Kaynana Gelin :)

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 18:37:15

« önceki - sonraki »

Emine

11 Ocak , 2007, 18:37:15 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 18:25:11 Emine

Benim kayınvalidem çok iyi Allaha şükür.Ama çevremde hep kaynana gelin kavgalarını duyuyorum dökün içinizi rahatlayın  8)

minekavlak

EMİNECİM BENİM RAHMETLİ KAYNANAM ÇOK İYİYİMİŞ.HERKES ÖYLE DİYO.MELEK GİBİYMİŞ.ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN.9 SENE OLUCAK VAFAT EDELİ.6 AY İÇİNDE AKCİĞER KANSERİNE YAKALANMIŞ VE VAFAT ETMİŞ... :'( :'( :'(

Emine

Allah rahmet eylesin canım  :'(

GÖNÜL

minecim,zaten vefat eden tüm kaynanalar iyiymiş ::)

Emine

Ay gönüll çok alemsinn :))))

minekavlak

yok gönül ya kaynanam gerçekten çok iyiyimiş..eşim adına çok üzülüyorum.hem annesini hemde abisini kaybetti 2005 aralığında.. :'( :'(

fatma

canım Allah rahmet eylesin :( benimde kayınvalidem çok iyidir kendi kızı yok 3 oğlu var 3 gelini ama kendi kızı gibi görür bizi ve eltilerimde çok iyidir maşallah Allah nazarlardan saklasın ben şanslıyım valla neler duyuyoruz..

minekavlak

evet fatmacım.allah bozmasın..

ÇİTLENBİK

benimde kayınvalidemle aram çok iyidir.
minecim allah rahmet eylesin canım..

minekavlak

tweety0555

ooo herkesc1kler burda ... ;DISIN ICINDE KAYNANA OLUNCA COOOK KONUSULACAK VARDA BOSVERDIM VALLA ::)

Emine

tweetycim sanırım kaynanası kötü olan yok aramızda maşallah  :D

rumeysa

valla kızlar benim kayınvaldem bir anne olarak çok iyi bir anne çocuklarıyla çok iyi ilgileniyor gelinlerinide sever herşeylerini düşünür ama sonunda yine kendi söyledigi olsun ister bilmiyorum belikde şimdi anlayamıyoruzdur kayınvaldelerimizi belki hani anne olmadan anneligi sadece tahmin edersiniz olunca yok böyle bir duygu dersiniz belki de onlarıda kayınvalde olunca anlayacagız :P :P ;) :D kimbilir dimi ama

ama şunuda not etmeden geçemeycem oglunu gelininden kıskana kayınvaldeleri esefle kınıyorum asla tasvip etmiyorum geçenlerde bişey duydum hayretler içinde kaldım şöyle ki kayınvalde hanımoglunu çok seviyormuş çok özlüyormuş ve haftasonlarında oglu gelini evde bırakıp ogün annesiyle yatacakmış sebeb oglunu çok seviyormuş bu yaşanmış ve hala devam eden bir olay arkadaşlar böyle saçmalıklarda yok degil yani yani o gelincigin durumunu düşünüyorumda allah muhafaza yaaa böle bişi olabilirmi :P :P :P :P :P
SABIR BOYUN EĞME DEĞİLDİR,SABIR MÜCADELEDİR.

elif2006

benim kayınvalidem aynı zamanda teyzem oluyor. hatta beraber oturuyoruz. Esi vefat ettigi için. cok iyi kadındır, belki teyzem oldugu içindir ama, iyidir yani.allah razı olsun ondan.

Emine

rumeysa şok oldum yani fıkra gibi. :o.Oğlu kabul ediyormu peki o yaşta karısını bırakıp annesiyle yatmayı