27 Nisan , 2024, 15:52:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tüp bebek tedavi sürecim(çok heyecanlıyım)

Başlatan serap41, 10 Kasım , 2014, 19:14:33

« önceki - sonraki »

serap41

adetimin 3. günü (kasım 5) =gonal f 225
               4.günü                 =gonal f 225
               5.günü                 =gonal f 225
               6.günü                 = gonal f 225 (10-12 yumurta gelişmiş dedi)
               7.günü                 =menegon 225( 3 toz 2 su)
               8.günü(10 kasım)  =e2 tahlili istendi 1060 cıktı, gonal f 225 ve cetrotide (muhtemelen pko olacak çok yumurta oluşacak dedi)  ( büyük bi ihtimalle cumartesi yumurta toplanır dedi)
               9.günü                  =gonal f 225 ve cetrotide
               10.günü                =kontrol 

ยรlคภ๓คz göภlüm

serap41

Ins canim çok heyecanliyim dikkat etmem gereken bişiler var mi acaba

ยรlคภ๓คz göภlüm

fikrim yok canım. sadece stresten uzak dur, beslenmene dikkat et

serap41

adetimin 3. günü (kasım 5) =gonal f 225
               4.günü                 =gonal f 225
               5.günü                 =gonal f 225
               6.günü                 = gonal f 225 (10-12 yumurta gelişmiş dedi)
               7.günü                 =menegon 225( 3 toz 2 su)
               8.günü(10 kasım)  =e2 tahlili istendi 1060 cıktı, gonal f 225 ve cetrotide (muhtemelen pko olacak çok yumurta oluşacak dedi)  ( büyük bi ihtimalle cumartesi yumurta toplanır dedi)
               9.günü                  =gonal f 225 ve cetrotide
               10.günü                =kontrol  (gonal f 225 ve cetrotide)
               11.günü                 = kontrol

muhtemelen cumartesi yumurta toplama işlemi yapılcakmış heyecan bastı iyice :)

bu arada izmit kadın doğumda ertan beye gidiyorum tavsiye ederim :)

BurcuÇ

serap41

500 tutmuştu cnm sonradan gonal f den 1 tane daha aldım toplam 600 tuttu ama rapor çıkardı doktor yoksa gonal f bi tanesi 360 filan pahalı yani

4 tane gonal f,3 cetrotide,1 menegon ,1 tane de ovitrelle aldım

BurcuÇ

Anladım canım 1 gonoldta kaç gunluk doz var, benım ılk denememde okadar ıgne kullandım kı yumurtamın buyumemesıne doktor bıle şaşırmıstı  :y25:

serap41

450 den biraz fazla oluyo bi şişede 2 kez 225 lik vuruldum birazcık dibinde kalmıştı, benim klomenle de gelisiyodu zaten şimdi de gelişti ama mesele gelişmesi değil sadece kaliteli mi bakalım hayırlısı artık ya vakti değilse ne yapsak boş

ยรlคภ๓คz göภlüm

BurcuÇ

Serap benımde sorunum o Klomenle yurmutam vardı saon asılma ve tupte ıgneye basladım yumurtam olmadı  :icon_pale:

serap41

Neden öyle oldu ki cnm valla benim kafam hiç almıyo zaten doktor 15 tane filan yumurta geliştiğini söyledi,bubgece ovitrelle vurulcam c tesi yumurta toplama olcak bakalim dua edin lütfen bana :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 13 Kasım , 2014, 13:06:59
Serap benımde sorunum o Klomenle yurmutam vardı saon asılma ve tupte ıgneye basladım yumurtam olmadı  :icon_pale:
acaba çok mu stres yapmıştın. bir daha ki sefere tedavinin yanında günde 3-4 tane kuru incir ye

serap41

14 Kasım , 2014, 09:30:28 #13 Son düzenlenme: 14 Kasım , 2014, 20:54:17 serap41
Doktor da çok etkiliyo bence Opr.Dr. Ertan İzgiç benim doktorum , çok güleryüzlü, samimi sürekli moral verdi umutlu konuştu , o herşey güzel dedikçe yüzünden tebessüm eksik olmadıkça ben mutlu oldum umudum arttı ama hayırlısı artık nasipse olur, doktorumuz da biz de elimizden geleni yaptık,tüp bebek ekibi de işini düzgün yaptıktan sonra artık işin sonucu yaradanda  :amin: :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Canım içini ferah tut, Rabbim diledikten sonra olmaz denileni oldurur. Dualarım seninle... Ben kavuşamadım yavruma, Rabbim senin yüzünü güldürür inşaallahhhhhh :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...