nazlı kuzum NAZ kızım

Başlatan nagihan, 03 Mart , 2007, 20:41:43

« önceki - sonraki »

nagihan

teşekkür ederim. seninde anneler günün kutlu olsun.

şerife Berat

maşşallah nagıhan naz bebek çok şeker hele uyurken çok dıkkat et dedıgın gıbı bebekler uyurken dahada bı güzelleşiyorlar o yüzden çok çabuk nazar değiyor kımseler gormesın nazımızı uyurken

sibell&gökhan

:nazar: :nazar: :nazar:nazımıza bizimde uykularımız bebeklerimizin olsun
uyusunlarki büyüsünler dimi annesi.

nagihan akademide aldıkları kan tahlilinin sonuçlarını sana bildirdilermi ?

nagihan

sibelcim hangi kan tahlillerinden bahsediyorsun

nagihan

estim

ay canım benim ya  :hungry:  doktor ilaç vermedimi gaz için

Almiş'inAnniş'i

yarın mevlütünüz var canım şimdiden allah kabul etsin diyeyim  :amin: , keşke biraz daha yakın olsaydık da bizde gelebilseydik almişle  :sad1:

nagihan

Alıntı yapılan: estim - 18 Mayıs , 2007, 20:28:51
ay canım benim ya  :hungry:  doktor ilaç vermedimi gaz için
mestil sanırım pek işe yaramıyor  :(

jbdun

evet nagihan metsil pek işe yaramıyor,
inşallah en kısa zamanda geçer gaz sorununuz,
mevlütünz de şimdiden hayırlı olsun canım :flowers:

Almiş'inAnniş'i

neo baby diye bi şurup vermiş bizim dr. hiç kullanmadım valla işe yarıyomu bilmiyorum ama sen bi dene istersen nagiş

adalet

nagisim nasilsin canim senin kizinin burnu aynen erdemin burnuna benziyor yiyebilirmiyim o guzel burnunu
gaz sancisi varmis yazik kuzuma kiyamam

nagihan

teşekkürler
mevlütümüz oldu. allah kabul etsin. çok da güzeldi. loğusalık boyunca yatmadığım yatakta giydim geceliklerimi yattım ohhh sefam olsun  :muzz:
bu arada bugun kırkımız çıkıyorrrrr. onun içinde bir hop hop  :hello2:
gaz sorunumuz devam ama şiddetini biraz olsun azalttım. önce mestil veriyom arkadan bir saat sonra zinco.  :tongue3:
kontrole götrücem yakında. bu arada bizim böcük :tongue3: 5400 gr olmuş. anasına çekecek sanırım kilolar yönünden  :honk:

estim

merhaba canım mevlüdünüz ve kırkınız hayırlı olsun  :nazar:  :amin:

ben oğlum için "sap simplex" diye bi gaz ilacı kullanıyordum. yalnız bunu ssk ödemiyor. fiyatı o zaman 20 ytl idi. dr'unuza danışın isterseniz ilaç hakkında. oğluşumda pek bi etkili oldu  ;D  :muzz:
hee bide ilaç yabancı(tavsiye), yerliside var.

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

ooo nazımıza annesinin sütü yaramış maşallah güzel kızımıza  :nazar: ahh bide gaz sorunu bitse üper olacak dimi annesi...
ayrıca kırkınız hayırlı uğurlu olsun,sağlık içinde büyüt güzel kızını nagihancım  :love9: