zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Akşam yemeği ıspanaklı yumurta ve peynir kepek ekmeği
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

diyete devam  :icon_thumright:
sabah 1 saat tempolu yürüyüş ve sonrasında bol su  :muzz: :muzz:
kahvaltıda tere peynir yeşil zeytin 1.5 dilim kepek ekmeği 

ponçik

Yürü be Zeynep kim tutar seni   :wav:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 29 Ocak , 2014, 08:46:39
Yürü be Zeynep kim tutar seni   :wav:
sağol balım sende olmasan kim destekliyecek beni  :opucuk:

ponçik

minik ponçiklerle beraber arkandayız  :laughing7:

:wav:

zen_s

zen_s

öğle yemeği akşamki ıspanaklı yumurta iyice artıkcı oldum hee  :ehi: :ehi: az peynir 1 dlim kepek ekmeği
ara olarak ayvayı yiycem  :toothy10: :toothy10:

ponçik

kilodan tasarruf yaparken yemeklerden de tasarruf yapıyorsun ne güzel işte  :icon_thumright:  :k06:

zen_s

evet aynen öyle oldu meğer evdeki yemekleri ben yiyormuşum bir öğünde  :suclu:  :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Ooooo fena  :toothy10: çoluk çocuk aç geziyordu desene  :laughing7:

zen_s

:toothy10: :toothy10:
işin garibi benim oğlanda kilo aldı demek garibim ben diyet girince anca karnı doydu  :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

ohh bee annemden bize de sıra geldi  :toothy10:

zen_s

zen_s

bugün yürüyüş yapmadım  :violent1: çok yorgun hissettim kendimi  ::)
sabah kahvaltısı
tere maydanoz peynir 3 zeytin 1 dilim kepek ekmeği  :occasion14: