En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

s-çil

ben burdayım ama neyse görüşürüz

mavişimmm

s-çil

yasmin35

maviş nezaman ögrendin hamiş oldugunu bu arada hayırlı olsun canım allah kucagında göstersin iaşşallah nerde varsa
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

EMEL 26

Alıntı yapılan: mavişimmm - 27 Ekim , 2009, 15:17:03
kızlarrr bende hamişimmm. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
mavişim  hayırlı olsun canım inşallah saglıklı bi şekilde alırsın kucagına. :nazar: :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

мiŁenα.

Alıntı yapılan: s-çil - 25 Ekim , 2009, 16:55:11
merhaba arkadaslar ben yenı uye oldum.3yıllık evlıyım haziran ayından berı korunmuyoruz.bu ay adetım gectıgı ıcın nette belırtıler falan arastırayım derken bu adreste sızın mesajları falan okudum.uye oldum faydalı olabılır dıye.cunku bı suru tecrube var.umudum olmadıgı ıcın sızlerle cok seyı paylasırım dedım.dun ogrendım hamile oldugumu :hello2: ınsallah hepınızle guzel seyler paylasırız.ınsallah bekleyen herkese nasıp olsun

hosgeldın cnaım :hello2:

:love9: :love7: :love9:

krizantem84

zelis_

27 Ekim , 2009, 18:31:16 #1387 Son düzenlenme: 27 Ekim , 2009, 18:33:26 zelis_
kızlar moralim çok bozuk..gözlerimde sorun var birkaç gündür..göz hastanesine gittim .sinirleri görüntülediler ve göz sinirlerimde soluklaşma olduğunu hemde ileri derecede  :( ve buna beyin tümörlerinin sebep olduğunu / olabileceğini söylediler  :( bu tedavisi olmayan bir hastalıkmış  :( ilerde kör olma durumum varmış  :( ve benden beyin emarı istediler ama benim hamile olabilme durumum var .yumurtlamamdan itibaren 6 gün geçti ve ben emara nasıl gircem ne yapcam deli olmak üzereyim..bu kadar kısa zamanda öğrenilmezde hamilelik dimi..ne kadar şanssız bir insanım ben... :( ne yapcam ya hamileysem nasıl gircem emara..ya kötü bir şey çıkarsa (tümör gibi) ne yapcam ben o zaman  :( ne olur dua edin benim için..yarın cerrahpaşayada gidicem..lütfen benden dualarınızı eksik etmeyin.eğer kötü bir şey çıkarsa hayata küserim heralde  .kör olmaya dayanamam ne olur dualarınızı eksik etmeyin çünkü ben çok kötüyüm .artık hiçbişey gelmiyor içimden ama hamileysem herşeyi göze alıp bu çocuğu dünyaya getirmek istiyorum ..:(

βαlκιz

çokk geçmiş olsunn inş bi sorun çıkmazzz allah acil şifalar versinn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: zelis_ - 27 Ekim , 2009, 18:31:16
kızlar moralim çok bozuk..gözlerimde sorun var birkaç gündür..göz hastanesine gittim .sinirleri görüntülediler ve göz sinirlerimde soluklaşma olduğunu hemde ileri derecede  :( ve buna beyin tümörlerinin sebep olduğunu / olabileceğini söylediler  :( bu tedavisi olmayan bir hastalıkmış  :( ilerde kör olma durumum varmış  :( ve benden beyin emarı istediler ama benim hamile olabilme durumum var .yumurtlamamdan itibaren 6 gün geçti ve ben emara nasıl gircem ne yapcam deli olmak üzereyim..bu kadar kısa zamanda öğrenilmezde hamilelik dimi..ne kadar şanssız bir insanım ben... :( ne yapcam ya hamileysem nasıl gircem emara..ya kötü bir şey çıkarsa (tümör gibi) ne yapcam ben o zaman  :( ne olur dua edin benim için..yarın cerrahpaşayada gidicem..lütfen benden dualarınızı eksik etmeyin.eğer kötü bir şey çıkarsa hayata küserim heralde  .kör olmaya dayanamam ne olur dualarınızı eksik etmeyin çünkü ben çok kötüyüm .artık hiçbişey gelmiyor içimden ama hamileysem herşeyi göze alıp bu çocuğu dünyaya getirmek istiyorum ..:(
çok geçmiş olsun tatlım
aklına kötü şeyler getirme lütfen

krizantem84

cok gecmis olsun cnm ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN :amin: :amin: :amin:
moralini bozma cnm bnm insallah bir sorun cikmaz :amin: :amin:

ceylin eslem

zwlişciğim umarım doktorunun anlattıgı kada kötü bişey değildir.moralini bozma.ihtimallerden bahsediyor zaten.tam olarak teshiş koymamışlarki.hem hamile olup olmadıgın belli degil.acil şifalar versin rabbim.

zelis_

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 27 Ekim , 2009, 19:13:31

zwlişciğim umarım doktorunun anlattıgı kada kötü bişey değildir.moralini bozma.ihtimallerden bahsediyor zaten.tam olarak teshiş koymamışlarki.hem hamile olup olmadıgın belli degil.acil şifalar versin rabbim.

sağolun arkadaşlar...inşallah dualarınızla iyi olurum..

ihtimal sadece beyinle ilgili kısım canım.inşallah yoktur inşallah..bunu okadar istiyorumki anlatamam..iki göz sinirimdede %70 incelme tespit edildi...kesin şekilde...oran çok büyük dedi doktor.bakan doktorda profesör ...ve acilen beyin emarı istedi yarın için.bende cerahpaşaya gitcem yarın birde oraya göstercem sonuçları..hamileliğim konusuna gelince içimde bir his halime olduğumu söylüyor..okadar eminimki buna..

ceylin eslem

canım bak sana bişey anlatayım.bak benim ablamında beyninde ur var.ama allahtan kötü huylu degil.bak ablam için doktorlar sen bu durumda hamile falan kalma.şimdi urun sabit durumda ama hamile kalırsan hormonların etkisiyle ur büyüyebilir dediler.ablam ise herşeye rağmen bebek için tedaviye girdi.hem tüpüde kapalıydı ve ameliyat oldu.hatta ameliyat esnasında bile hamileymiş anlayamamışlar ve narkozla birlikte kürtajda oldu.2 ay sonrada hamile kaldı.ura ragmen hamile kaldı.ama hiçbişey olmadı.hatta 2. bebeğinide yaptı gene bişey olmadı.sende de aynı durum olabilir.inşallah yoktur ama varsada umarım iyi huyludur.doktorun en kötü ihtimali anlatmış sana.birazda korkutmuş.emara gir bakalım ne olacak sonucu.

zelis_

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 27 Ekim , 2009, 19:28:12
canım bak sana bişey anlatayım.bak benim ablamında beyninde ur var.ama allahtan kötü huylu degil.bak ablam için doktorlar sen bu durumda hamile falan kalma.şimdi urun sabit durumda ama hamile kalırsan hormonların etkisiyle ur büyüyebilir dediler.ablam ise herşeye rağmen bebek için tedaviye girdi.hem tüpüde kapalıydı ve ameliyat oldu.hatta ameliyat esnasında bile hamileymiş anlayamamışlar ve narkozla birlikte kürtajda oldu.2 ay sonrada hamile kaldı.ura ragmen hamile kaldı.ama hiçbişey olmadı.hatta 2. bebeğinide yaptı gene bişey olmadı.sende de aynı durum olabilir.inşallah yoktur ama varsada umarım iyi huyludur.doktorun en kötü ihtimali anlatmış sana.birazda korkutmuş.emara gir bakalım ne olacak sonucu.

inşallah canım inşallah...ama ya hamileysem emar zararlı olmazmı bana ya..bu beni korkutuyor bir yandan..