28 Nisan , 2024, 06:53:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

CANIM VAKIT GECIRMEDEN GIT DR ..

NASIL BEKLEDIN BU AKDAR SURE VALLA IYI SABIR VARMIS SIZDE

HADI AL TEST YAPTA YAZ BAKALIM NEYMISS :k06:
A

:love9: :love7: :love9:

MEYRA

CESARETIM YOK CIKMAZSSA COK UZULURUM
:'(

KADRİŞ

Alıntı yapılan: MEYRA - 16 Temmuz , 2009, 14:23:27
CESARETIM YOK CIKMAZSSA COK UZULURUM
:'(
canım hoşgeldin aramıza  :flowers: ne sabırlısın 10  gün geçmiş ve sen hala test yapmamışsın .canım hemen en yakın eczaneden bir test alıp yap ve bizede yaz.çok merak ettim yavvv...... ???

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

MEYRA

ya lutfen arkadaslar lutfen bana moral werın hasta olursam cok uzulurum esıme surprız yapmayı cok ıstıyorum
:love9:

nesrin_beyza&berrin

gerçekten çok sabırlısınız. benim günüm gelmeden test yapıyordum. 4 aylık hamişim. ilk hamileliğimi öğrenmem hastalığımdan 1 hafta önce oldu. Sabremedim beklemeye yaptım ve testte olumlu çıktı.

мiŁenα.

meyra beklıyoz canımmm yoksada uzulme ıns olur ...

ama ya hamıleysen

:love9: :love7: :love9:

MEYRA

DEGILIM DUN TAM TEST ALAYIM DEDIM HASTA OLMUSUM YINE HAYAL KIRIKLIGI

perçem

Alıntı yapılan: MEYRA - 17 Temmuz , 2009, 11:09:37
DEGILIM DUN TAM TEST ALAYIM DEDIM HASTA OLMUSUM YINE HAYAL KIRIKLIGI

[/quot üzülme canım neyapalım bizim kaderimz bu galiba bende her ay yaşıyorum bu üzüntüyü geçen ay 2 günüm geçti ama nasıl bi mide bulantısı anlatamam sana tabiki sonuç hüsran birazda pskolojik oluyor galiba
meleğim gelde hasretimi bitir

MEYRA

AMA SOYLE BISEY WAR HASTA OLDUGUM HALDE MIDEM COK BULANIYO   WE COK AZ KANAMA WAR VALLA BILMIYORUM

hanne

canım bi test yap istersen bazı kadınlar adet olabiliyolar zaten eğer  normal adetten az yada fazla ise dr lar test yapmayı öneriyolarr inşş bebeişşş vardırr... :hello2:

MEYRA

ya bılmıyorum ya kanama az ama hala mıde bulantısı war bende anlayamıyorum walla ya

MEYRA

ınsallah canım ya ınsallah hepımıze olsun

MEYRA

bısey daha sormak ıstıyorum adet donemınde test yapılırmı

MEYRA

bısey sormak ıstıyorum adet donemınde test yapılırmı

ceylin eslem

canım eğer adetin diğer adetlerinden farklıysa çok az ve seyrek geliyorsa kanama belkide üstüne adet görmeyi yaşıyorsundur kim bilir içini rahatlatmak için test yap varsa kesin  çıkar zaten. çünkü baya geçmiş günün.
    benimde adet düzenleyici kullandığım halde 14 gün gecikmişti ama sonunda olmuştum.doktorum bu ay yumurtlamamışsın o yüzden gecikti dedi.