En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Genelde bu rahatsızlık folikasit eksikliğinden oluyormuş ben kullandım ama yinede yeterli gelmemiş. O yüzden kabızlık yapıyor veya farklı nedenlerden dolayı lütfen 3 ayınız dolmadan folik asiti bırakmayın ve mutlaka folbiol marka kullanın kızlar. Benim bebeğimde olan rahatsızlık sadece 2 ci düzey ultrasonda belli oluyor bilginize.

Pisicik canım olsun tabiki soracaksınız size bilgi vereceğim. Benim meleğim herzaman aklımda o yüzden problem değil canım

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

serife26

çok ilginç bişe oldu yahu kızlar,bu arada selam herkese ;D ;D
ablammmm seneler sonra hamileeee:DDD çok garip geliyo,bayadır istiyordu 2. ci yi ama olmuyordu,beni mi kıskandı nedir :toothy10: :toothy10: :toothy10: olaya bak yahu,2 mizinde karnının şişmesi mevzu gelioo aklımaaa komik ve acayip gelioo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bi de ne dicem benim mide bulantım fenaydı,bugün kayboldu yahu,sizlerde de böyle olmuşlugu var mı,bigün olup diğer gün olmama gibi,7 haftalığım bu arada bilmeyenler için.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ne güzel canım abla kardeş:) ablanda inş hayırlı sağlıklı kucagına alır evladını.şerifecim benım hergun sabahları bulanıyor acaip şekılde.bu sabah üzerinize afiyet yine çıkardım ,oyuzden bılemıyorum canım.takip et bakalım yarın olacak mı
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

serife26

sabah bulantısı yine ii,benim gece-gündüz bulanıoodu bugüne kadar 4-5 günden beri,sabah yatakta yatamıyordum,yemek yapamamaya kadar giden bi durum,ama nolduysa bugün kesiliverdi,kıllandım ben de biraz,bu arada tşk ederim inş hayırlıysa bebişi kalır onla.

Alıntı yapılan: serife26 - 25 Kasım , 2010, 15:41:01
sabah bulantısı yine ii,benim gece-gündüz bulanıoodu bugüne kadar 4-5 günden beri,sabah yatakta yatamıyordum,yemek yapamamaya kadar giden bi durum,ama nolduysa bugün kesiliverdi,kıllandım ben de biraz,bu arada tşk ederim inş hayırlıysa bebişi kalır onla.

evet ilginç gerçekten canım lekelenmen yada başka bir şikayetin yok dimi,bidaha doktor  randevun ne zaman?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

serife26

yok lekelenmem fln,randevumda haftaya çarşamba 10 gün sonra gel dedi bana bebeğin kalp atışını gördükten sonra,senin dr. ne kadar arayla çağrıoo seni?

en son kalp atışını gördük işte 3 hafta sonra gel dedi. haftaya perşembe gideceğim inş. buarada acaip kabızlık sorunum var kullandığım folık asıt nedenıyle çok zorlanıyorum ya :-[

serife26

herkeste aynı dertler:)benim de makatta çatlak vardı hatta operasyonda geçirdim ufak bi onla ilgili,şimdi ben de o sıkıntıları çekiyorum ama bence folik asitten değil,hamileliğin kendisinden o,sindirim sistemini yavaşlatıyormuş gebelik ki benimki de yavaştı ztn yapcak pek bişe yok,geleneksek yiyecekleri yemek dışında.

fulish

kızlar selam doktor bana prıgestan verdi vajinadan..onu nasıl kullanıcam ben yahu:)
bebeğim tutun hadi annene

serife26

slmm sana da fulish
ilkay bahsediyordu sanki kullanıyorum vajinadan diye,o gelince onu yakala sen:))
ben gittim h.kall

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

asya81

kızlar merhaba...yazılanları okudumda folik asit alımı için ona ne zman başlamak gerek bilginiz varmı_

serife26

slmm nisacım
folik asit bebek düşünen çiftlere dr. tarafından veriliyor,bi 3 ay kadar içilmesi söyleniyor bebek yapmaya kalkışmadan önce:)bebek olmasada sonraki aylarda vücuda zararı yok demişti dr. bana.
yemek yapmaya gidiyorum ben,umarım bilgilendirici olmuştur senin için.

asya81

Alıntı yapılan: serife26 - 25 Kasım , 2010, 16:53:36
slmm nisacım
folik asit bebek düşünen çiftlere dr. tarafından veriliyor,bi 3 ay kadar içilmesi söyleniyor bebek yapmaya kalkışmadan önce:)bebek olmasada sonraki aylarda vücuda zararı yok demişti dr. bana.
yemek yapmaya gidiyorum ben,umarım bilgilendirici olmuştur senin için.
teşekkürler canım kolay gelsin