27 Nisan , 2024, 08:48:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeklerin Uyku Düzeni

Başlatan rannac, 19 Nisan , 2007, 11:47:55

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

okadar çok özledimki akşam yatıp sabah kalkmayı bize tablo falan fayda etmezz
biri uyusa diğeri uyumuyoo 6 aydan sonra azdı benim ikizler...

SiRiNe

gulsah sag ol canim  :opucuk: masaallah tebarekallah insaallah bozulmaz, iste inisli cikisli bozulduklari zamanda oluyor ama geri rayina giriyor.

bahar canim bizimde uyku sorunumuz cok oldu , ikisini bir anda uyutmaya calis , yataga pat diye koyunca uyumak istemiyorlar illaki bir seyler yapilsin, sallanma veya kucakta tutma ninni gibi.

bir kac kez masaj yaptim ama malesef ikiz olunca devamli her gece yika masaj yap olmuyor..

birisini ayagimda salliyorum digerinide kucagimda uyutuyorum sonra ikisinide yataga koyuyorum.

birde sunu fark ettim eger kizlari kucagimda tutmadan uyutursam hemen geri uyaniyorlar , kucagimda ninni söyleyip uyuttuktan sonra tekrar uyanmiyorlar , dene baharim.

birde canim gunduz uykularina dikkat et ne fazla uyusunlar nede az.

gece yatirmadan önce gece fazla kalkmamalari icin tahilli mama yedir kasik mamasida olur.

insaallah duzeli  :amin:

мiŁenα.

biz ne zaman şöle gece yatıcaz hiç uyanmadan sabah edicez.

hoş eymen emiyor yan yatıyoruz beni rahatsız etmiyor iki dk emeek uyuyor..

sabah 6/7 gibi hortluyoruz :k06:

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

valla aklıma gelen herşeyi deniyorum
bazen ereni ayaktak kucağımda uyutuyorum kimi zaman sallıyorum
ecrinide 2akşamdır saç kurutma makinesi ile uyutuyorum gece 2den önce uyku yok veletlere  :cildir:
saat illa 2 olacak dün akşam oh dedim uyudular içeri bi gidip geldim
eren yatakta dönmüş dikilmiş beni görür görmez kahka atıyorr oan çıldırıyorum  :ehi:

ikiz annesi olmak ne zormuşş meğerr............

SiRiNe

Alıntı yapılan: ..BahaR●● - 02 Aralık , 2010, 16:28:44
valla aklıma gelen herşeyi deniyorum
bazen ereni ayaktak kucağımda uyutuyorum kimi zaman sallıyorum
ecrinide 2akşamdır saç kurutma makinesi ile uyutuyorum gece 2den önce uyku yok veletlere  :cildir:
saat illa 2 olacak dün akşam oh dedim uyudular içeri bi gidip geldim
eren yatakta dönmüş dikilmiş beni görür görmez kahka atıyorr oan çıldırıyorum  :ehi:

ikiz annesi olmak ne zormuşş meğerr............
zor canim hemde cok zor ikiz annesi olmak.....

bende zorlandigim anlar su sekilde dusunuyorum sende öyle dusunmeye calis, iki gebelik yerine bir gebelik gecirdik, iki kez kilo alacagimiz yere bir kere aldik  ;D, iki kez aci sanci cekecegimiz yere bir kere cektik,.
iki bebekle farkli zamanlarda ugrasacgimiz yerine ayni anda ugrasip buyutup elden cikarcagiz insaallahhhh
iki kat zorluk iki kat mutluluk  :opucuk:

öpuyoruz seni ve minnoslarni

sohbet etmek istersen msn deyim biliyorsun canim

..BahaR●●

nede güzel düşünmüşün duyguşum yaaaa

aynn dedğin gibi onlar bizim herşeyimiz.....

msne kapalı senin cnm ya....

βαlκιz

benimkilerde 6 aydan sonra azmışlardı ice uyku falan yoktu
sabaha kadar birini ben birini eşim sallardık uyumazlardı ne kötü günlerdi
ağlardım hepp :BangHead: hiç bişey işe yaramıyodu bi iki defa anason vermiştim hemen uyumuşlardı ama iki kez en fazla sonra oda fayda etmedi
ozamandan beri daha yeni düzene girdiler  :honk: bu defa benim uyku düzenim bozuldu gece yatmak istemiyorum :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

..BahaR●●

benimkilerde 6.aya girdikleri gibi azdılar önceleri ne güzeldi akşam 9da uyurdular hiç uyanmadan
sabah 8de uyanırdılar ahhhh o günler ahh............

βαlκιz

valla o ilk günler ne iyiymişş evde sanki bebek yokmuş gibi uyurduk
ozaman ben kalkar bakardım uyandılar mı diye
çünkü ağlamıyolardı uyanırlar diye kontrol ediyodum :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

benimkilerinde 6 aya kadar  oldukca bozuktu uykulari kizlar, en zor zamanlar ilk 6 aydi bizim icin.

gece 3 , 4  de yatarlardi
:cildir:

βαlκιz

her bebek degişik iştee kimisi ilk aylar uyumaz
kimisi daha sonra kimisi hiçç

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

vallah ecrin ılk 6 ayına kadar hıc uyumadı düzgün bazen ara sıra uyudugu oluyordu ama o da cok nadır ...5 gündür falan emzık tutalı daha ıyı oldu snakı bakalım her aksam merakla yatıyorum acaba bu gece kac kez kalkacak dıye ıannın hep sayıyorum :k06:

βαlκιz

artık uyur inşallah kalkmaz gece  :nazar: :nazar:

#tugba#

Bnm kızım 5buçuk aylık uykumuz çok ıyıydı ama su bı haftadır gece 2 de fln uyuyo ndn böle oldu anlamadım sabahta 7de uyanıyo nasıl duzelcek bılmıyorum.
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

Lă_Tăhzen!

sabah minimum 9.30 maxsimum  10.00 10.30 11.00