En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

HATDEV22

kızlar göğüs ağrıları anladğım kadarıyla adetten önce oluyor yani şimdi benim mesala göğüs ağrım yok 21 martta adet oldum 21 nisan gibide olurum galiba hasta ama hamile olsam şimdiden anlarmıydım. göğüslerimde şişlik var ama ağrı yok o zaman bende bu ay hamile değilim kızlar herhalde yine olmadı sanırım....
bebiş istiyorum allahın iziniye

adess

cnm ilişkiye girdikden 15 gün sonra kan testi yaptırırsan hamileysen ortaya çıkar diye biliyorum hemen karamsarlıga düşme cnm

< ESLAL >

Alıntı yapılan: adess - 16 Nisan , 2009, 10:44:15
mrh ezocum benimde gögüslerimde agrı ve akıntım vardı adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım hamile oldugum ortaya çıkdı bi kan testi yaptır derim cnm hayırlısı olsun hakkında
canım tşkr ediyorum ve benim adet öncesi göğüs ağrım olmazdı, diğer tüm belirtilerde 1 hafta önceden başlardı hayırlısı artık inş. hamileyimdir..sizide tebrik ediyorum isteyen herkese hayırlısıyla versin allah

DİLVİN

benımkı 9 ay önce başladı

9 aydan beri belirti yaşıyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

delikanli

slm arkadaslarlar araniza bugun katildim..ciddi bi problemim var..sevgilimle 1ay sonra nisanlancaz ama cinsel iliskiye girdik,ilk seferde korunmadi,aslinda disari bosaldi ama korkuyorum yinede tam o anda iceri..umarim anladiniz beni ablalarim..gecen ay adetim 14 marttaydi,iliskiye 5 nisanda girdik,adetim suanda 3gun gecikti..acaba bisey olabilirmi idrar testi yapsam anlarmiyim..lutfen yardim edin cok korkuyorum..

senem

neden korkuyorsun canim hamile olunca kotu birseymi?

adess

günaydın cnm ya dışarı boşalmış aslında hamile kalma olasılıgın çok ama çok düşüktür tahminime göre sitres ettiğin için günün geçikmişdir korkma

delikanli

Alıntı yapılan: adess - 17 Nisan , 2009, 08:03:26
günaydın cnm ya dışarı boşalmış aslında hamile kalma olasılıgın çok ama çok düşüktür tahminime göre sitres ettiğin için günün geçikmişdir korkma
benim durumumda kotu bisey arkadaslar cunki evli degilim,20 yasindayim 2 bucuk yildir cikiyoruz nisanlanma planlarimiz var ama evli degiliz yani..hamileysemde ailem ogrenirse evlatliktan redederler beni..birde sunu anlayamiyorum kizlar genelde ayin 10unda gelirdi mart ayinda 14 oldu,hava degisiminden olabilir diyor annem,acaba buseferde mi oyuzden geciktircek..cok sIk idrar ihtiyacim basladi birde..dediniz gibi stres mi yaptim yoksa..simdi idrar testi yapsam olurmu acaba..

adess

cnm idrar değilde en kesin çözüm kan testidir kan testi yaptır derim ama sitresden geçikmişsindir rahat ol

ela_OO

mrb ben yenı uyeyım hamıle olıp olmadığımı bılmıyorum ama bendekı belırtılerı sızlere anlatyım
karnımın sağ alt tarafında boyle bıçak saplanması gibi ssaplanma oluyor
gögüslerim şisti
kalçam buyudu
karnımda görülür derece buyukluk var
karnımın altında zaman zaman dolgunluk va hassasıyet hissediyom
bazen boylede sankı kanımda hanı bebeğin kalp atışlarını hissedersınız ya oyle atışlar hissediyorum
istahım da çok açıldı
BU arada gunumde 15 gun gectı ama test yapmaya korkuyorum zaman zman da basım donmuş gıbı oluyor ama donmuyor ne  olur bana bı bilgi verın lutfen hamılemıyım çok ıstırum hamıle olmayı  :amin:

DİLVİN

hoş geldın canım aramıza

neden test yapmıyorsun
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: ela_OO - 21 Nisan , 2009, 13:36:06
mrb ben yenı uyeyım hamıle olıp olmadığımı bılmıyorum ama bendekı belırtılerı sızlere anlatyım
karnımın sağ alt tarafında boyle bıçak saplanması gibi ssaplanma oluyor
gögüslerim şisti
kalçam buyudu
karnımda görülür derece buyukluk var
karnımın altında zaman zaman dolgunluk va hassasıyet hissediyom
bazen boylede sankı kanımda hanı bebeğin kalp atışlarını hissedersınız ya oyle atışlar hissediyorum
istahım da çok açıldı
BU arada gunumde 15 gun gectı ama test yapmaya korkuyorum zaman zman da basım donmuş gıbı oluyor ama donmuyor ne  olur bana bı bilgi verın lutfen hamılemıyım çok ıstırum hamıle olmayı  :amin:

bence olabilirsin canım. hemen bi test yapmanı öneririm ve sonuca göre dr. görünmelisin. çünkü hamile değilsen bile 15 gün gecikme normal değil.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

ela_OO

YA BENDEKI BU BELIRTILER HAMILELIK BELIRTILERI MI
COK MERAK EDYORUM

DİLVİN

Alıntı yapılan: ela_OO - 21 Nisan , 2009, 13:48:05
COK MERAK EDYORUM

bizde merak ettik bak
en iyisi hemen şimdi bir test alıp yapman
benımkı bu kdar geçseydı
100 kere test yapmıştım  :laughing7:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: ela_OO - 21 Nisan , 2009, 13:48:05
COK MERAK EDYORUM

elacım sadece belirtilerle dr. bile sana hamilesin diyemez. yani dr. gittiğinde onlar bile ya test sonucunu değerlendiriyor yada ultrason muayenesi sonucu karar veriyor canım.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...