29 Nisan , 2024, 05:18:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

nazlı kuzum NAZ kızım

Başlatan nagihan, 03 Mart , 2007, 20:41:43

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

acaba yarın beni de sokar mı dr. nst ye  :hello2:

nagihan

09 Mart , 2007, 00:30:23 #16 Son düzenlenme: 09 Mart , 2007, 00:32:16 nagihan82
nazlı kızım ilk nst mizi olduk.senin kalbinin atışlarını ellerimle değilde mankieden duyarak hissetmek çok heyecan vericiydi. ama hastane çok sıcaktı annen dayanamadı birazcık fenalaştı kuzum. ama seni hissetmek o ufacık kalbinin seslerini duymak herşeye bedeldi birtanem.  :-[  dayandım ve ilk nst sonuçlarını aldık. sonra doktor amca seni ultrasonlada kontrol etti. suyumuz normale dönmüş birtanem. annen boşuna suları yudumlamıyo dimi herşey senin için...  :nazar:  :love9:
doktor amca bir ayımız var dedi. eğer sezeryanla aramıza katılacaksan doktor amcanı ikna edicem aşkım. annenle aynı gün dünyaya gözlerini açacaksın.   8 NİSAN :opucuk: :love9:
seni çok seviyorum minik kuzum.

ღ°cerenay.♥.

demek suyunuz normale döndü , çok iyi....kalp atışlarını ilk duyduğumda bende çok duygulanmıştım... :y25:,
hadi hayırlısı inşallah aynı güne olur doğumgününüz... :D

nagihan

kuzucum bugun çok yorulduk dimi ?  :k06: ama deydi. evimizi toparladık birlikte. eski düzenimize oturttuk sayılır. artık rahatım bitanem. heran olsan dahi için rahat evim temiz.  :-[
:occasion14: :occasion5: :muzz:

adalet

nagis kendini fazla yorma hayatim neyseki bitirmissin nazli hanimin yolunu bekliyon hayirlisiyla bir gelse bol bol resimlerini koyarsin sayfaya insallah
teyzen de sini dort gozle bekliyor nazli kizimiz  :love7: :love9:

nagihan

biz kuzumla birlikte bugun gezmelere gittik. orda bir sürü teyzeler vardı vede abiler. iyiki gittik dimi kuzum. değişiklik oldu bizim için.  :occasion5:

jbdun

naz kızımız uslu durdu mu annesi?

nagihan

benim kuzum uslu teyzesi.....  :wave:

jbdun

aferin o zaman naz a  :aferin:
nagihancım suyunun normale dönmesine sevindim canım,inşallah seninle aynı gün gelir minik prenses ;)

Tebessüm :)

nagihan suyunun normale dönmesine sevindim canım,Allah ın izniyle sağlıkla gelcek minik naz dünyaya :opucuk:

ponçik

Naz kızımıza kocaman bi maşallah diyelim   :nazar:
inşallah herşey yolunda gider   :aferin:

nagihan

teyzelerimiz sizlere çok teşekkürlerrrr  :flowers:

adalet

NAGIS NAZIMIN SAYFASINI COK IHMAL ETMISSIN GEL BIRAZ ANLAT NE YAPIYOR KUCUK HANIM YERINDE RAHAT DURUYORMU AZ KALDI GELMESINE
SIZI OPTUK

nagihan

evet kızım adalet teyzen haklı sayfayı bayağı bir ihmal ettik. ama napalım. misafirler vardı onlar gitti şimdide bizim keyfimiz yok. bir normale dönelim sonra doldururuz sayfaları  :-[

zerguvan

sayfanız hayırlı olsun canım :nazar: