Bebeğimin cinsiyetini tahmin edin bakalım?????

Başlatan tubis, 03 Eylül , 2008, 21:52:07

« önceki - sonraki »

mavili

gamze kız sünnetmi oldun çok acıdımı :toothy10: :toothy10:

tubişim erkek olacakkkkkk

oozge

mavili

içime öyle  doguyor bilmiyorum tubişim için hayırlısı ne ise o olsun inşallah yüzüne bakınca erkek olacakmış gibi geldi bana tubişim resmini kaldırmış bu arada neredesiniz yafffffffffffffffffffffffff

tubis

hayırlısı canım . bakalım az kaldı bende sabırsızlanıyorum  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

mavili

demek minik minik hareketlerini hissetmeye başladın ne güzel canım ilerde tekmeleyecek annesi seni hadi bakalım cinsiyetini bende çok merak etmeye başladım ayfer nerede yok o da çoktandır boşlamış forumu bir aksilik yoktur umarım

tubis

evet canım çok hafif ama. tekmelediği günleride görces inş.  :amin:

ayferin anensi , ablasıgil gelmişti. ama 2-3 gündür hiç girmedi nete.

onlarladır desem en azından bi haber bırakır çıkardı. umarım kötü bişey yokturdur. :dontknow: :dontknow:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

selmacım canım nasılsın ne zamandır görüşemıyoruz seninle ya eloş nasıl canım okuyorum sen olmuyorsun konuşamıyoruz gaz sorunları varmış sanırım inş düzelir canım ya bazı bebekler böyle oluyor benım arkadaşımın bebegide öyleydi cocuk  gazdan dolayı hiç uyumazdı ama 5 aylıkken falan bitti sorunları inş canım senınde geçicek

HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tubis

kıslar bugün kuaföre gittim.  sahibi zeynep abla şöle bi baktı bana şıp die   " senin oğlun olur dedi "

çok şaşırdım yaaa. şöle 2 süzdü sadece karnıma kalçama felan baktı erkek dedi  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

hayırlısı olsun sağlıklı haberleriniz alalımda. gerisi önemli değil. :amin: :amin: :amin:

oozge

bak oda benden oda erkek olcak demıs ısde bnde sna fotonu ky demıstım ogun bnde 2 süzdüm çaktırmadannn
sonra dedımm erkek olck dıe  :ehi: :ehi: :ehi:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

oozge

tubis

mavili

tülincim canımcım evet gaz sancıları ile boguşuyoruz resmen sabredecegim artık sag salim geldi ya minik prensesim  yeter varlıgı yetiyor şuan bana mutluyum çünkü gencecik anne oldum inşallah rabbim sana da versin canım

iddiaya bende varım erkek olacak

oozge

kızışcak tabe snde kııztırıon bakıom kızışıo fln dıe heeeeeeeeeee :toothy10: :toothy10: :toothy10:

seyhan

tubisim bebeğin ilk nasıl kımıldadı.kalp atışı şeklinde mi? öyleyse erkek derler de canım.benim de kalp atışı şeklinde kımıldamıştı :k06: