28 Nisan , 2024, 02:46:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

nuraleyna

merhaba arkadaşlar,biraz saçma geldi bana ama sizlerede sormak istedim. Yüzde sivilce çıkması erken hamilelik belirtileri arasında varmı,böyle bir belirtisi olan yada bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

Meri

merhaba nuraleynacım
evet erken belirtilerde sivilce vardir sebebide salgılanan hcg hormonundan dolayı cildin yağlanmasından kaynaklanır arkadaşım.benim de çok fena sivilcelerim cıktı yüzümde ama henüz gebelik konusunda emin olmadan cildiyeye gitmek istemiyorum sebebide mutlaka antibiyotik önermesi.

nuraleyna

Sağol meri, benimde alnımda sivilcelenme oldu ama hamile kalmayı pek beklemiyorum,hapları bırakalı iki ay oldu daha olmaz gibime geliyo başkada bi belirti yok zaten

Meri

en iyisi biraz bekle bakalım bende korundum 1 sene bırakdıkdan 2 ay sonra hamile kaldım ve 2 aya yakındı düşdü
Allah kimseye yaşatmasın AMİN
İnşallah sende en kısa zamanda Bebişine kavuşursun

nuraleyna

Allah tüm isteyenlere en kısa zamanda sağlıklı, hayırlı evlatlar versin İnşallah

Meri

kızlar şuan inanin mutlulukdan düşünemiyorum bile
testi yaptım positif çıktı
Allah Yüce Rabbim hepinize aynı duyguyu nasip etsin inşallah
yarın doktora gidicem artık kendıme baska bır soz verdım ama positif beklemediğim için
Canlarım Allah sizede en yakın zamanda bebişinizi nasip eder inşallah. bu sefer bebeğime sahip
çıkıcam İnşallah düşmicek.Dualarım sizlerle Arkadaşlarım

nuraleyna

Mericim gözünaydın.Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. Darısı tüm isteyenlerin başına İnşallah

elifebrar

selam kızlar
bende yani katıldım aranıza umarım paylaşımlarınız birbirtimize faydalı..bu arada meri arkadaşımızın gözü aydın darısı bizlerin başına

sarisinn

elifebrar

мiŁenα.

HOŞGELDİN ELİF EBRAR...NASILSIN CANIM :k06:

:love9: :love7: :love9:

esinte

mrb arkadaşlar ben yeni aranıza katıldım allah hepimizin yardımcısı olsun

burcuş

yasemelis

merhaba bende yeni üye oldum ,bu konuyu okudum baştan beri hepimiz için herşeyden önce hayırlısı inşallah . Bende ikinci çocuğu düşünüyorum bakalım ne olacak karar vermek zor oldu ama sonucu beklemek daha zor yaklaşık 10 gün sonra öğrenirim hayırlısıyla inşallah. bu arada ebe olarak görev yapıyorum yardım edebileceğim bir konu olursa elimden geleni yaparım :)

мiŁenα.

HOŞGELDİNİZ HANIMLAR...

İYİ FORUMLAR DİLERİMM....

:love9: :love7: :love9: