27 Nisan , 2024, 11:44:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ѕєν∂α¢αη

umutluheyecanlı bu kadar düşünme. çok kafana takarsan adet günün de geçer hamileyim diye umutlanırsın. üzülmeni istemem. şöyle düşün; varsa zaten belli olacak. se şimdi gününü bekliyorsun olduğunda ise doğumu bekliceksin bu kadar sabırsız olma :) :) Allah hayırlısını verir her zaman. benim de hamile olduğumu öğrenmeden önce aynı adet olacakmışım gibi ağrılarım vardı. göğüslerim şiş ve dokunamaz haldeydi. ama adet günüm de geçti bu ağrı. sonra kasıklarımda batışma oldu ertesi gün test yaptım çıktı :) sende görürsün inşallah bu günleri.

Uploaded with ImageShack.us

umutluheyecanlı

teşekkürler cevabın için ama beklemek ne kadar zormuş.Adet mi yoksa hamilelik mi?Aynı belirtiler olunca anlaşılmıyor ya ...

sibel28

Alıntı yapılan: umutluheyecanlı - 21 Ekim , 2009, 14:20:47
teşekkürler cevabın için ama beklemek ne kadar zormuş.Adet mi yoksa hamilelik mi?Aynı belirtiler olunca anlaşılmıyor ya ...
canım 2 sinde adet olduysan bugün 19.gün olmuş.bu belirtiler çok erken psikolojikde olabilir kendini çok kaptırma.çünkü 28 günde adet oluyorsan 14.gün yumurta çatlıyor ve yumurtanın rahme yerleşmesi 5-7 gün..Rabbim bilir inşallah hamilesindir.1-2 gün sonra kan tahlilinde eger varsa bu belirtilere karşılık çıkması lazım.

umutluheyecanlı

Alıntı yapılan: aysun25 - 21 Ekim , 2009, 14:25:09
Alıntı yapılan: umutluheyecanlı - 21 Ekim , 2009, 14:20:47
canım 2 sinde adet olduysan bugün 19.gün olmuş.bu belirtiler çok erken psikolojikde olabilir kendini çok kaptırma.çünkü 28 günde adet oluyorsan 14.gün yumurta çatlıyor ve yumurtanın rahme yerleşmesi 5-7 gün..Rabbim bilir inşallah hamilesindir.1-2 gün sonra kan tahlilinde eger varsa bu belirtilere karşılık çıkması lazım.

canım teşekkürler 26 günde bir adet oluyom bel ağrım ve göğüs şişliğim var adetime de 7-9 gün var.Adet olmadan 1 hafta önce böyle belirtiler oluyordu.Biraz sabırsızım galiba..vakit hemen geçsin bende öğrenebileyim.

ѕєν∂α¢αη

geçer canım merak etme ama düşünmemeye çalış. adetini etkilersin hamile deilsen geç olursun. relaxx :) sende anne olacaksın unutma.

Uploaded with ImageShack.us

yasmin35

kızlar müjdeli haber var bende hamişim  daha 1 saat olmadı ögreneli çok şaşkınım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

umutluheyecanlı

Alıntı yapılan: yasmin35 - 21 Ekim , 2009, 15:09:54
kızlar müjdeli haber var bende hamişim  daha 1 saat olmadı ögreneli çok şaşkınım

canım tebrik ederim şimdiden allah analı bablı büyütsün. darısı başıma :))

umutluheyecanlı

Alıntı yapılan: umutluheyecanlı - 21 Ekim , 2009, 15:46:46

canım tebrik ederim şimdiden allah analı bablı büyütsün. darısı başıma :))

Nasıl öğrendin. Belirtilerin nelerdi.bende çok sabırsızlanıyorum artık

yasmin35

sık sık çişim geliyodu afedersiniz dünden beri kabızdım kasıgımda sertlik vardı şişti gögüslerim hassastı midem bulanıyodu çok sag kasıgıma batar giriyodu ve ağrı kasıklarımda geziyodu sancıyla sanki gaz varmış gibi bendeki belirtiler bunlar canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

krizantem84

ozaman oglun olcak yasemin :laughing7: sag kasik erkek sol kasi kizmis :k06: :k06:
tabiki herseyin hayirlisi :hello2:

yasmin35

valla allah hayırlısını eli ayağı düzgününü versin sağlıgı yerinde olsun kız oğlan farketmez bana
allah herkeze versin

hülya,yağmur

tebrikler canım :muzz: :muzz: :muzz:

мiŁenα.

ayy sımdı yasemın yerıınde duramaz ne kadar hos bırsey o mutlu haberı almakta vermekte

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

kesinlikle duramıyom zaten yerim işteyken akşam olmadı zaten eşimi bekliyom yüzünü görmek için

мiŁenα.

ne oldu esın ne tepkı versı yasemın :k06:

:love9: :love7: :love9: