28 Nisan , 2024, 16:22:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

cilek

Selam kizlar

2 yildir evliyim. adetlerim hep duzenli olurdu. uzun suredir bebek istioz ama bi turlu nasip olmadi. simdi adetim 6 gun gecikti... karnim agirio, belim agirio, halim yok, yataktan cikasim yok. ya adetmi olcam yoksa hamilemiyim neyim anlamadim.
test yaptim ama 10 gune kadar testte cikmayabilirmis. testte negatif cikti. :sad1:
Bilgisi olanlar var mi??

Ben hamis olmak istiommmm :crybaby2:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: cilek - 10 Nisan , 2009, 00:36:10
Selam kizlar

2 yildir evliyim. adetlerim hep duzenli olurdu. uzun suredir bebek istioz ama bi turlu nasip olmadi. simdi adetim 6 gun gecikti... karnim agirio, belim agirio, halim yok, yataktan cikasim yok. ya adetmi olcam yoksa hamilemiyim neyim anlamadim.
test yaptim ama 10 gune kadar testte cikmayabilirmis. testte negatif cikti. :sad1:
Bilgisi olanlar var mi??

Ben hamis olmak istiommmm :crybaby2:

canım idrar testi negatif çıktıysa şuan en doğru sonucu kanda gebelik baktırarak öğrenebilirsin.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

cilek

Yurt disinda yasiorum ve burada kan testlerinin sonucunu 2 hafta sonra veriolar
napim ben yaaaa catlicam meraktan  :icon_scratch: :BangHead:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: cilek - 10 Nisan , 2009, 00:53:57
Yurt disinda yasiorum ve burada kan testlerinin sonucunu 2 hafta sonra veriolar
napim ben yaaaa catlicam meraktan  :icon_scratch: :BangHead:
merhaba cnm nermin ben bencede kanda gebelik baktır diycem ama olmyo dedin aralarda özel laboratuar yokmuki ordada yaptırabilirsin yada 4 gün daha bekliycen ozaman idrardada çıkacaktır
can dediklerim....

cilek

Maalesef ozel laboratuarlar yok  :'(  beklicem ama beklemek ne kadar zormus.
2 yil sonra hele beklemek daha zormus. Onceden hic gecikmezdi. Hatta beklerdim gecikcekmi hamilemiyim diye, bazen erken bile olurdu. Simdi gecikince cok umutlandim. Esime bile soylemedim geciktigini. Onunda hayal kirikligi yasamasini istemiorum. :icon_scratch:

Karnim agirio dunden beri... Belim agirio... goguslerim dolgun, agirio. surekli uyumak istiorum. baska da bi se yok  ???
bu arada idrar testlerini sabah idrarini kullanarak mi yapmak lazim?

can yine cannnn

Alıntı yapılan: cilek - 10 Nisan , 2009, 01:08:57
Maalesef ozel laboratuarlar yok  :'(  beklicem ama beklemek ne kadar zormus.
2 yil sonra hele beklemek daha zormus. Onceden hic gecikmezdi. Hatta beklerdim gecikcekmi hamilemiyim diye, bazen erken bile olurdu. Simdi gecikince cok umutlandim. Esime bile soylemedim geciktigini. Onunda hayal kirikligi yasamasini istemiorum. :icon_scratch:

Karnim agirio dunden beri... Belim agirio... goguslerim dolgun, agirio. surekli uyumak istiorum. baska da bi se yok  ???
bu arada idrar testlerini sabah idrarini kullanarak mi yapmak lazim?
ewet cnm sabah ilk idrar çokdaha doğruyu gösterir cnm ümidini kırmak istemem ama inşallah hamilesindir inşallah hayırlı haber verirsin eşine ama sende biliyosundur strestende adet gecike biliyo onuda göz önünde bulundurki hayal kırıklığı yaşama.görülen belirtiler hamilelik belirtileri allah hayırlısını versin  inşallah adet olacağın zamanda böyle olurmuydu
can dediklerim....

cilek

Adet olacagim zaman farkli olarak goguslerim siserdi simdi sismedi ama sert bir sekilde dolgunlasti.
Bi de akintim oluo. Normalde akintim bu kadar cok olmazdi. ???
Mevsim gecisi, stresten oluur belirtiler ama daha once hic boyle gecikmedigi icin heyecanlandim... normalde boyle karnim belim agirinca hemen adet oluodum hic gecikmiyordu... :icon_scratch:
Memleketimde ne guzel hemen veriolar test sonuclarini...
kiymetini bilmek lazim  :D

Bende cok hayal kurmak istemiyorum ama surekli onun hayaliyle yasiorum  :love7:

can yine cannnn

hadi hayırlısı cnm vardır bebiş ozaman.heralde çilekcim benim 1 oğlum olduğu halde yinede ne zaman hamile kalcam diye heyecanlanıyom bende 2.yi ist 4 aydır offf offff kardeş napcaz bekliycez güzel rabbim nezaman verirse o zaman olcak beklemekten dua etmekten başka çare yok
can dediklerim....

can yine cannnn

cnm ben çıkıyorum yarın gir foruma yazışırız çok öpt seni ii geceler
can dediklerim....

cilek

Insallah canim
cok tesekkur ederim.
iyi geceler... :wave:
Burada daha ikindi  :k06:
byy

mavihilal61

off ya şu beklemk olmasa ya ilk 10 de gebeliği öğrenme sansımız varmıymış kızlar  :'(

KATYUSA

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ceylin eslem

hoşgeldin canım.çilekciğim sen bence bir kaç test daha alıp sabahları yap.ben 2 seferdir yapıyorum.önce hiçbirşey çıkmıyor saatler sonra 2.çizgi çıkıyor.genede ümitlenmek istemiyorum çok silik oldugu için. bugün kan testi yaptırdım.sonucu pazartesi alacağım.sende yaptığın testini atma koy bi kenara.benim testimin biri 12 saat sonra sonuç verdi.hatta adetimin geçeli 2. ve 3. günlerde yaptım.

KATYUSA

nerminnnnnnnnnnn nerminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nerminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn