27 Nisan , 2024, 11:12:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ!

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 20 Şubat , 2007, 01:45:57

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

tv reklamlarında birsürü karın bölgesini kalçayı falan filan incelten ürünleri görüyoruz. terlemeyle titretmeyle çeşitli yöntemlerle bölgesel zayıflama seçenekleri sunuyorlar bize.
bu ürünlerden kullanan var mı aramızda?
kullanıyorsanız hangi ürünü kullanıyorsunuz?
sonucundan memnun musunuz?
tavsiye eder misiniz?
(ay ne çok soru sordum ben böyle!  :laughing7: )

jbdun

benim teyzemin kızı kullandı hani tuzunu sürüyosun ilk önce öyle bi reklamı var,onda alerji yaptı :suclu:
ben nedense onlara güvenmiyorum :icon_scratch:

nagihan

ben herbalife ı tavsiye ederim canım. bu arada konuların bir tanesinde bir bayan onunla ilgili bişiler yazmıştı. istersen eşimin bu konu hakkında bilgisi de mevcut. oda sana yardımcı olabilir.

Almiş'inAnniş'i

ay yok canım saol ben onun methini çok duydum almayayım. benim istediğim bölgesel zayıflama için yani özellikle karın bölgesi için.
çünkü gebelikten önce de hafif bir göbeğim mevcuttu

mia

Arkadaşlar ben nagihan'ın bahsettiği sayfayı görmüştüm. Bir arkadaş öneriyordu bu ürünü ben de bir bakayım dedim 10 kilo fazlam var çünkü ve hamile kalmadan bir an önce vermek istiyorum yoksa goril yavrusuna benzemekten korkuyorum :y25: Neyse işte ben de bir arama yapayım dedim haklarında FDA ne demiş, güvenebilir miyiz diye ve bazı sitelere ulaştım. Nagihan'ın bahsettiği başlıkta da yazmıştım o siteleri yine buraya da kopyalayayım.

Önce İngilizce bilen arkadaşlar için bir ekleme yapayım:
MayoClinic
http://66.102.9.104/search?q=cache:LTtUrQnEJaQJ:www.mayoclinic.com/health/ephedra/NS_patient-ephedra+HerbaLife+%22ma+huang%22&hl=tr&ct=clnk&cd=10&gl=tr

FreeDieting
http://66.102.9.104/search?q=cache:rL0TKgyC3RAJ:www.freedieting.com/herbalife.htm+HerbaLife+%22ma+huang%22&hl=tr&ct=clnk&cd=8&gl=tr

Bunlar da diğer başlıkta yazmış olduklarım:
Alıntı yapılan: mia - 05 Şubat , 2007, 06:01:34
Tekrar merhaba arkadaşlar,

Google'da Herbalife ve FDA hakkında bir arama yaptım ve şu siteye ulaştım:

http://216.239.59.104/search?q=cache:aCkBEHAOmcMJ:www.drpozitif.com/Efedra.htm+herbalife+fda&hl=tr&ct=clnk&cd=1&gl=tr

Site ile ithalatçı arasında da bir diyalog geçmiş onlara da bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
:-\

Alıntı yapılan: mia - 05 Şubat , 2007, 06:24:31
Bir de şu siteler var (aslında İngilizce çok daha kapsamlı siteler var eğer isterseniz herbalife fda yazıp onlara da ulaşabilirsiniz):

Hürriyet
http://216.239.59.104/search?q=cache:Bn7d8C0zKhAJ:arsiv.hurriyetim.com.tr/tuketici/turk/98/05/04/yazarlar/30yaz.htm+herbalife+ma+huang&hl=tr&ct=clnk&cd=8&gl=tr&lr=lang_tr

Gıda Raporu
http://216.239.59.104/search?q=cache:mIpogGKd10wJ:www.gidaraporu.com/gida_herbalife-hakkinda.htm+herbalife+fda&hl=tr&ct=clnk&cd=3&gl=tr&lr=lang_tr

nagihan

arkadaşlar şahsen ben kullandım. ve memnun kaldım. hem iç beslenme hemde kozmetiklerinden memnundum. kremlerini ve şampuanın hala kullanmaktayım. özellikle şöyle söyleyeyim. saçlarım çok dökülüyodu. onun sayesinde saçlarımın dökülmesi durrrrrduuuuuuuuu

mia

23 Şubat , 2007, 00:27:35 #6 Son düzenlenme: 23 Şubat , 2007, 00:30:15 mia
Zayıflama ürünlerinin kardiyovasküler sisteme ve karaciğere ağır hasarlar verdiği söyleniyor. Ama diğer ürünlerini bilmiyorum tabi ben sadece beni ilgilendiren zayıflama kısmına bakmışım  :laughing7: :k06:

Düzeltme: :k06: smiley'sini yanlışlıkla kelimenin ortasına koymuşum nasıl yaptıysam 8) onu düzelttim  :)

Almiş'inAnniş'i

mia bu dediğin nedir anlamadım valla :S
ama neyse benim tek sorunum göbüş o kadar.

mia

Yani kalp-damar sistemi ve karaciğerde ağır tahribat yapabiliyormuş. Yukarıda linklere baktın mı Hürriyet haberi var içlerinde bir tane. Orada anlatıyor. Bir tane de Mayo Clinic linki var yukarıda verdiğim orada daha tıbbi ayrıntılar verilmiş.

Almiş'inAnniş'i

yok miacım bakmadım ama benim öyle suni şeylerle rejime ihtiyacım yok rejim yapmak istersem boğazımı tutarım bana yeter.  :ehi:
dediğim gibi kenim ırsi olarak sadece karın bölgemde biraz fazlalık var onun için de kendimi perişan etmek istemiyorum. deymez!
herba life içinde çok iyi şeyler duymadım açıkcası zayıflatıyormuş hemde çok hızlı bir şekilde ama sonra soluğu hastanede alıyorlarmış  :honk: sağlık için son çare olsa denenebilir böyle ürünler ama güzellik ve estetik için hiç riske gerek yok kanaatimce  :occasion5:

Emine

10 Mayıs , 2007, 17:08:38 #10 Son düzenlenme: 10 Mayıs , 2007, 17:11:13 Emine
Ben bel bölgesini terleterek zayıflatan bir ürün aldım ertesi gün iade ettim.Hani şu kemer gibi beli sarıyor vs ısıyla zayıflatıyormuş adı aklımda değil şu anda.Resmen yandım yani kıpkırmızı oldu belim kızardığımla kaldım.Biothermin kremini aldım 200 milyon küsurdu gram küçülmedi göbeğim.Loreal aldım .Krem üstüne krem aldım da aldım.Yok olmadı olmadı.Bir alet aldım Abrider o işe yaradı hergün 500 tane hareket yapınca.Tabi bunlar hamile kalmadan önceki zamanlardaydı.Şimdi üşeniyorum yapmaya.pilatese başlayacağım çocuktan hal kalmıyor bacağımı oynatacak.Göbeğimle mutlu mesut yaşıyorum kardeşimin düğünü var 2 ay sonra sanırım bu göbek gitmeyecek korse takacağım mecburen  :D

Ha birde tens cihazı aldım titreten yumruklayan elektrik çarpar gibi yapıyor bantları yapıştırıyorsun göbeğe ya da kalçaya nereye istiyorsan sözde yağları titreştiriyormuş.O da bir işe yaramadı tabi masaj için iyi de inceltme falan olmadı  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

benim dr. bana dedi ki sırt üstü yat karnına ansiklopedi koy ve karnını içeri çekip dışarı it. anacım benim kızım varken ansişklopediyle mi oğraşırım. henüz karnımın üstünde huzurla durmuyo çünkü hala beni yemek olarak görüp yalanıyo. normale  dönünce kızımla yapıcam bu hareketi. nede olsa bu göbek onun eseri ve o yok etmeli dimi ama  :ehi:

nagihan

süper fikir harikasın sen canım arkadaşım.

fundagüler

KIZLAAR
ben de kilo problemi olanlardanım. bir ürün buldum ama ne derece güvenli bilmiyorum aranızda bilen kullanan varmı? bu da lida gibi olmasın?http://www.hoodiagordoniturkiye.com/

Almiş'inAnniş'i

ah geçen dr. un biri sakın zayıflama haplarına güvenmeyin eğer zayıflamak istiyorsanız yemek yediğiniz tabağı yarıya indirin günlük hareketlerinizi ise iki katına çıkarın dedi. bence çok mantıklı  8)