uyku ve gaz sorunu

Başlatan kuzucuk, 23 Kasım , 2013, 10:07:17

« önceki - sonraki »

kuzucuk

Kızlar kolik gaz sancılarımız daha da arttı doktor bio gaia verdi üç gündür kullanıyoruz inş faydası olur bir de üç gündür kızım kakasını yapamıyor fitil tembellik yapar diyolar ne  yapacağımı şaşırdım kuzum çok sıkıntılı çooooook..

Lă_Tăhzen!

gAz ilaci yapiyor kabizligi bizdede oluyor yapamadiginda daha skintili oluyor karnina masaj yap zeytinyagiyla rezene cayi da icirebilirsin

xxcansuxx

Alıntı yapılan: iklima - 08 Aralık , 2013, 15:40:23
Bizim daha.13.günümuz ama çoğu geceler çok dertli kuzum karnı ağrıyor diye düşünüyorum
Sürekli memede durmak istiyor bütün gece koltukta sabahlıyoruz bugün gündüzde öyle
Derdi olunca memeye sarılıyor.
Derdini tam bilememek ne kötü bu minnaklarin
tek sıkıntıları gaz inş öylede olsun  kuzucukların tek derdi
gazlı olunca emmek istiyolar aslında sürekli.
gaaz ilaçlarını düzenli verin kızlar birde karnına masaj yapıp ayaklarını karnına doğru  bastırın pırt pırt edip rahatlıyolar...
ben 3-4 gün kaka yapmasada dışardan bişey vermiyorum kendisinin yapmasını bekliyorum yapmamış olması normal drlarda müdahale etmiyor zaten..
birde ben gece yatağına yüzüstü yatırıyorum bir yastığa dayayarak ağzını kontrol ediyorum zaten 3 aylık oldu kollarını kaldırıp başını çevirebiliyor karnı sıcak kalınca çok rahat uyuyor.sizinkiler küçük ama başından ayrılmadan bunu deneyin gündüz uykularında rahat ediyorlar.

xxcansuxx

leyla alcaksan gaz damlası sap simpleks al her gün 3 kere 4de olabilir aynı saatlerde ver 1 hafta sonra sakinleştiğini fakedersin ben 2 bebeğimide kullandım 1.sinde geç buldum aynı anlattığın gibiydi kızım dr kolik dedi sonra rahatladı oğlumda tecrübe olunca hiç öyle çektirmedim sap simpleks kullandım

iklima

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Aralık , 2013, 16:35:00
Alıntı yapılan: iklima - 08 Aralık , 2013, 15:40:23
Bizim daha.13.günümuz ama çoğu geceler çok dertli kuzum karnı ağrıyor diye düşünüyorum
Sürekli memede durmak istiyor bütün gece koltukta sabahlıyoruz bugün gündüzde öyle
Derdi olunca memeye sarılıyor.
Derdini tam bilememek ne kötü bu minnaklarin
tek sıkıntıları gaz inş öylede olsun  kuzucukların tek derdi
gazlı olunca emmek istiyolar aslında sürekli.
gaaz ilaçlarını düzenli verin kızlar birde karnına masaj yapıp ayaklarını karnına doğru  bastırın pırt pırt edip rahatlıyolar...
ben 3-4 gün kaka yapmasada dışardan bişey vermiyorum kendisinin yapmasını bekliyorum yapmamış olması normal drlarda müdahale etmiyor zaten..
birde ben gece yatağına yüzüstü yatırıyorum bir yastığa dayayarak ağzını kontrol ediyorum zaten 3 aylık oldu kollarını kaldırıp başını çevirebiliyor karnı sıcak kalınca çok rahat uyuyor.sizinkiler küçük ama başından ayrılmadan bunu deneyin gündüz uykularında rahat ediyorlar

Aynen.biz de omzumuza yatırıp tutunca uyuyor anca
Karni sıkışınca rahatlıyor anca
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

kuzucuk

kızlar sanki bio gaia kızımı biraz rahatlattı çok sükür iki gündür geceleri çok ağlamıyo kuzum ama kabızlık problemimiz hala devam ediyor 6 gün oldu hala tık yok dediğiniz gibi bu gaz damlası kabızlık yaptı heralde doktor duphalac vermişti bugün az bir şey vereceğim

kuzucuk

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Aralık , 2013, 16:39:56
leyla alcaksan gaz damlası sap simpleks al her gün 3 kere 4de olabilir aynı saatlerde ver 1 hafta sonra sakinleştiğini fakedersin ben 2 bebeğimide kullandım 1.sinde geç buldum aynı anlattığın gibiydi kızım dr kolik dedi sonra rahatladı oğlumda tecrübe olunca hiç öyle çektirmedim sap simpleks kullandım
canancım şimdilik biraz rahatlar gibi oldu kuzum sıkıntımız devam ederse dediğin damladan alayım

kuzucuk

17 Aralık , 2013, 07:44:07 #22 Son düzenlenme: 17 Aralık , 2013, 07:46:07 kuzucuk
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 15 Aralık , 2013, 22:42:54
gAz ilaci yapiyor kabizligi bizdede oluyor yapamadiginda daha skintili oluyor karnina masaj yap zeytinyagiyla rezene cayi da icirebilirsin
kızımın karnına masaj yapıp sıcak havlu koyuyorum rahatlıyo biraz rezene ve zeytin yağıda içirdim ama kabızlıgı atlatamadık bir türlü