zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

zen_s

matematikten sınıfta kaldım yarım paket 5o değil 100 kalori olur hiç uyarmıyorsun beni günlük  :cussing:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

zen_s

sevgili günlüğüm geç olsada bugün yine geldim havayı güzel görünce kendimi temizliğe verdim halıları koltukları sildim kalebodurları cifledim çamaşır yıkadım bol bol yarında camları sileceğim evim mis oldu ama kaç gün gider orası malum  :laughing7:
bugün sabah haşlanış yumurta kepek ekmeği peynir zeytin yedim
öğlen ve akşam yulaf ezmeli tavuk suyu salçalı biberi tabikide
2 tanede tavuk butu yedim bayağı tavuksal gıdalar tükettim bakıyorumda  :ehi: :ehi: belkim yumurtlrım ha ne dersin günlük  :toothy10: :toothy10:
ara öğünlerdede elma yedim işte böyle canağazım yarında umarım uğrarım yanına öptüm seni şekerim
:opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Ocak , 2014, 15:30:20
matematikten sınıfta kaldım yarım paket 5o değil 100 kalori olur hiç uyarmıyorsun beni günlük  :cussing:

ben farkettim ama kendince bildiği bir şey vardır diye düşündüm.

benim diyetisyenim ara olarak yarım paket diyor form bisküviye

zen_s

slm günlük dün uğrayamadım işlerim sebebiyle diyete önem vermedim ayakta atıştırdım hep,
bugün kahvaltıda 2 dilim kepekli ekmek zeytin peynir bal şekersiz çay içtim çok uykum var günlük gece uykusuz kaldım eşim memlekete gitti gece geldi bende onu bekledim bugünü hayırlısıyla atlatırım inşallah

ponçik

Zeynom kolay bir gün olur inşallah , öğünlerini atlama sağlıklı beslenmek kadar sağlıklı uyku da çok öenmli, inşallah bugün eve gidince dinlenirsin  :opucuk:

zen_s

sağol canım  :opucuk: bugünü atlatayım dinleneceğim inşallah evet ya uykusuzluk çok kötü adamı leyla yapıyor  :k06:

zen_s

sevgili günlük öğle menüm bir porsiyon nohut içine iki kaşık yulaf kepeği koydum ekmek yerine yulaf ezmesi güzelde yulaf kepeğinin tadını hiç beğenmedim  :igrenc: ama kalorisi çok az ondan yedim 4 kaşık yoğurt salatayla öğle yemeğimi tamamladım gayet doyuucuydu o iki kaşık tozun (yulaf kepeği) beni doyuracağını söyleseler inanmazdım  :k06:

ponçik

Bence bu azimle eski kilona kısa sürede ulaşırsın , belki altına bile inersin  :icon_thumright:

zen_s

inşallah Goncam altına inmeyi istiyorum aslında birde sporumu yapabilsem sanki üzerime bişey oturdu  :ehi: bir türlü spor yapamıyorum  :suclu:

ponçik

Çocuk meselesinden kafayı rahatlatabilsen herşey yoluna girecek aslında  :opucuk: çorap söküğü gibi gelecek arkası

zen_s

Banada öyle geliyor aslında kafamı rahatlatabilsem herşey çözülecek sanki  :icon_thumright: ama işte rahatlatabilsem  ::)

ponçik

Hobi olayına mı girsen acaba
elişi gibi şeylerle uğraşmayı sever misin

zen_s

aslında örgü örmeyi seviyorum ama hiç fırsatım olmadı bu dönem sınavlardan

ponçik