29 Nisan , 2024, 03:49:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 09:20:40
spirali kullanmak işime geliyor ikide bir adet oluyorum demişsin ya koptum orda  :ehi: :ehi: :ehi:
öyle ama cnm 15 günde bir adet görüyrum nerdeyse ayın yarısını adetli geçirdiğim için fazla görüşemiyoruz rahat rahat yatıyorum  :toothy10: :toothy10:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 21 Kasım , 2013, 09:22:01
haklısın cnm iyiki biz varız yaradana şükür  :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :occasion14:eşim beni doktora bile götürmek istedi ama gitmedim seni diyo haydar dümene götürecem o anlar senin derdinden nasıl kjadınsın sen böyle diyo :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: götür diyeydin Haydar Dümenide şaşırtırım ben diyeydin
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

kız haydar dümen onu bunu sorar bide orama burama eller meller tedavi edicem diye bizimki oracıkta adamı boğuverir  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

zen_s

:toothy10: :toothy10: :toothy10: bende dün profa gittim muayene etti alttan tabi hep bayana gidiyordum ben pek yeterli gelmedi bana bu doktoru çok övdüler gittik dün de muayene olunca bak dedim artıkın profa görükdüm değerimi bil ona göre boğuverecekti beni  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 09:35:16
:toothy10: :toothy10: :toothy10: bende dün profa gittim muayene etti alttan tabi hep bayana gidiyordum ben pek yeterli gelmedi bana bu doktoru çok övdüler gittik dün de muayene olunca bak dedim artıkın profa görükdüm değerimi bil ona göre boğuverecekti beni  :ehi: :ehi:

allah iyiliğni versin adamı katilmi edicen prof. de baktı tmm dır :toothy10: :toothy10: ben gidiyorum zeynomm çok öpüyorum görüşürüz inş gelirsem ayy seviyorum kız senii :opucuk: :k06:hadi allaha emanet ol

zen_s

**fatoş**

slmlar günlükcüğüm :k06:zeynom uğramaışsın buraya ???dün temizliğe fazla kaptırdım yorgunluktan kalkamadım bugün sabah kahvaltımı ettim klasik öğle yemeği vakti geldi taze fasülye mantarlı bulgur pilavı var menümde :hungry:

**fatoş**

günaydınlar zeynom diyete devam ediyorum aynen dün tartıldım annemlerde 62 kiloyum o iki kiloda nasılsa gider gitmesede olur  :occasion14: :occasion14: :occasion14: ama diyeti bırakmıyorum düznli yyemeye dikkat edicem önüüzdeki hafta fotoğraf çekip koyucam :k06:inş şimdi randevumn var oraya gidiyorum görüşürüz öptüm...

ponçik

Diyete devam sağlıklı yaşamaya selam  :ehi:

zen_s

selamlar hafta sonu diyet miyet hak getire yedim durdum misafirlikteydim  :laughing7: bugün devam güya ama bir türlü istikrarı tutturamadım hayırlısı  :hieyt:

zen_s

Fatoşcuğum ne güzel kilo vermişsin ben hala yerimde sayıyorum  :-[ bir türlü düzen tutturamadım

zen_s

Günaydın günlük ve fatoşum diyete bir hafta ara veriyorum moralsizim anneannem  vefat  etti  :y25: akşam haber verdiler cenazesine de gidemedim canım sıkkın

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun

zen_s

**fatoş**

günaydın zeynepcim allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun çok üzüldüm cnm başın sağolsun :crybaby2: :crybaby2:inş diyeti bende bıraktım aslında bırakmadım ama istediğim kilodayım sadece dikkat edicem bundan sonra hedefe ulaştım sayırlı yanii arada alınan bikaç kiloda dikkat edlince gidiyor