Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

adalet

bu aksam koca bir tabak cekirdek citledim baktim olmuyor canim sikiliyor rejim mejim hak getire :toothy10: :k06:

jbdun

adalet

jbdun

semra

vallahi ben 67 ile hamile kalmistim 18 kilo almisim hamileligim boyunca simdi11 kg vermisim benim göbekte iyice topladi kendini  :k06:adaletcim yagli yagli cekirdekleri götürüorsun birde bizim tarti bozuk diyorsun iyiki bozukmus yoksa depresyona giredin :ehi: :ehi: :ehi:bende tartildigim da girdim  :-ooo

şerife Berat

yaaaaaaa ne güzel zayıflamak eskı halımı hayal bıle edemıyorum 50 kılo ıle hamıle kaldım,65 ıle bıtırdım şimdi 56 kıloyum azıcım gıbı gorunen 6 kılo bıle 2 beden degıstırıyo bende e boyyyda olmayınca  :ehi: 161 de boyum var  :crybaby2:

ღ°cerenay.♥.

semracım ben 20 kiilonun 13 ünü verdim bugüne kadar .ama göbekte en ufak bir kıpırdanma bile yok :k06:
sen nasıl başardın  :icon_scratch:

eski pantolonlarımın hiç biri olmuyodu, anneminkini giyiyordum. o pantolonun gittikçe üzerimde bollaşması beni çok memnun ediyordu. :k06:
nihayet havada bu kadar ısınınca kemer takmak iimkansız oldu veeeeeeeeee...
eski pantolonlarımın en bol olanını giyebildim çarşıya giderken :basardim: :basardim: :basardim:
(tabi düğmesini açık bıraktım :tongue3: dikişlerimden dolayı , yoksa zorlayınca kapanıyo :k06: )

jbdun

aslıhancım  :hello2: :hello2:

semra evet yaw nasıl başardın :suclu:

aysa

semra

vallahi arkadaslar biraz korsenin de  yardimi ile iyice kendini cekti 4 aylik hamile gibiydim simdi 1 aya düstüm  :toothy10:ben kararliyim yeminim var bu kalanksmida   :igrenc: cektircem insallah darisi sizin basiniza aslihancim masallah cok iyi kilo vermisin  :nazar:

jbdun

semracım çektircem ne demek anlamadım :icon_scratch:

ben de bu arada 1kg vermişim :occasion14: :occasion5: hafiflediğimi hissediyorum
haftaya da mekiğe başlıycam inşallahhhh :amin:

adalet

ben dogumdan sonra kac kilo vermisim bilyormusunuz tam tamami bir kilo almisim  :ehi: :sad1:
esim dun dijital tarti aldi sabah aksam artik tartilacam hirs yapacam ve zayifliyacam  :k06: siz yinede inanmayin  :tongue3:

jbdun

adaletcim doğrudur ben doğumdan sonra daha çok kg vermiştim ama evde oturmaktan ve sürekli yemekten kg aldım, şimdi de onları vermeye çalışıyorum, gerçi benim kg derdim o kadar yok da, daha çok mide-göbek :cildir:

ღ°cerenay.♥.

31 Temmuz , 2007, 16:12:13 #298 Son düzenlenme: 31 Temmuz , 2007, 16:39:54 cerenay
 :wav: adalet tebriklerrr :flowers:

ben başladım bugün hareketlerime :occasion14:
:occasion14:çok basit başladım ilerde inşallah arttırırım :occasion5:

adalet

canim neyimi tebrik ediyon yoksa kilo aldigima seviniyonmu  :k06:  :ehi:  :toothy10: