29 Nisan , 2024, 00:01:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: secret1905 - 25 Kasım , 2010, 13:12:51
merhaba bayanlar nasılsınız? :flowers: SALI GÜNÜ LAPAROSKOPİ OLACAĞIM. LÜTFEN BANADA DUAEDİN.. İÇİMİ BİR UMUT KAPLADI. SEVİNİYORUM BU ÇİKOLATA KİSTİNDEN KURTULACAĞIM İÇİN :occasion5:

mrb canım hoşgeldin.ne güzel canım Rabbim şifa verir inşallah bu operasyondan sonra hayırlısıyla ve rahatlıkla hamıle kalırsın :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: Aytii - 25 Kasım , 2010, 13:16:31
Alıntı yapılan: fulish - 25 Kasım , 2010, 13:11:39
ayticim bebişmi var ondan mı verdi progestan

bebiş varda tam yerini tespit edemedi doktor dün dış gebelikmi yoksa rahimdemi diye cumartesi belli olur dedi o ilacıda verdi bana dün akşam ve bu sabah kullandım ama şuanda bayılcakmışım gibi geliyo bana ayakta duramıyorum otururken bile zorlanıyorum yazıyı bile zorlukla yazıyorum 3 te başka bi doktora gidicem bide ona sorcam bakalım ne dicek ama çok kötüyüm beeeen  :y25:

cnm nerede oturuyorsun sen yat dinlen biraz uzan cnm yorma kendini allahım seni ve bebeğini korusun
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Aytii

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 25 Kasım , 2010, 13:23:51

bebiş varda tam yerini tespit edemedi doktor dün dış gebelikmi yoksa rahimdemi diye cumartesi belli olur dedi o ilacıda verdi bana dün akşam ve bu sabah kullandım ama şuanda bayılcakmışım gibi geliyo bana ayakta duramıyorum otururken bile zorlanıyorum yazıyı bile zorlukla yazıyorum 3 te başka bi doktora gidicem bide ona sorcam bakalım ne dicek ama çok kötüyüm beeeen  :y25:

cnm nerede oturuyorsun sen yat dinlen biraz uzan cnm yorma kendini allahım seni ve bebeğini korusun

amin ama ben evde değilim malesef çalışıyorum izinde alamıyorum saat 3 te gidicem onuda çekine çekine iz,n aldım allahtan müdür bişey demedi git dedi  :sad1:

KasrıCinan

slm kızlar kızlar benim için de dua edin bende yarın doktora gideceğim kese görmedim daha ilk ultrasona gireceğim.doktor büyük ihtimal  hem bebeği hem keseyi görürüz demişti çok merak ediyorum bi sorun çıkmaz insallah :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Alıntı yapılan: Aytii - 25 Kasım , 2010, 13:26:11
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 25 Kasım , 2010, 13:23:51

amin ama ben evde değilim malesef çalışıyorum izinde alamıyorum saat 3 te gidicem onuda çekine çekine iz,n aldım allahtan müdür bişey demedi git dedi  :sad1:

cnm seni çook iyi anlıyorum bende çalışıyorum şuan adetliyim test yaptırmam lazım sağlıkocağına gittim sabah çekine çekine izin aldım ordada prolaktin testi yapmıyorlarmış yarın devlet hastanesine gidecem pazartesi doktoruma söylerken çok kötü oluyorum yüzleri değişiyor hemen çok zor şimdi zamanda geçmiyordur sana allahım inş birşey yoktur cnm benim iyi bir doktora çatarsın

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 25 Kasım , 2010, 13:31:43
slm kızlar kızlar benim için de dua edin bende yarın doktora gideceğim kese görmedim daha ilk ultrasona gireceğim.doktor büyük ihtimal  hem bebeği hem keseyi görürüz demişti çok merak ediyorum bi sorun çıkmaz insallah :amin:

inş cıkmaz cnm bebişin iyidir allahım bizlerde o duyguyu tadarız inş

Aytii

Allahım herkese nasip etsin bu duyguyu bunu içten söylüyorum  :amin:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 25 Kasım , 2010, 13:31:43

mrb canım inşallah hayırlısıyla hem keseyi hem bebeği yarın görürsün canım  :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Kasım , 2010, 12:18:56
Alıntı yapılan: afra024 - 25 Kasım , 2010, 12:16:43
nasılsınız arkadaşlar nasıl gidiyo yeni haberler varmı bakalım :love9:

mrb canım pek yeni ve hayırlı haber yok sanırım doruğun haberini duymuşundur öyle işte...:( sen nasılsın senın nasıl gidiyor canım

evet canım duydum çok üzüldüm inş bişe olmaz...az önce aniden çıkmak zorunda kaldım..ben iyiyim çok şükür bi sorun yok şimdilik inş öle de gider :amin:
sende ne var neyok nasıl gidyo

KasrıCinan

insallah canm.e bebeğide görürsek kalp atısında dinlettirir mi yoksa baska güne randevumu verir

zaten bebek varsa kalp atışı oluşmuşsa görürsün kalp atışını canım inş her sey yolunda gider

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

2 GÜN ÖNCE BEN BEBEĞİMİ GÖRDÜMM İLK DEFA KALBİNİN ATIŞINI DA DUYDUM ÇOK GÜZEL Bİ MUTLULUKTU ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİNN İNŞALLAHH
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 25 Kasım , 2010, 13:45:59
insallah canm.e bebeğide görürsek kalp atısında dinlettirir mi yoksa baska güne randevumu verir

BANA DİNLETTİ CANIM BEBEĞİ GÖRÜNCE SANA DA DİNLETİRRR
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 25 Kasım , 2010, 13:45:59

dinletir canım eğe bebişi görürse muhakkak dinletir zaten sende görürsün böyle pıt pıt atıyo ulturasonda görürsün inş