Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

burcu-emir

Alıntı yapılan: jbdun - 12 Temmuz , 2007, 16:11:18
daha durun arkideşler yaw , 1seneye kadar yolunuz var toparlanmak için :laughing7:
annemde senin gibi sölüyo jbdun,1 senede toparlanırsın diyo emme aslıhanın dediği gibi ya dönemezsek  :crybaby2: tombul tosun gibi kalmak istemiyoooomm  :tongue3:
adalet at güzelim sen o pis eşofmanları,toz bezi,yer bezi falan yap.eskimiştir zaten onlar  :ehi:

semra

allah iyiliginiziversin arkadaslar burdagülme krizine girdim  :toothy10: valla bende dogum yapali 3 hafta oldu 20 tane etekten sadece 1 tanei oluyor  :cildir: herlde sizin söylediginiz gibi 1 seneye kadar hepsi olur dimi   :'(

burcu-emir

semra sen hamilelikten önce giydiğin 20 etekten 1 'ini mi giydiğini söylüyosun canım.eğer öyleyse ben kendimi camdan atacam da ,çünkü ben hamileliğimden önce giydiğim hiçbişeyi giyemiyom  :cildir:
öyle olmadığını söyle,yalan da olsa sen yine de söyle  :toothy10:

adalet

evet burcu esofmani atim eskimisti zaten :toothy10:
yaw ben gecen sene turkiyde bir suru etek almistim burda giymek icin sonra hamile kalinca bu sene giymeyi pilanliyordum malesef hic biri olmuyor
birde ben guya diyeteyim karnimi tika basa dolduruyorum sabah kalkinca yine acim benim midemde ne var acaba :ehi:

burcu-emir

adalet,cumalinin anası olduğunu yine belli ettin,kopardın beni  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

adalet

kiz ben dogru soyliyorum istersen inanma :toothy10:
hata esim gece gec geliyor saat ikiydi yemek yemez meyve yer ama evde meyve kalmamisti bende zorla sana dondurma getireyim dedim adam israrlarima dayanmadi getir dedi neyse kandimede getirdim esim diyorki yoksa kendin yiyecektin benimi bahane etin :k06: dedim senin gozun bakacak deyilim ya
ay simdi arkadaslar okuyacak ne pis bogazli kari diyecekler ben erdemden sonra boyle oldum midem genislendi beni taniyanlar bilir :k06:

burcu-emir

adalet öldüm gülmekten gözümden yaş geldi  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: burcu (rain) - 12 Temmuz , 2007, 20:01:58
semra sen hamilelikten önce giydiğin 20 etekten 1 'ini mi giydiğini söylüyosun canım.eğer öyleyse ben kendimi camdan atacam da ,çünkü ben hamileliğimden önce giydiğim hiçbişeyi giyemiyom  :cildir:
öyle olmadığını söyle,yalan da olsa sen yine de söyle  :toothy10:

:BangHead: kesinlikle katılıyorum

ღ°cerenay.♥.

ye adalet ye , yarasın arkadaşıma .
bütün kabahat o eşofmanı yapanda.
çekmiş işte... :toothy10: :ehi:

adalet

aslihan haklisin vallah esimde oyle diyor birde oyle cidi soyliyorki bende cok safim ya hemen inandim
canim dedi suc senin deyil camasir makinasi bozulmus elbiseleri cekiyor demisti :violent1:

adalet

kizlar rejime masladim bu sabah
kocacim aksam isten gelince ben cok kilo aldim diyete baslicam dedi sabah uyandik her sabah ac karniyla kahve icer kahvenin yaninada kek koydum keki yemedi sadece kahveyi icti sofraya gekldi iki dilem ekmek tek onune koydu baktim adam cidi bende oneme dort dilim koydum simdi yuh diyecekseniz dort dilimle rejimi olur dilemler kucutu :k06:ne yaptim iki dilimde fazla yemedi bende dort dilimyedim haftayada uc dusurcem diyer haftada ikiye dusurcem diyer haftada bire dusurcem tabiki sizde hemen inandiniz :ehi:ama kararliyim yemicem kardesim sisko olmusum :k06:
esim bana diyorki sen ye cocuk emdiriyon alti ayin bitsin sonra basla diyor
neyse desteklerinizi bekliyorum :laughing7:

burcu-emir

adalet bende kocana katılıyorum,6 ayın dolmasını bekle canımcım.bende memnun deelim halimden ama sütüm kesilir de oğlumu besleyemem diye rejim falan yapmıyorum.bence sen ye bitanem,erdem için ye kendin için olmasa bile  :icon_thumright:

ღ°cerenay.♥.

14 Temmuz , 2007, 13:15:52 #208 Son düzenlenme: 14 Temmuz , 2007, 13:17:35 cerenay
rejim bana gelmez... :k06:
yok arkadaşlar ben rejim yapamam,sütümden gram eksilirse vijdan azabı çekerim sonra...
ama hareket etmeye varım...
hep birlikte toplu hareket başlatsak olmaz mı ...
sezeryanlılara uygun hareketler belirlesek,hergün jimnastiğimiz bittikten sonra burata yazsak mesela hıııı.. olmazmı :suclu:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

esra_yesiloz

canım tabiki yemeği 6. ay bitene kadar kesmeyin sütünüz önemli emziriyosunuz ama fazla kaçırmayın ayy adaletcim zaten sana gülmekten katıldım bi oturuşta 4dilim ekmek alemsin canım yaa olsun can boğazdan gelir yeyin gariii