27 Nisan , 2024, 19:44:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

ponçik

gözün aydın , hamiş olmasam bi koşu gelirdim yardıma  :k06:
eşyaları kalrımak değilde temizleyip yerleştirmek çok berbat bir iş Allah kolaylık versin
Diyete kaldığın yerden devam edersin inşalalh

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 05 Kasım , 2013, 11:15:53
eşyaları kalrımak değilde temizleyip yerleştirmek çok berbat bir iş Allah kolaylık versin
ayy sağol cnm düşünmen yeter valla herşeyi kaldırıp indiriyorum herkül gibiyim  :ehi: evin bütün odalarıbattı halılarımı filan yıkatmaya verdim perdeler yataklar herşey rezil oldu biraz toparladım şükür zeynom merak etme bitanem bikaç gün daha giremem arada uğramaya çalışırım diyete devam edicem yaa çok salladım bu ara mecburen neyse dönüşüm muhteşem olucak diyomuşum  :toothy10: :toothy10:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 05 Kasım , 2013, 11:19:09
Alıntı yapılan: goncik - 05 Kasım , 2013, 11:15:53
ayy sağol cnm düşünmen yeter valla herşeyi kaldırıp indiriyorum herkül gibiyim  :ehi: evin bütün odalarıbattı halılarımı filan yıkatmaya verdim perdeler yataklar herşey rezil oldu biraz toparladım şükür zeynom merak etme bitanem bikaç gün daha giremem arada uğramaya çalışırım diyete devam edicem yaa çok salladım bu ara mecburen neyse dönüşüm muhteşem olucak diyomuşum  :toothy10: :toothy10:
Canım sen iyi olda gerisi yalan bende dikkat ediyom sözde ama yalnız yapılmıyor yakın olsak yanına gelirdim iki elden hallederdik devam ederdik diyete  :k06: sen dönene kadar bende sallarım azcık  :ehi: :ehi: zaten yer arıyorum sallamaya  :toothy10: :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 05 Kasım , 2013, 10:56:54
afiyet olsun, yarım diye niyetlendiğim sandviçimim dur şurasından biraz ısırayım, şurdan biraz daha... diye diye hepsini lüplettim vallahi  :hungry: bana da afiyet olsun  :ehi:
Afiyet bal şeker olsun bebişine yarasın iyi yapmışsın  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:canımsın zeynebim sağolasın gelmiş kadar oldun valla ben bu güçle kalkıyım temizliğe devam aynen sen  sallamaya bahane arıyoruzda sonradan toparlamak zor oluyor yaa diyete alışmıştım şimdiş bikaç gün düzensizleştim tekrar alışmak zoruma gidicek neyse kocamaan öpüyorum sonra uğrarım yine kaçamak yapma bakma gözüm üstünde  :suclu: :k06:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: yok kız valla kendim için istemiyorum  :suclu: :suclu: senle devam edelimde seni geçmemeyim diye söylüyorum  :toothy10: :toothy10:

zen_s

tartılmadım bile şişkinim bu aralar

zen_s

Fatoşum canım sensiz takılmak içimden gelmiyor buraya diyet miyet hak getire :k06: saldım fırsattan istifade  :ehi: :ehi: seni bekliyorum gel bir an öncede başlayalım .Ben anladım ki spor yapmazsam ben diyetten hiç tat  alamıyorum öpüyorum şekerimmm

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 08:21:33
Fatoşum canım sensiz takılmak içimden gelmiyor buraya diyet miyet hak getire :k06: saldım fırsattan istifade  :ehi: :ehi: seni bekliyorum gel bir an öncede başlayalım .Ben anladım ki spor yapmazsam ben diyetten hiç tat  alamıyorum öpüyorum şekerimmm
günaydınn ve slmlar ben geldimm kaytardın demek ben yokken bugün yenibi başlangıç yapalım biz en  iyisi  ::)

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Kasım , 2013, 11:33:17
:ehi: :ehi: :ehi: yok kız valla kendim için istemiyorum  :suclu: :suclu: senle devam edelimde seni geçmemeyim diye söylüyorum  :toothy10: :toothy10:
ahh ahh düşünceli bacım benim  :toothy10:

zen_s

AAAAAAAAAA fatoşum gelmiş gelmiş  :muzz: :muzz: :muzz: canım ne yapayım yalnız yapamadım  :ehi: :ehi: :ehi: illede senle olacak  :k06:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 10:16:17
AAAAAAAAAA fatoşum gelmiş gelmiş  :muzz: :muzz: :muzz: canım ne yapayım yalnız yapamadım  :ehi: :ehi: :ehi: illede senle olacak  :k06:

oyy oyy kurban olurum ben sana  :flowers: ciğerim bacım benimm ohh iyi yapmışsın geldim artık ben kimse tutmasın bizi arada olucak kaçamak ohh canına değsin bişicik olmaz  :muzz:

zen_s

evet canım geldin ya artıkın tam gaz yol alırız benimde müdüre hanım bayağı zorladı beni  :ehi: :ehi: :ehi: bu hafta az bakım yaptımda şimdi iyiyim Allaha şükür özel ilgi bekliyor anacığım oda :toothy10: :toothy10: :toothy10:

**fatoş**

ahh cnm sorma bikaç gündür bendede aynı basur öldürecek beni ameliyat çare olsa gidip olucam o kadar kötüyüm ne yaptıysam çare olmadı kabız olmamam gerekiyo ama maşallah hiç gitmiyo benden  :cildir:

zen_s

canım ben kabızda değildim neden oldum bilmiyorum ama sanırım antibiyotik bozmuştu beni çok olmakda etkiliyormuş.Ben burdan okuduklarımla saf zeytinyağı içtim sabahları ve pamuğa zeytinyağı sürüp müdüre hanıma koydum  :ehi: :ehi: Popom saf zeytinyağıyla bebk poposuna döndü  dermişim  :toothy10: :toothy10: Ama bayağı faydasını gördüm  :icon_thumright: