nazlı kuzum NAZ kızım

Başlatan nagihan, 03 Mart , 2007, 20:41:43

« önceki - sonraki »

nagihan

benimki tam yemelik zaten burcucum

jbdun

naz bebişe maaşallah nagihancım :nazar: kocaman olmuş ya kilo su da yerinde :nazar:
misafirlerim olduğundan (annem hala bende :occasion14:) anca girebildim sayfanıza  :flowers:

nagihan

ciddimisin canım. valla ben çok kilolu olacak diye korkuyorum ben kilo sorunu yaşıorum kızım yaşamasın bari  :honk:
geçen cuma dr kontrolümüz vardı kıyafetli 5800 gr çıktı ve şu an 50 günlük

sibell&gökhan

nagihan üzülerek söylüyorumki kesin naz sana çekecek  :ehi:
  :nazar: de kız naza canım benim  :nazar: :nazar: :aferin: naza
ye kızım ye can boğazdan gelir sonra ana kız beraber rejime başlarsınızz :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

can boğazdan gelir.ye kızım,mıy mıy yiyen bebeklerden olma ananı sinir etme güzel nazım  :nazar:

jbdun

Alıntı yapılan: nagihan - 30 Mayıs , 2007, 12:39:06
ciddimisin canım. valla ben çok kilolu olacak diye korkuyorum ben kilo sorunu yaşıorum kızım yaşamasın bari  :honk:
geçen cuma dr kontrolümüz vardı kıyafetli 5800 gr çıktı ve şu an 50 günlük

nagihancım anne sütüyle beslendiği için hiç korkma, obez tehlikesi yok, hem anne sütüyle alınan kilolar çok çabuk veriliyomuş haberin olsun canım :icon_thumright:
naz kızı da gıdısından öpüyorum :-*

Almiş'inAnniş'i

anacım benimki zaten fazla bi kilo almıyo bi de onları geri mi verecek jbdun  :sad1: ne diyoooooooonnnn  :sad1:

ღ°cerenay.♥.

nagiş korkma kilosu aşırı değil,çok iyi,
maşallah, maşallah...
ben nazardan korkarım anacım,anne babanın bile nazarı değermiş, aman herzaman maşallah de  emi :)

nagihan

maşallah benim kızıma maşallah  :nazar: deymez inşallah  :ehi:

jbdun

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 30 Mayıs , 2007, 18:49:27
anacım benimki zaten fazla bi kilo almıyo bi de onları geri mi verecek jbdun  :sad1: ne diyoooooooonnnn  :sad1:

geri vercek değil canım yaw sadece geri verilmesi kolaymış ;) sağlıklı yani merak etme :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

nagiş bak merak edilecek bişi yokmuş  ;D
benim merak edilecek bişiyim yok zaten, sıpa o kadar hareketli ki kilo alsa bile 10dk. da veriyodur eminim ne eller duruyo ne ayaklar  :laughing7:

nagihan

nagihan

canım teyzem

[eklenti yönetici tarafından silindi]

nagihan

anneannecim seni çok seviyorum

[eklenti yönetici tarafından silindi]