En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

BENDE AYŞEYE VE KARDELENE KATILIYORUM VE KONUYU KAPATIYORUM KİMSEYE DÜŞMEZ YARGILAMAK
can dediklerim....

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: KATYUSA - 06 Nisan , 2009, 20:25:58
ulturasyondamı gördü kist olduğunu çok üzüldüm canım yaaa sonucu banada bildir canım merak ederim sen sağşığını düşün bebişlide ertele biraz canım önce iyi olda bana doktor herşeyin normal dem,şti ama ebiş falan olmadı herşey yoludaolsada olmuyo bebiş ne kadar zormuş yaaa hamile kalmak bşuna 1 yık-l korunmuşuz ben isteyince hemen kalıım diye düşünmüştüm olmayınca çöktüm resmen bu ayda  deniycem ama pek ümitli değilim bu ayda olmazsa baklım nasıl olucam bilemiyorum yani hazırlıklı olun 20 gün sonra beni çok teselli etmek zorunda kalıcaksınız arkadaşım şimdiden söylüyorumm
sagolcanım  benım evet bebısı ertelemek lazımbıraz
sen su bıtkısel kurlerı bır denesen .....kuru ıncır kuru felen belkı oyle kalırsın hamıs
bıde sana katılıyorum ne kardrzormus hamıs kalmak bnde hemen kalırım dıyodum:=)hber verırım canm 
senıde tesellı etmek bıze duser artık ama ısallah hamıs kalırsında tesellı etmek zorunda kalmayız:)

KATYUSA

inş kALIRIM CANIM BU AY KALMAZSAM ÖBÜR AY İÇİN BAŞLIYCAM İNCİR KÜRÜNE BU AY İÇİN OLMAZ HERHALDE GEÇİ HASTALIĞIM DÜN GEÇTİ BU AKŞAMDAN BAŞLASAM BİR YARARI OLMAZ HERHALDE

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: =))ayşe=)) - 06 Nisan , 2009, 20:22:02
neyse ben daha acmam kapadım bıttı gıttı ama allah hıc bı ewladımızı bu hataya dusurmesın :amin: gecmıs olsun kardelen kıb ıyı geceler :opucuk: :ehi:
sagol aysecım cok sagol canım ..... bu arada sana bısı sorucam ? bu rsımdekıler sensın buyuk ıhtımal
ama su anda acıkmısın kapalımısın
ıkı halın var  da:)
bu arada allah nazarlardan :nazar:  saklasın cok gusel goslerın var ve ınanılmaz bı ce :opucuk:kıcılıgın var canım allah kocana bagsılasın senı  :amin: :nazar:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: KATYUSA - 06 Nisan , 2009, 20:41:30
inş kALIRIM CANIM BU AY KALMAZSAM ÖBÜR AY İÇİN BAŞLIYCAM İNCİR KÜRÜNE BU AY İÇİN OLMAZ HERHALDE GEÇİ HASTALIĞIM DÜN GEÇTİ BU AKŞAMDAN BAŞLASAM BİR YARARI OLMAZ HERHALDE
onu tam bılemıyorumama ıbrahım saracoglunun sıtesıne gırde bı bak ne zaman baslanmalı dıe
ama gulay da ıncır kuru yapmıs amao kaynatıp suyunu ıcmıs kan olsun dıe
ama kan yerıne sukurler olsunkı bebısı olmus:) bce bır dene...

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tılsım

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

ay napiim konu arkalarda kalmış sürekli aynı başlıkla konu açılıyo  :k06: :k06: :k06:

hayatkonya

merhaba ben yeni üye oldum ismim elif ben 5 aylık evliyim hamile kalmak istiyorum çokkkk ama bende adet düzensizlihi var olmuyorum en son ocak 25 inde olmuştum şimdi bi şikayetim var kasıklarım da ve belimde aşırı bir ağrı var sizce hamile olabilirmiyim lütfen olabilirsiniz diyin :'(

AککORTįє

merhaba elifcim bende ilknur bende 2.5 yıllık evliyim bizde geçen aydan itibaren başladık çalışmalara  :k06:  fakat kuşum sen ocak 25 diyosun biz nisandayız geçen ay ne zaman adet oldunn  ???

betüs26

selam canım aramıza hoş geldin elifçiğimbence olabilirsin benimde belim çok ağrımıştı ama herşeyden önce hayırlısı tabi

Alıntı yapılan: hayatkonya - 07 Nisan , 2009, 16:37:29
merhaba ben yeni üye oldum ismim elif ben 5 aylık evliyim hamile kalmak istiyorum çokkkk ama bende adet düzensizlihi var olmuyorum en son ocak 25 inde olmuştum şimdi bi şikayetim var kasıklarım da ve belimde aşırı bir ağrı var sizce hamile olabilirmiyim lütfen olabilirsiniz diyin :'(

canım hoşgeldin öncelikle bu kadar belirtiyle kimse sana hamilesin diyemez tatlım. en doğrusu test yaparak öğrenebilirsin.

can yine cannnn

Alıntı yapılan: hayatkonya - 07 Nisan , 2009, 16:37:29
hoşgeldin elifcim nermin ben
can dediklerim....