27 Nisan , 2024, 23:39:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 11 Kasım , 2013, 14:57:50
canım kıyamam az kaldı sabret.Bugün bende çok sakinim yani içim bir hoş anlaamdım gitti

hayırdır inş bence bu fırtına önceki sessizlik olsa gerek  :k06: bebek gelecek yaa :k06:

zen_s

İnşallah canım  :amin: Bilmemki niye böyleyim dokunsalar ağlıyacak gibiyim sebebide yok yani duygusalllığım tuttu
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

bazen olur insan anlamsız yere ağlar yada güleriz inş hayır olsunda sonu

zen_s

tabi canım öyle cuma günü çok neşeliydim bugün böyle hakkımızda hayırlısı olsun sen ne yaptın evi toparlayabildinmi canım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

toparladım cnm şükür rahatım şimdi makinemde geldi ama daha takılmadı servis gelicek oda hallolsun daha rahatlıycam doktora gitmedinmi sen yada adet görmedinmi deyim test filanda yapmamışsındır sen şimdi

zen_s

Yok canım en son 14 ekimde oldum söktürücüyle daha var olmama

**fatoş**

ilaç çok kullanıyorsan onlarında etkisi olabilir normalde hep günügününe olurmu aksama normalmi benimki zırt pırt olurda ondan belkide hamilesindir kimbilir ondan olmamıştır dediğin gibi sonradan yumurtlamışsındır  :suclu: :k06:

zen_s

canım ben pko luyum adetlerim çok düzensizdir o yüzden bilemiyorum adet günümü yazın kilo verdim yürüyüş yaptım düzene girmiştim

**fatoş**

hmm neyse cnm çok fazla takılma insan sürekli aynı şeye  yoğunlaşınca çoğu zaman haal kırıklığı yaşıyo herşeyin bir vakti vardır yeterki hayırlısı olsun biraz keyiflen sende hüzünlenme yaa valla benimdei çim bi tuhaf oldu sen öyle söyleyince  :y25:

zen_s

yok canım benim sen üzülme ben bebek işine takıntılı değilim Allahım neylerse güzel eyler belkide regl olucam ondan dolayı duygusalım malum hormonlar değişiyor

**fatoş**

ne biliyim bacım üzülme işte kıyamam valla kız ezana az kalmış hee  :toothy10: :toothy10:bunun başına geçtim bide vakit çabuk geçsin diye işin iyisi daha yemeğimde yok  :-ooo

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: sen vakit geçirecem derken yemeğide unutacaksın bu gidişle açkalacaksın hee :k06:

**fatoş**

nerdeyse bi saat var ezana kalkıyım bacım artık ben bi yemek çaresi düşüneyim sonra görüşürüz zeynom iyi bak kendine face de yazmıtşım sana ama yoktun sanırım öpüyorum kocaman :opucuk:

zen_s

tamam canım Allah kabul etsin face işden açamıyorum canım arada akşamları açıyorum öptüm seni  :opucuk: afiyet olsun

ponçik