28 Nisan , 2024, 00:54:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HÜZÜN GEMİSİ

Başlatan -GAMZE-, 13 Ağustos , 2008, 15:10:43

« önceki - sonraki »

-GAMZE-

Hüzün nedir

Hüzün nedir dostlar bilir misiniz?
Hüzün, yuvasından,düşen bir kuştur
Hüzün,bir neşeye ulaşmak için
Devamlı çıkılan bitmez yokuştur.

Hüzün,ayrılıktır,kavuşmamaktır
Hüzün,gurbet elde siyah gecedir
Hüzün,yaslı gönül,konuşmayan dil
Suskun dudaklarda,iki hecedir.

Hüzün,karlı dağdan kopup gelen çığ
Hüzün,bakmasını bilmeyen gözdür
Hüzün,laf söyleyen yobaz hödüğün
Dilinden dökülen manasız sözdür.

Hüzün,yağmalanmış arı kovanı
Hüzün,bal yapmayan tembel arıdır
Hüzün,renk renk açan bir gökkuşağı
Mavi,yeşil,erguvan ve sarıdır.

Hüzün,tek kumrudur ağaç dalında
Hüzün,bir buhardır,sistir,dumandır
Hüzün toplulukta, kalabalıkta
Yalnızlık duyduğun bir kısa andır.

Hüzün, göz yaşıdır gül yanaklarda
Hüzün, çisil çisil yağan yağmurdur
Hüzün,yoktan yere dosta atılan
Çıksa izi kalan,balçık,çamurdur.

Hüzün,sonbaharda yaprak dökümü
Hüzün,yollarımı kapayan kıştır
Hüzün,bir ceylanın zalim avcıya
Yolladığı acı,masum bakıştır.

Hüzün,beş yaşında su satan çocuk
Hüzün, parasızlık ve yoksulluktur
Hüzün,din imanı bir yana atıp
Menfaat peşinde kula kulluktur.

Hüzün,gece gündüz kapıyı çalan
Hüzün,istenmeden gelen misafir
Hüzün,bulduğunu kabul etmeyen
Gönüllerde pastır,ellerde kirdir.

-GAMZE-

mrb arkadaslar birden içimen böyle bi kanal açmak geldi neden bılmıom ama actım işte hüzün gemim olsun sizde bana bu gemıde eşlık edın beraber yolculuk edelım huzun gemisinde  yalnız bırakmayın  duygularınızı sıkıntılarınız paylaşmaya   geldim  hepinizi çok seviyorum

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

GEMİYE İLK BİNENLERDEN BEN OLAYIM GAMZECİM OZAMAN  ;)

KIZIM NAZIM SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM GÜZEL PRENSESİM BENİM, AKŞAMLARI SANA DOYAMIYORUM

HER GÜN DAHA ÇOK BÜYÜYORSUN, BÜYÜDÜĞÜNÜ YENİ OYUNLARINI İLK GÖREN OLMAK ÇOK İSTERDİM..

YOKLUĞUNDA RESİMLERİNE BAKARAK AVUNUYORUM, GÖZÜM SÜREKLİ SAATTE SANA KAVUŞMAYI SABIRSIZLIKLA

BEKLİYORUM, HAFTA SONLARINI ÇOK SEVİYORUM YERİ GELİYOR HİÇ İŞ YAPMADAN GÜNÜMÜ SAATLERİMİ SANA

AYIRIYORUM, SENİ ÖPMEYİ KOKUNU İÇİME ÇEKMEYİ ÇOK SEVİYORUM, CANIM KIZIM ALLAH EKSİKLİĞİNİ GÖSTERMESİN

HERŞEY SENİN İÇİN PAPATYAMM SENİN GELECEĞİN İÇİN İLERDE GÜZEL GÜNLER BİZİ BEKLİYOR BİTANECİĞİM.  :love9:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

-GAMZE-

saol canım gemıme bındıgın ıcın enden kızını yalnıxca hafta sonları goruosun  ayrımısın eşinden   :'(

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

:k06:

YOK CANIM ALLAH GÖSTERMESİN  :nazar:  :nazar:

ÇALIŞTIĞIM İÇİN AKŞAMDAN AKŞAMA VE HAFTA SONLARI GÖREBİLİYORUM  :k06:

En büyük varığım NAZ'ım

-GAMZE-

alllahım yarabbım lalh ne dıım sana deli hanı bosanırlarda ya annede yada babad akalırda sadece hafta sonları gorurya ole bişi sandım öle bı yazmışşınkı  allah bagıslasınn  hep beraber olursunuz ısallah her dk her an 

ponçik

offffff gamze yaaaaaaaaaaaa
tam hüzün kapladı beni yani sağol  :caca:  :ehi:

ama Selin sende burnumun direğini sızlattın yani  ::)

zaten bugün kötü bir haber aldım  :-\
eşimin amcası kansermiş ve bütün vücudunu sarmış , tek sağlam yeri beyni  :sad1:
Allahım yardımcısı olsun  :amin:
yengem ağlayıp duruyor  :sad1:

-GAMZE-

ALLAH YARDIMCISI OLSUN CANIM ALLAH YENGENE SABIR VERSİNN  COK COK GECMIŞ OLSUN ISALLAH DUSELIIRR ALLAHIM ZORDA KALANLARA YARDIM ET YARABBİM  :amin: :amin:

efsane

gamzem canım geminde banda yer varmı canım.belki senin gemi şans getirir ban buay hamiş olurum :amin:

-GAMZE-

HERKEZE YER VAR GEMIMDE LALE  ISALLAH OLURSUN  HAMİŞ AMA  TOPLUOM SİZİ AMA GEİ BATARSA  KAPTAN FALAN DEILIM SÖLİM

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

ilahi gamze güldürdün beni sabah sabah, aynı şekilde tatlım sizinde mutluluğunuz her daim olsun....  :nazar:

ah goncam ya sende biranda gülen yüzümü düşürdün allahım biran önce yardımcısı olsun acil şifalar versin....yaşı gençmiydi gerçi bu hastalık genç yaşlı demiyor... tüm yakınlarınada büyü sabırlar........sen nasılsın görüşemiyoruz koca forumda burda rastladım sana eylüşümm napıyo....?

En büyük varığım NAZ'ım

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

SELİNCİM YAZDIKLARINI ŞİMDİ OKUDUM VALLA ÇOK DUYGULANDIM İÇİM CIZZZ ETTİ BENDE BENİM NAZIM İÇİN AYNI ŞEYLERİ DÜŞÜNÜYORUM NE KADAR ZOR ŞU ÇALIŞAN ANNE OLMAK..OFFFF OFFF BU SAYFA ÇOK HÜZÜNLÜ OLMUŞ GERÇEKTEN  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:

oozge

ya gamzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ben bu syfaya her geldgmde aglayıp cıkıcam anlaşıldı buuuuuuuuuuuuu :( :( :y25: :y25: :y25:

-GAMZE-

hep gül hep güll olmaz dimi aglamak ısteyenlerı  beklıos gemımızee  osge ben hayatımı yazsam neler olur senceee

oozge

olay olur
roman olur
dallasssssssssss 2 olur
dya sayayımmıı gamzemmmmm :y25: :(