Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

semra

nagihancim rejimdemisin hala nasil rejim ypiyorsun  ???ben bazan rejim filandinlemiyorum  :hungry:neyapiyim karnim satt basi zil caliyor :k06:

nagihan

kızlar aldığım üç kilodan ikisi gitmiş
valla yemiyorum desem yeridir. bunuda bilinçli yapmıyorum açıkcası
bizim kontesle uğraşırken yemek yemeği unutuyorum.
sıcak çay ve kahve içmeyi özler oldum.

sevda

Nagihancım

Canım kilo  vermene sevindim ama yemek yiyemiycek kadar vaktinin olamamasına da üzüldüm çok mu zorluyo bebişin seni.

nagihan

zorlamazmı sevdacım.. afedersin wc ye bile gidemediğim zaman oluyor babası kabullenmesede benim kızım çok huysuz. birde idrar yolu enfeksiyonu oldu buda onu etkiliyor. sürekli ağlıyor. bir dk. bir dkç tutmuyor. alıştım hoş onun ağlamasına

sevda

canım yaa seni çok iyi anlıyorum benim oğlumda 2 defa idrar yolu enfeksiyonu olmuştu sonra sünnet yaptırmak zorunda kaldık 4,5 aylıkken ama kızların daha zor tabi hedi erkeği kestiriyosun kızların öylemi hem o torbayıtakmakta zordur şimid senin için dimi canım çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum allahyardımcın olsun ve en kısa zamnda inşallah iyileşir bebeğin.

nagihan

canım çok sağol geçekten kız bebeklerde torbayı takmak gerçekten zor.

adalet

bende 200 gr daha amisim  :caca: :violent1: eh magnun dondurmali yesem boyle olur artik dondurmaya son  :k06: :toothy10:

nagihan

adalet

semra

tebrikler adaletcim :ehi: :ehi: böyle rejime can kurban sormasi ayip kac kilosun ???

nagihan

ben bir ara kilo kontrolünü burda yapıyordum dimi. en son yazdığım kiloya inmem için 1 kilo kaldı. tatildeyken 3 kilo almışım.  :honk:

adalet

Alıntı yapılan: semra - 06 Eylül , 2007, 21:55:38
tebrikler adaletcim :ehi: :ehi: böyle rejime can kurban sormasi ayip kac kilosun ???

sormasi ayipsa ne diye soruyon bacim  :toothy10: :k06:

nagihan

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

arkadaşlar bebişlerinize süt veriyosanız takmayın kiloları falan sallayın gitsin ben kendime 1 sene tanıdım 1 seneden sonra başlıycağım kilomuda söyleyebilirim 65 kg 5 kilo fazlam var  :ehi:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

nagihan

neeee 5 kilo içinmi konuşuyorsun. benim hamile kaldığım kiloya inebilmem için 12 kilo vevrmem lazım.  :sad1: