Bebeğimin cinsiyetini tahmin edin bakalım?????

Başlatan tubis, 03 Eylül , 2008, 21:52:07

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

bence ye tubişim ya bol bol ye hemde hemen göstersin bizim sıpa kendını ughraştırmasın a
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

starfish

BENCE KIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZ :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

tubis

tuba kızına arkadaş gelecek die seviniyoon heralde  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tubis

Alıntı yapılan: Angel - 14 Ekim , 2008, 02:56:10
Alıntı yapılan: tubis - 13 Ekim , 2008, 20:37:03
tuba kızına arkadaş gelecek die seviniyoon heralde  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Tubiscim beni yanlis anlamazsan en son adet gununu hatirliyormusun? peki iliskiye girdigin gunu'de hatirliyormusun?.adetinin  basladigi gunden iytibaren 12inci ve 16inci gunlerde iliskiye girilirse erkek olur diyorlar tabiyiki Allah bilir'de bazi doktorlar bunu oneriyor, veya o gunlerden haric diger gunlerde iliskiye girilirse kiz olur diyorlar .yuzde 80% olasiligi varmis.Ne kadar dogru ne kadar yanlis bilemiycem ama oyleymis.

hatırlıyorum Ancel. ama ilişkiye girmekle bitmiyo ki. o snein vücüdündaki yumurtanın atılmasıyla ilgili olan birşey. benim  arkadaşımınki çok geç atıldı mesela  yani döllendi. yani yumurtanın keyfine bağlı bence  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

hayırlısı olsun. bugün gidicez gene bakalım cinsiyetini öğrenmeye. inş. göstrir :amin: :amin:

tubis

yok kıslar yok gene tam olarak göremedi dr. ama bu başka bir dr du. buda kız olarak tahmin etti.

sanırım benim kızım olucak. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ayrıca görememesinin nedeninide şöyle açıkladı.

bbek ters duruyomuş. kafası yukarda poposu aşağıda.  şimdilik bir problem yaratmaz dedi. sadece mide yanması yapar dedi. bende de çok şüür mide  yanması feln olmadı şimdiye kadar.

ama iternette biraz dolaştımda. ters duran bbek aynı zmanda makattan doğum anlamına geliyomuş.. o yüzden braz tedirgin oldum. :'(

Angel

Hic uzulmene gerek tok tubiscim her hamilelik ayni degil canim bagzi hamileliklerde bebek erken donuyor bazilarida doguma yaklasinca son anda donuyor.Hic kafana takma rahat olki bebekte rahat olsun.Eger sende sikinti yaparsan bebekte sikinti yapar . :aferin:

oozge

makattan mı dogumm yok artk tubışşşşşşşşşş
dktr ne dıosa ona ınan ya ne bu arstırmalar flnnnn aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :caca:

oley dime kbı kızımız daha gelıo yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn küçük tubişımız olck inş. :amin:

mavili

tubişim angelin söyledigine aynen katılıyorum cinsiyet konusunda bana da söylemişlerdi

aysel

tuğbacım bebeğin kesinlikle kız hayatım
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

starfish

Alıntı yapılan: tubis - 13 Ekim , 2008, 20:37:03
EVET  CNM, BEN NUR BU ARADA ,BANA DEDİYSEN BEN KIZIMA ARKADAS GELECEK DİE COK SEVİNİRİM...
CUNKU BENİM CANIM KIZIM A HALA BİLE AKADAS BULAMADIM.
BARİ İKİNCİDE AYNI SIKINTIYI CEKMEYEYİM..

tubis

angel, maviş, ösge sağolun canlarım. :opucuk: :opucuk:

bende takmıyorum kafama.mutlaka bir şekilde  döner dönmezsede sezeryan diye bir yöntem var. bir şekilde ben bebeğimi hayırlısı ile kucagıma alıcam inş.

ayselcim benimde bir kıjım olucakkk inş. :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

nurcum benim kızımda çok güsel  arkadaşlık yapar buna eminim.  :opucuk: :opucuk:

oozge

babasını blmıorm ama annesıne çekerse ck ıyı arkds olr tubısımın kızı
eeee adını dusunuomusn????????? tubış kız olrsa ne olur adııı

starfish

ÖZGECİM İSİM KONUSUNDA BANA DA YARDIMCI  OLUN LUTFEN..
KIZIMIN İSMİ  HERGUN DEGİSİYOR.
BUGUN YENİ BİR İSİM DUYDUM ,  ECRİN... SİZCE  NASIL??  V E  NE DEMEK  ACABA?

tubis

isim düşünme aşamasındayız canım

daha eşimle şöle karşılıklı oturupta bu konuyu knuşamadık.

ecrin çok güsel bir isim bence nurcum

oozge

ecrinmiiiiiiii  ;D ;D ;D

ay okdr cok ecrın var ki cennete acılan kapı dıye blıorum ben kuranda gecen bı isim cnm o .
2.ci bebek demı senın kızının adı neydı onla uyduralım yada ben buldkca yazıorum burda ısım  konuları vrdı oraya eklemıstım

ben eflin ısmını kımseye koyduramadım ya ıcmde ukte kaldı wallaaaaa
tubişşşş zarf snde walla ya sen koycan yada starfısh koycakk annamammmmmmmmmmmmmmmmmmm ıtıraz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: