En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ozturkish_ela

o yzdenn erken yaptıgımız için test negatif çıkıoo bende bunu bildiğim için 1 hafta sonra daha kesin cvp alırım die bekliorum bence sendee biraz daha bekle ve sonra test yap

krizantem84

YOK BENIM BILDIGIM CIKIYOR AMA SIZ BILIRSINIZ :dontknow:

akideciknane

Alıntı yapılan: krizantem84 - 17 Ekim , 2009, 23:13:34
YOK BENIM BILDIGIM CIKIYOR AMA SIZ BILIRSINIZ :dontknow:

neymiş senin bildiğin farklı olan cnm

serra_emine

arkadaşlar benım adetımden 4gun geçti testımı yaptım ve pozıtıf sonucu gördüm geçen sene tabi şimdi 9aylık kızım var..ela sen yap testını varsa çıkar çıkmazsa da 1hafta olunca yıne yaparsın kaç para zaten testler.ben heycandan ınanamamıştım ıkı kez yaptım:)eşimde inanmadı şaka sandı bıdaha yaptım zamanında 3.üye:)yapın yapın inş çıkar..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

akideciknane

Alıntı yapılan: serra_serra - 17 Ekim , 2009, 23:42:41
arkadaşlar benım adetımden 4gun geçti testımı yaptım ve pozıtıf sonucu gördüm geçen sene tabi şimdi 9aylık kızım var..ela sen yap testını varsa çıkar çıkmazsa da 1hafta olunca yıne yaparsın kaç para zaten testler.ben heycandan ınanamamıştım ıkı kez yaptım:)eşimde inanmadı şaka sandı bıdaha yaptım zamanında 3.üye:)yapın yapın inş çıkar..

ya benim enson adetim 15 eylül cnm normalde kaç gün geçmiş

krizantem84

akideciknane benim bildigimi yazmistim normalinde bazilari 1 gün gecse bile test yapiyor ve hamile cikiyor test gösteriyor ama bilemem belki sizde hamilesinizdir ama cikmayada bilir bekleyin ozaman bir hafta bisey diyemem :dontknow:

akideciknane

beklemekten başka yapacak bişey varmı *BİŞEY SORCAM İDRAR TESTİ YAPARKEN AFEDERSİN BARDAĞA İDRAR KOYDUM BEMBEYAZ NASIL DİYİM BEYAZ AKINTI AAMA TOP GİBİ BİŞEY VARDI ZATEN ACAİP BEYZ AKINTIM VAR GEBELİKDE OLURMU CNM

krizantem84

evet gebeliktede olur diyorlar ama adete yakinda olurmus daha dogrusu nasil gebelikle adeet belirtileri hemen hemen ayni seyler sanirim 2 günün gecti yarinda olmazsan bence kan testi yaptir .

akideciknane

bende öle düşündüm krizantem eniyisi yaptırayım enazından onda yanılma payı yok değilmi?

serra_emine

BEN TAM 1HAFTA GEÇTİGINDE GUNUM KAN TESTI YAPTIRDIM POZİTİF ÇIKTI ZATEN EN GARANTISI O
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

akideciknane

bak halsizlik var gece idrar bolluğu ağız kurluğu ağzımın tadı yok yemek yiyorum tad almıyorum artı sağ kasığımda hassasiyet sabah yatakdan kalkınca bel kasık ağrısı adet olcakmış gibi beyaz akıntı pürtük pürtük göğüslerimin ucu acıyor böle işde

serra_emine

ARKADAŞIM İNŞALAH HAMILESINDIR BELIRTILERIN BAYAA UYUMLU

Balböceği

benimde 3 gun gecti bugun 3 gun test yaptim neg. cikti hayirlisi :D

krizantem84

akideciknane

ay inşallah şimdi hastalandım sandım gittim gene akıntı