Bebeğimin cinsiyetini tahmin edin bakalım?????

Başlatan tubis, 03 Eylül , 2008, 21:52:07

« önceki - sonraki »

oozge

ya haklısn cnmmm ınsn knsmak ıstıo arada demı yavrum fln de artıkk ve bellı olsada adını bulsakkk yawwww

ısmıyle hıtap et oyle cocuklar kendılerını dha guvende hıssederlermıs ve ısımlerıne alısırlarmışşşşşş :icon_thumright:

mavili

adını sen koy adını sen koyyyyyyyyyyyyy

öyle bir şarkı vardı degilmi

tubişim ne oldu sonuç ne şimdi   bebegin cinsiyeti ne yani ben anlamadım  kızmı erkekmi

,ösgecim nerelerdeydin bakem  :caca:

tubis

ah bi bilsemmm bende selmacım

kız gibi dedi gene tahmini yani. ama bana artık kız gibi geliyo gerçekten.

göstermiyo çünkü 2 seferdir.

oozge

maviş o şarkı müslüm bubanın şarkısıydıı :ehi: :ehi:

burdym cnmm ben bıyere gıtmedım ıs yogunlugu sıkntı stres forumada gelemedımmm hiçç  ::) ::) ::) ::)

kardelen82

09 Ekim , 2008, 23:59:33 #94 Son düzenlenme: 10 Ekim , 2008, 00:01:40 kardelen82
slm ben seher bende 14 haftalık hamileyim.doktor bana kesin bişey söyleyemedi.allahım her isteyene versin vede her anneye hayırlısıyla sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin.iyi geceler. :hello:

mavili

merhaba kardelen hoşgeldin canım  Allah sag salim tamamına erdirsin

tubişim galiba utangaç bir  kızın olacak ne dersin

tubis

mavili

evet ösgecim sanırım müslümün parçasıydı o  :toothy10:

tubis

dün aşı yaptırdım.  kolum ağrıyo. ateşimde var gibi.

kendimi hiç iyi hissetmiyorum kızlar . :igrenc: :igrenc: :igrenc:

offfffff  bugün çok mutsuzum. :y25: :y25: :y25: :y25:

oozge

ne aşısı tubısım bu gecms olsn cnm dkkt et ya hastamısın yksa  :-\ :-\

tubis

tetanoz aşısı yaptırdım da özgecim.

o bana biraz zorluk verdi. kolum ağrıdı 2-3 gün , ateşlendim alan derken ama şimdi iyiym çok şükür.

arkadaşım aramıştı ona sordum bana hiç öle etki yapmadı dedi. ne kolu agrımış nede ateşlenmiş.

dedim ki herlalde benim nyem zayıf ....  o kanıya vardım artık. çok hassa bir yapım var yaa..

çok nazlı büyümüşüm küçükken.ilk çocuk olduğumdanmıdır nedir.  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

tubis

haa bu arada yarın kızılaya randevum var kıslar.

3 boyutlu renkli usg .

inş. bu seferkesin olarak cinsiyetini görürüz .  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

oozge

ay bnde oleyımmm tubışım yaaa
bıde smdı bnm 2 tane 20 ligim ckıo delırtıo bnı gıtmem lzm gıdemıormmmmm delırcem ama gıtmessem bu agrıylaaaa  :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
of napcm bn
bıde korkularım bska yöndede var blıonn o muhabbetlerı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:cok korkagım be nya canım cok kıymetlı :y25:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

hadi bakalım tubişim yarın haberlerını beklıyoruz bu sefer gösterir sıpam belkıde hadi kızmı sın erkek misin göster

anneye bakalım kendını merak ettik kuşum
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tubis

geçmiş olsun özgecim. çıkarmadın mı hala dişlerini. ya benim 20 lik dişlerimde hiç sorun olmadı çok şükür. hiç ağrı çekmedim.

canımız çok kıymetli ama napcan mecbur olcak.  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

tilincim inş. yarın  gösterir ya. bugün bir akramabızla konuşuyıduk annemle. kendi bbeğinin cinsiyetini nasıl öğrendiklerini anlatıyodu da şok oldum.  2. bebeği kız oldu. bu  bir gün düşmüş bide bir sorun varmış sanırım hamileliğinde. o yüzden ankaraya gitmişler. orda dr özel bakıyo tabi. 4 saat ugraşmışlar c,nsyetini öğrenmek için. çıkıyomuş su içiyomuş bekleyip bi daha giriyomuş, şeker yediriyomuş dr beklioymuş bidaha giriyomuş derken 4 saat göstermemiş kız cinsiyetini.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yani yarın bizimkide göstermezse şaşmam.

bende gitmeden çikolata felan mı yesem. o hareketlendiriyomuş sanırım bbeği.