28 Mart , 2024, 22:57:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

sabah aklıma gelmedi benim tartılmak az önce tartıldım ve 64,6 geldim karnım tok ve çook su içtim ben 1,5 kilo zayıflayamamışım bir kilo ancak :-ooo

zen_s

Canım zaten bugün tartı günümüz değil pazartesi asıl günümüz ben belkide o zamana kadar daha fazla kilo veremiycem kimbilir hem aç karnına tartılmak en doğrusu
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

pazartesi ye kadar bekleyim ya tartılınca zayıflamamış olursam kahrolurum :-ooo bi haftada zaten 4 5 kilo vermeyi planlamıyorduk dimi herkesin metabolizması farklı belki sen iki ben bir kg veririm maksat zayıflamış olmak :hello2:

zen_s

Elbette canım ben 13 kilo vermeden önce diyete başladığımda 50 gr vermiş olsam dahi pes etmiycem demiştim çünkü amaç zayıflamak acelemizde yok haftada 1 kilo versek en sağlıklısı zaten hemen vereceğiz de kiloları ne olacak podyuma mı çıkacağız  :ehi: :ehi:  Allahtan çok fazla kilomuz yok :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 25 Ekim , 2013, 09:11:41
Elbette canım ben 13 kilo vermeden önce diyete başladığımda 50 gr vermiş olsam dahi pes etmiycem demiştim çünkü amaç zayıflamak acelemizde yok haftada 1 kilo versek en sağlıklısı zaten hemen vereceğiz de kiloları ne olacak podyuma mı çıkacağız  :ehi: :ehi:  Allahtan çok fazla kilomuz yok :k06:

kız allah iyiliğini versin annem geldi aklıma anamın en meşhur sözüdür kocam gibi oda kızıyor zayıflıyorsunuz ne hale gelmişsin bi deri bi kemik kaldın diyo ben kalmışım nerdeee annem kendide kilolu diyorum sende diyet yap ben sizin gibi podyuma çıkıcak değilim diyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

zen_s

**fatoş**

öğle kimsecikler uğramamış buraya öğle yemeğini biraz fazlakaçırdım ben yaa ekmek yemedim ağır değildi yemeğim ama sebzeyi çok yedim sanırım midem hala şiş akşam yemiycem artık :caca: zeynom nerdesin uğranmamış hiç buraya :caca: :caca:

zen_s

geldim canım işim vardı yazamadım sebze yediysen bişey olmaz kendini o kadarda sıkma proteinde al vücuduna
öğlen menüm sebze çorbası
4 kaşık sade bulgur pilavı 1 dilim ekmek ara öğünde arkadaş verdi 2 kuru kayısı sanki bağırsaklar çok sağlammış  :k06:  gibi ama acıkmıştım yedim valla  :hungry:

zen_s

akşam hafifi bişeyler ye canım hepten aç kalamazsın

**fatoş**

suyu elimden geldiği kadar çok içiyorum sanırım benim hazımsızlık problemim var başkası yediklerimi zor hazmediyorum ne yersem ne içersem zor gidiyor yaa midem zaten problemli biraz ayy deliricem şişkinlik yapıyo yediklerim :-ooo

zen_s

O kötü canım ya ama şişkinlik yapsa da sen yediklerini biliyorsun evham yapma sakın diyetine devam ettiğin müddettce sorun yok. Benimkiler full çalışıyor seninkilerde tık yok sıkıntıya kaldık bu bağırsaklarla  :ehi: :ehi: :ehi:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 25 Ekim , 2013, 17:11:15
O kötü canım ya ama şişkinlik yapsa da sen yediklerini biliyorsun evham yapma sakın diyetine devam ettiğin müddettce sorun yok. Benimkiler full çalışıyor seninkilerde tık yok sıkıntıya kaldık bu bağırsaklarla  :ehi: :ehi: :ehi:

:-ooo hakkaten haa birden diyete girince alışamamıştır bünyemiz düzelir inş..

zen_s

İnşalalh yalnız varya şuan canım acayip baklava çekti uff ufff nerden çıktı şimdi bu yaa  :-\

ponçik

:caca: ne baklavasıymış bakiim
eti formun tatlı bisküvileri neyinize yetmiyorrrr  :caca:  :toothy10:

**fatoş**

günaydınnn akşam kayınvalidemler geldi bize kadın güzel balık getirmiş ohh dedim tmm akşam yerim salatayla günü kurtarayım kadın mahsus yapar gibi haşhaşlı ekmek getirmiş bazlama filan benim en sevdiğim şeylerr :-ooo kocamla ikisi kesin kumpas kurdu bana  :cildir:akşam yedim valla sonrada bin türlü pişamnlık ben dayağı hakettim :y25: :caca: sabah kahvaltı etmedim bi bardak tarçınlı süt içtim hemen tartıya koştum oda ne onları tıkınmama rağmen kilom tam 64 hatta 63,8 filan çıktım inanamadım ama yedim bi kere boğazımı tutamadım bana soğa verin hakettim ::)