurlar yada hayat hep öyle olmak zorunda bırakır.

Rabbine sığın.Dua et.Vicdansıza vicdan verir Yarabbim.Lütfen birçok kadınım yaptığı gibi zulme boyun eğme ezilme.

ysfelf

emin ol o senin gibi birine layık değil yaptığı terbiyesizlikten başka birşey değil ben senin yerinde olsam her türlü bu çocuğu doğururum gerekirsede boşanırım nafakamıda fazlasıylaa alırım o sana ve bebeğine nasıl acımıyosa sende ona acıma konuşmuyosa sende onunla konuşma ne hali varsa görsün bir bebeğin var 2.sine nasıl kıyıcaksın kızının olmadığını düşün ne kadar acı dimi...? lütfen en doğru kararı ver ve bu karar bebeği doğurmak olsun ben ne insanlar tanıyorum sadece hamile kalabilmek için 20 yıl tedavi olan ama sonuç alamayan benim bi bebeğim öldü anlatmıştım biliyosun eşimin yengesi sakın üzülme dedi bende senin yaşadıklarını yaşayabilmek için( hamile kalabilmek için) nelerimi vermezdim dedi

ysfelf

cnm ya kusura bakma seni kırmak istemedim eşine karşı çok doluyum nasıl bu kadar acımasız oluyo eğer yazdıklarımla seni kırdıysam afedersin ama dayanamadım...seni senden daha iyi bilemeyiz senin vereceğin karar en doğru karar ALLAH yardımcın olsun

munuş

canım kızmak kırılmak ne demek sizler benimle fikirlerinizi paylaşıyosunuz ben dahada mutlu oluyorum yanlızlığım gidiyo dertleşiyorum sizlerle bebeği aldırmak istemiyorum kesinlikle ama çok zorluyo anlayamıyorum ki çözemiyorum.kafam o kadar doluki ne yazacağımı bile bilmiyorum dualarınız için saolun allah razı olsun rabbim dileklerinizi kabul etsin  :amin:  :amin:  :amin:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

amin inş canım bizden önce rabbim senın dileklerini kabul etsin bence tek dilegim bu bir degişme yok mu canım

eşinin fikirleri hala aynımı
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

güüm82

canımmmm sakın kendini güçsüz hissetme sen istiyosan doğur bebeğini
belki dünyaya gözlerini açtıktan sonra herşey değişir evlat sevgisi girer kocanın kalbine;

seyhan

munuş öncelikle hoşgeldin canım
üzülme lütfen.dua et bol bol.allah yardımcın olsun :amin: