En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 25 Kasım , 2010, 14:37:32
canım tebrik ederim çok sevindim  :hello2: :hello2: :muzz: :nazar:

Teşekkür ederim canım darısı tüm isteyenlere inş. :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: afra024 - 25 Kasım , 2010, 14:40:39
Alıntı yapılan: shadowqueen - 25 Kasım , 2010, 14:25:51
Kızlar ben geldim çok mutluyum, şimdi kan sonucumu aldım değerim 130.98 çıktı doktorumu aradım sağlıklı gebeliğin dedi 10 gün sonra gel görelim dedi. Umuyorum herşey yolunda gidecek :amin:

gözün aydın canım allah tamamına erdirir inş

Sağol canım amin cümlemizin inş. :amin:

ayışığı

Kızlar ben geldim çok mutluyum, şimdi kan sonucumu aldım değerim 130.98 çıktı doktorumu aradım sağlıklı gebeliğin dedi 10 gün sonra gel görelim dedi. Umuyorum herşey yolunda gidecek :amin:
gözün aydın canım.ınsallah hep böyle güzel haberler alırsın bebegınden....Allah herkese nasip etsin inşallah.tüm evlat diye dua eden gönüllere

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

cnm tebrik ederim allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin kaç ay sonra geldi bebişin
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

HASRET!M S@N@

slm kızlar nasılsınız ben karın ağrım dısında iyiyim adetimede 8 gün var üşüttüm sanırım

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: hasretimsana - 25 Kasım , 2010, 14:48:47
slm kızlar nasılsınız ben karın ağrım dısında iyiyim adetimede 8 gün var üşüttüm sanırım

hoşgeldin canım benim.ben iyiyim çok şükür :) seninde iyi olmana sevındım adetıne az kalmış canım inş hayırlı haberlerını alırız :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ayışığı

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Kasım , 2010, 14:50:27

hoşgeldin canım benim.ben iyiyim çok şükür :) seninde iyi olmana sevındım adetıne az kalmış canım inş hayırlı haberlerını alırız :amin:
mrb kızlar ya adet gunu ve sancısı demısken bende de sabhları oluyo bıde aksamları kısa surelı ama adetıme 4 gun kaldı.hamıleykende gorulebılıyomus ya bu belırtıler acaba farklı mı oluyo normalden bı bılgınız varmı  :icon_scratch:

ŞEKERİM nerdesin sen ya merak ettim inş bebiş olur cnm bu ay niye dikkat etmiyorsun kendine ayaklarını üşütme cnm havalar bi güzel bi kötü aldanma sakın hastalanırsan döverim bak seni hıı   :caca:  :violent1:  :caca:

canım senin bu ikinci gebeliğinmi?gözün aydın çok sevindim
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Teşekkür ederim canlarım inş. hepimiz için hep iyi haberler alırız. Yağmur nisacım ilk gebeliğim sorunluydu ondan 5 ay sonra geldi bebeğim

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Kasım , 2010, 14:55:12

canım senin bu ikinci gebeliğinmi?gözün aydın çok sevindim

Evet canım ilk bebeğim anomali olduğu için 22 haftalık ölü doğum yaptım ondan 5 ay sonra bebeğim merhaba dedi

hümeyra_t_e

anomali nedir canım bilgi yok hiç bilgilendirirmisin

cnm inş bebeğin sana sımsıkı tutunur sağlıklı şekilde kucağına alırsın

başın sağolsun canım benim özür dilerim böyle oldugunu bilmiyordum hatırlattım tekrra sana :(
anomali ne canım neden oluyormuş?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: afra024 - 25 Kasım , 2010, 15:01:26
anomali nedir canım bilgi yok hiç bilgilendirirmisin

Canım anomali sakatlığın genel adı.Benim bebeğimde ileri derecede hidrosafali spina bifida teshisi konuldu.Yani buda omurgada açıklık ve beyincikte su toplamaya bağlı ileri derecede sakatlık demek. Bebek ya ölü doğabilir yada yaşarsa felç olma ve sürekli ameliyat olması demekti bizde ona bunu yaşatamıyacağımıza karar verdik çünkü hiçbir zaman normal bir çoçuk gibi olamıyacaktı.Umarım bu sefer herşey yolunda gider canım