28 Nisan , 2024, 03:49:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

MEYRA

COK TESEKKUR EDRIM CANIM AMA SANMIYORUM

мiŁenα.

canım sıkma canını....

olur dmekkı zamnı var.....

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

MEYRA

INSALLAH HEPIMIZIN OLUR IYIKI WARSINIZ

sarışın

slm.ben aranıza yeni katıldım.yumurtlama tarihinden 5günsonra kan testi yaptırdım ve negatif çıktı.
çok sabırsızım biliyorum ama sizce yaptığım testte yanılma payı varmı.şuan adetime 3gün kaldı ve ben sabırsızlanıyorum..acaba hamilemiyim. :y25: :crybaby2:

мiŁenα.

MEYRA

perçem

Alıntı yapılan: MEYRA - 20 Temmuz , 2009, 11:55:20
ARKADASLAR YA CANIM COK SIKKIN ???
:opucuk: :opucuk:hayırdır canım canın niye sıkkın
meleğim gelde hasretimi bitir

CixY

bende şöyle oldu...
kasıklarım yine adet olucakmış gibi ağrıyordu.
akıntım fazlaydı ama en önemlisi uykuya eğilim oldu.aşırı uyuyordum,ve mide bulantım falan yok.
bu sabah biraz oldu gibi oldu ama oda normal yani.
inşallah böyle devam eder  :tongue3:
her bayanda değişio sanırım belirtiler.

мiŁenα.

ewet canım herkezde farklı sonuçlar var

nuraleyna

Merhaba, öncelikle Allah isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin. Ben 2 aydır hap kullanmıyorum.Sizce etkisi ne zaman son bulur,yani hapı bıraktıktan sonra çoğunlukla ne zaman hamile kalınıyo.Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

özlemkınay

herkeze merhabalar... yorumları okudumda bende aynı sıkıntıları çekiyrum. polikistik over var ve 8 aydır bebek için can atıyorum. bu ay adetim 8 gün gecikti ama test yapmaya korkuyorum.yarın yapıcam dua edin lütfen hamile olayım...  :'(

KADRİŞ

Alıntı yapılan: özlemkınay - 21 Temmuz , 2009, 18:26:24
herkeze merhabalar... yorumları okudumda bende aynı sıkıntıları çekiyrum. polikistik over var ve 8 aydır bebek için can atıyorum. bu ay adetim 8 gün gecikti ama test yapmaya korkuyorum.yarın yapıcam dua edin lütfen hamile olayım...  :'(

hoş geldin canım  :flowers: ay inşallah hamişsindir.yarın sonucu mutlaka yaz  ama tamamm  canım.. :opucuk: bu arada ben kadriye

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

KADRİŞ

Alıntı yapılan: nuraleyna - 21 Temmuz , 2009, 15:41:21
Merhaba, öncelikle Allah isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin. Ben 2 aydır hap kullanmıyorum.Sizce etkisi ne zaman son bulur,yani hapı bıraktıktan sonra çoğunlukla ne zaman hamile kalınıyo.Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
:amin: canım hoş geldin  :flowers: ah canım benim altı yaşında oğlum var.oğlum doğduktan sonra hap kullandım.3,5 4 sene sonra yani.1,5 2 senedir  çocuk için uğraşıyoz ama tık yok.doktorada gittim  hiç bir sorun yok.gerçi ben doktorada sormuştum hapm kullananın kullandığı süre kadar çocuğu olmazmış diye.kesinlikle uydurma bir şey alakası yok dedi.ama herkesin bünyesi farklı tabiii.benim arkadaşım evlendiği zaman hemen kullandı sonra  hapı bıraktı hemen hamile kaldı yani herkesin farklı demekki.... :opucuk:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

perçem

??? :icon_scratch: ya bende bişey sorucam benim 2 3 gündür acayip uykum geliyor sürekli uyumak istiyorum yürürken uyuyorum nerdeyse arada bide baş dönmesi var sizce bu neye işaret adetimede 8 gün var daha biraz önce yine bi baş dönmesi oldu hayırdır inşallah pskolojikmi yoksa arkadaşlar
meleğim gelde hasretimi bitir

мiŁenα.

inş hamişsinizdirrr kızlarr inş :amin: :amin: