Kaynana Gelin :)

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 18:37:15

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

EKURTULUŞ SORUN OLMADIĞINI DA NERDEN ÇIKARDIN?  :k06: AMA HEPSİNİ BU SAYFADA ANLATMIYOZ. DİĞER SAYFALARDA DA ARALARA SERPİŞTİRİYOZ  ;)

AY ANLAŞAMAYAN OLMAZ MI? İNSAN ANASIYLA BİLE KAVGA EDİYO ANLAŞAMIYO KAYNANASI İLE NİYE SORUN OLMASIN. HERKESİN TERS DÜŞTÜĞÜ NOKTALAR VARDIR ELBET.

SEVİNÇCİM DUR Bİ OLSUN KIZ OLMADAN NEYİ ANLATAYIM  :laughing7:

SEVİNÇ

aslı

Valla dün akşam sinirlerim tepeme çıktı yine. Dün işten iş için erken çıktım ordanda eve geçtim. Biz baba kız çalışıyoruz bu arada :) . Benden sonra kayınpederim gelmiş. Eşimin ailesi kızım doğduğundan beri sütün yetmiyor muhabbeti yapıyor. Kızım 4.ayın sonunda 7800 boyu da 64 cm di yani.  Babama 6.ayın sonuna kadar idare etmeyecek muhabbetine başlamış. Sen koca adam hiç konu kalmadıda benim sütüm mü kaldı konuşacak. Babamda dayanamamış insaf yani demiş artık.  Yani gelde çıldırma  :cildir:  :cildir:  :cildir:

SEVİNÇ

Hehe,ilk defa kayınbabadan böyle bir söz çıktığını duydum.Ey adam sana be.Sana mı düşmüş tasası.

aslı

Kayınvalideyle beraber kayınpederlede uğraşmam gerekiyor  :BangHead:  :BangHead:

SEVİNÇ

Allah yardımcın lsun.Torun tek mi?

aslı

2.torun ama anneme daha yakınız annem bakıyor diye oluyor sevin.'cim bu problemler.

jbdun

aslıcım allah kolaylık versin,benim babam (kayın) da emiyo dimi?bir sorun yok diye sorar bize geldiğinde ama öyle yetiyo yetmiyo yorumu yapmaz.Zaten o da doktorcu,yani dr ne derse o,o yönden şanslıyım :)
seninkinin yaptığı da yüzsüzlük,gidip senin babana demesi,ayıp yani ::)

aslı

acayip üzücü konular bunlar. Ben sütün yetmiyor diye laflar duymaktansa kızım ne güzel emziriyorsun sütünü artıran birşey var mı alalım mı yada yapalım mı diye sorsunlar bekliyorum ama olmuyor.  :y25:  . Hoş duymamazlıktan geliyordum ama gelipte babama söyleyince pes dedim. yapabileceğim birşey yok ki  :dontknow:

jbdun

o laflarla moralini bozmacanım,maaşallah defneye :nazar:
sen zaten doğrusunu biliyorsun,onlar konuşsun dursun ;)

Almiş'inAnniş'i

erkeklere mi düşmüş canım süt muhabbeti  :protest:
hiç yakışmış mı koca adama  :cussing:

bize derler elinin hamuruyla erkek işine karışma diye, ellerinin çamurunu hamura bulaştırırlar  :caca:

SEVİNÇ

onlarda bu düşünce olsa zaten,bunları konuşmazlar.Evet benimde annem bakıyor ,geldiklerinde hep sorun oluyor.Yok annemlere daha düşkünmüş,onları sevmeyecekmiş falan...
Alıntı yapılan: aslı - 07 Mart , 2007, 17:05:42
acayip üzücü konular bunlar. Ben sütün yetmiyor diye laflar duymaktansa kızım ne güzel emziriyorsun sütünü artıran birşey var mı alalım mı yada yapalım mı diye sorsunlar bekliyorum ama olmuyor.  :y25:  . Hoş duymamazlıktan geliyordum ama gelipte babama söyleyince pes dedim. yapabileceğim birşey yok ki  :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

anlat anlat esra yeliz  :muzz:

ilknur

ALLAH yardımcın olsun esrayeliz ;)

Tebessüm :)

kayınpederin de mi bu konuşmanın içinde esrayeliz?