Şu an hamileliğinizde Herhangi Bi İlaç Kullanıyormusunuz. . .

Başlatan mirayım, 12 Mart , 2007, 10:41:59

« önceki - sonraki »

tubis

evet canım okumuştum yazdıklarını diş sorununla ilgili. başka bir sorun çıkmaz inş.

peyniri çok severim ama dediğim  gibi sabhları iştahım gelmiyor yumurtayıda 1 gün yersem diğer gün yiyemiyorum

canım kefir ne  ben ilk defa duydum?

mavili

kefir prebiyotik bir içecek ayran ve süt karışımı bişey biraz ekşi bir tadı var süt içemedigim için onu tercih etmiştim tabi peyniri yogurdu aksatmadım hiç makarnaya pilava yogurt döküp yedim semizotu salatası çok yaptım kaşar peynirinden ziyade koyun peynirini çok sevdim yumurta hiç yemedim zaten çocuklugumdan beri agzıma sürmem allerjim var çocukluktan kalma yumurtanın sarısını yiyorum ama beyazını hiçbişeyde kullanamıyorum sadece kurabiyelere keklere katıyorum

canım ayrıca kefir sindirimi düzenliyor şimdi yoktur belki ama gebeligin ilerledikçe kabızlık yaşayabilirsin ben çok çekmiştim denemedigim yöntem kalmamıştı

emosum

kızlar hamilelikte kullandıgımız ilaçları sanırsam dogumdan sonrada kullanıyoruz ;)
doktorum öyle demişti yyani bana dedi eleviti ve demir hapını kullanmaya devam et diye

mavili

emoşum dogumdan sonra emzirirkende vitamine ihtiyacımız oluyor eleviti o yüzden bazı doktorlar 6 ay tavsiye ediyorlar kan hapını ise depolarını doldurmak için devam ettiriyorlar sanırım bana henüz bişey demedi doktorum eee benim daha çok var nasılsa

emosum

evet canım senin daha var oyuzden dememiştir daha dr un
ama magnesyum dan kurtuluyorum zorla içiyordum bacak uyusmaları için olan var ya o  :igrenc:

mavili

ama o biliyomusun kabızlıga da fayda ediyor o olmasa ben mahvolmuştum yani evet tadı biraz fena ama ben dogumdan sonrada alırmışım arada :ehi: :toothy10:

emosum

tubis

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bende tatildeyken bir ara kabızlık yaşadım ama sivasa geldiğimde düzeldi gibi.sadece önceden günlük (çok afedersiniz) tuvalete çıkardım şimdi 2-3 günde bir. :k06:

mavili

ALLAH  seni  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kız kabızlık daha berbat ya ne bileyim ben kabız olmaktan nefret ettigim için sanırım

emosum

mavili

kabızlık kilo alımını arttırıyor emoşum zayıflayamazsın bak metobolizmanın yavaşladıgını gösteriyor o tubişim demir ilacı ve vitaminlerde kabızlık nyapıyor ondandır

tubis

emosum

mavişim ben cok kabız olmadım ya Allah bide hamilelikte basur sorunumuz cıkmadan atlatıyoruz :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

sorma canım ya benim problemim oldu kabızlıktan yana am şükür basur olmadım rahat geçti be emoşum okadar da zor degildi hamilelik sanki  :toothy10:

emosum