Şu an hamileliğinizde Herhangi Bi İlaç Kullanıyormusunuz. . .

Başlatan mirayım, 12 Mart , 2007, 10:41:59

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

Elevitti gece yatarken al hem uyku ve sersemlik olayını ortadan kaldırır.Bebde iştahtan çok uyku ve sersemlik yapıyorda.Balık yağını kendi isteğinle mi verdi dr.

öykü

sevinçcxim elevitin içinde kahvaltıyla beraber alınmalıdır yazıyor o yüzden bende sabahları alıyordum. balık yapı tabletlerini doktorum kendi verdi. 11 haftadan beri içinyorum ben hergün canım

SEVİNÇ

Bilmiyorum canım,belki şikayetlerim olduğundandır,Dr um gece yatarken al dedi.

tuanam

ARKADAŞLAR BENDE ELEVİT VE GYNO FERRON KULLANMIŞTIM. ELEVİTİ SABAH KAHVALTIDAN SONRA ALIYODUM AŞIRI İŞTAH AÇIYOR AMAN DİKKAT ...  :laughing7:

sevcan_84

canım bence ilaçlarını kesme...bende demir ilacı ferrum fort alıyorum...ilaç biraz midemi bulandırsada bunun bebeğim ve benim için gerekli olduğunu bilmek ilaca katlanmamı kolaylaştırıyor...   
miray'ım kızım sağlıkla gel....

bebişim

bende folik asit alıyorum megadyn multivitamin kullanıyordum be sefer doktorum elevit verdi birde idrar yollarımda enfeksiyon varmış   :( onun için enfexia diye bir ilaç kullanıyorum
dÜnYaYa HoŞgElDiN MiNiK PrEnSeSiM ...

[url=http://www.

emosum

bende hamileliğin ilk aylarında folik asit kullandım sonra 4/5 ayında sabahları ferrum  öğlen megadyn akşamlarıda magnesyum diye toz halinde bi ilaç vardı onu suya katıp içiyodu tadı berbat olsada bebegim için içmem lazım katlanıyorum yani

mavili

merhaba bende sadece elevit kullanıyorum hamilelikten önce folik asit kullanmaya başladım ilk kontrole doktoruma gittigimde elevit verdi bu yeterli dedi onuda şuan hergün almıyorum günaşırı içiyorum kabızlık yapıyor ve midemi bulandırıyor birde kabızlık için dupalac içiyorum arasıra emoş magnezyum kullandıgını yazmışsın sanırım o magnezi calsine o da kabızlık için veriliyor beyaz toz halinde bende kullanmıştım ama çok sık almamanı tavsiye ederim kana geçmiyor bu yüzden bebegini etkilemez sindirim sisteminden direk bagırsaklarla atılıyor

emosum

canım toz halindeki ilaç kalsiym eksikliğinden galiba yazıyo dr kabızlıkla ilgisi yok bence cünkü ben dr dün söyledim ilacım bitti tekrar yazdı cünkü kalsiyum ve magnesyum karsılıyomuş

emosum

yani ben bacak uyusmalarımı ve krampları söyledim bana bu ilacı n eksikliğinden dedi.yani toz halinde bidaha yazdı,suya katıp içmem için

emosum

sevda

Benim bir arkadaşım kullandı ama hapını kullandı yanlış hatırlamıyorsam ama benim dr vermemişti bana sanırım her dr farklı bir yol izliyorr... :-\

emosum

dehliz

sude

folıc plus calsıyum maltofer ve magnesıum ama magnesıumu hergun ıcemıyorum cunku cok mıdem bulanıyor :igrenc:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ