uyku ve gaz sorunu

Başlatan kuzucuk, 23 Kasım , 2013, 10:07:17

« önceki - sonraki »

kuzucuk

arkadaşlar kızım gündüz ve akşam saatlerinde hep uyanık kalmak istyor özellikle akşam 7 de başlıyor gece  1' e kadar sürekli ağlıyor doktor zinco vermişti ama artık işe yaramıyor kimyon ve rezene de denedim göbüşünü zeytin yağıyla yağlayıp tülbent koyuyorum ama ne yapsam aynı saatler hep sıkıntılı yavrum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım  :dontknow:  :cildir:

nelss

asya81

ahh ahh bizde geçirdik o donemleri kolik buyuk ihtimalle benim kızda oyleydi :-ooo :cildir: üç ay surdu
bazı damlalar bazı bebeklerde işe yaramıyor ben çeşit olarak hepsini denedim aşağı yukarı en iyi sap& simplex işe yaradıydı damlayı değiş bi

RuHGuZeLi

benim bebeğim yok ama aynı saatlerde ağlaması asyanın da dediği gibi koliğe işaret eder. Damlayı değiştirirsen inş faydasını görürsün.

kuzucuk

dediğiniz gibi kolik galiba kızlar doktorun verdiği damla işe yaramadı ben istediğim herhangi bir damla mı alıp kullansam bilmiyorum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kuzucuk - 23 Kasım , 2013, 10:07:17
arkadaşlar kızım gündüz ve akşam saatlerinde hep uyanık kalmak istyor özellikle akşam 7 de başlıyor gece  1' e kadar sürekli ağlıyor doktor zinco vermişti ama artık işe yaramıyor kimyon ve rezene de denedim göbüşünü zeytin yağıyla yağlayıp tülbent koyuyorum ama ne yapsam aynı saatler hep sıkıntılı yavrum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım  :dontknow:  :cildir:
o dert benim kizimdada vardi doktor kolik demisti bazilarinda 3ay yada daha fazla sürüyor demisti :cildir: kizimda 3ay sürdü naptiysak susmuyodu sabahlara kadarda sürüyodu gercekten sinir bozucu durum Allah yardimcin olsun  :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Bu sonbahar bebeleri hep kolikle dogdu sanirim ben 1,5 aydir pert oldum iyice 2.ayimiza girdik son 1 ay insallah 3.ayda gecer diye dua ediyorum biz sabahi karsiliyoruz aksam 5 6 basliyor  iki gundur badem yagi suruyorum 5 dakika falan masaj yapiyorum ayaginin altina dun sanki ise yaradi rahat uyuduk en azindan diger gunlere nispeten 5 dakkaya bi kalkmadi  bugun bakalim nasil olcak artik soylemeye korkuyorum nazar etcem diye denemedigim kalmadi   :y25:

zerrinplt

Ahh ahh bizde geçirdik o dönemleri hiç kolay değil Allah yardımcınız olsun

kuzucuk

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Kasım , 2013, 00:28:28
Bu sonbahar bebeleri hep kolikle dogdu sanirim ben 1,5 aydir pert oldum iyice 2.ayimiza girdik son 1 ay insallah 3.ayda gecer diye dua ediyorum biz sabahi karsiliyoruz aksam 5 6 basliyor  iki gundur badem yagi suruyorum 5 dakika falan masaj yapiyorum ayaginin altina dun sanki ise yaradi rahat uyuduk en azindan diger gunlere nispeten 5 dakkaya bi kalkmadi  bugun bakalim nasil olcak artik soylemeye korkuyorum nazar etcem diye denemedigim kalmadi   :y25:
inşallah canım çabucak atlatır bebeklerimiz şu pis sancıları  :violent1:  valla biz de babayla pert oluyoruz ben de kızımın karnına ılık zeytin yağıyla masaj yapıyorum biraz
rahatlıyo gibi oluyo ama tam gaz sancılar devam ediyo  yine zincoyu bıraktık metsile başladık şimdi bakalım nasıl olacak Rabbim şifa versin yavrularımıza  :amin:  :amin:  :amin:

leylakarsu

Canım kolik olabilir damlayı değiştir dene bide

kuzucuk

Evet canım metsile başladık bakalım iyi gelir inş

elfo

biogaia sanırım doğru yazdım. bu damla çok iyi geliyormuş. kullananlardan duydum ben kullanmadım. çok şükür fazla gaz sorunumuz olmadı. diş sorunu gaz sorunun acısını çıkarıyor şu anda  :-\
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

iklima

Bizim daha.13.günümuz ama çoğu geceler çok dertli kuzum karnı ağrıyor diye düşünüyorum
Sürekli memede durmak istiyor bütün gece koltukta sabahlıyoruz bugün gündüzde öyle
Derdi olunca memeye sarılıyor.
Derdini tam bilememek ne kötü bu minnaklarin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Karnı ağrıyorsa ayaklarını sıcak tut, çoraplarını patiklerini kat kat giydir , hareket edemedikleri için ayakları üşür  :opucuk:

iklima

Sıcak havlu koyuyoruz.bazen
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!