zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 24 Ekim , 2013, 08:42:03
Günaydınnnn :muzz: :muzz: :muzz:
sabah menüm
iki dilim ekmek
bol maydanoz
peynir
3 zeytin
yarım çay kaşığı sarelle (canım çekti  :tongue3:)
şekersiz açık çay
maalesef 1,5 aydır antibiyotik kullanıyorum ve bağırsaklarım sendroma girdi ne yesem anında lavaboya koşuyorum  :-\ yediğim üzerimde durmuyor yani .Ondan dolayı iyice süzüldüm hayırlısı bakalım  ;D

Ohh yarasın  :hello2: bağırsak durumu hem iyi kötü olmuş, kilo vermeni hızlandırır ama bağışıklığını güçlendirmen için takviye yapman lazım  :-\ bol meyve fındık badem ceviz vs..

**fatoş**

günaydınn zeynepcimm bikaç gn giremem dyordum ama fırsatını bulup yine girdim dün valla diyetimi bozmadım .çok hafif ve az şeyler yedim ablam çok zayıflamışsın bu ne hal filan dedi en son gördüğünde 75 kiloydum :suclu:kendiside kilo almış beni kıskandı biraz  :ehi: :ehi: bugün sabah yine aynı şeyleri yaptım extra bişi yok benim bi problemim var iki haftadır belkide daha fazla kabızlık problemim var hergün tuvalete çıkıyorum ama çok zorlanıyorum benim basur problemim var kabızlıkta en büyük düşmanı bol su içiyorum ona rağmen geçmiyor bütün gün basur ağrıları çekiyorum napabilirimki kabızlığa :'(

zen_s

canım ne güzel duygu değilmi kıskanılmak :) Kabızlığa çözüm antibiyotik kullan dermişim  :ehi: :ehi: :ehi:
şaka bir yana sabah uyandığımda üç dört tane kuru kayısı ye üzerine de iki bardak ılık su iç bayağı yumuşatır bağırsakları bendede basur var hep dikkat etmem  gerek  :-\   bol bol ılık su iç birde elma ye aç karnına müthiş çalıştırıyor
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 24 Ekim , 2013, 10:07:20
Alıntı yapılan: zen_s - 24 Ekim , 2013, 08:42:03
Günaydınnnn :muzz: :muzz: :muzz:
sabah menüm
iki dilim ekmek
bol maydanoz
peynir
3 zeytin
yarım çay kaşığı sarelle (canım çekti  :tongue3:)
şekersiz açık çay
maalesef 1,5 aydır antibiyotik kullanıyorum ve bağırsaklarım sendroma girdi ne yesem anında lavaboya koşuyorum  :-\ yediğim üzerimde durmuyor yani .Ondan dolayı iyice süzüldüm hayırlısı bakalım  ;D

Ohh yarasın  :hello2: bağırsak durumu hem iyi kötü olmuş, kilo vermeni hızlandırır ama bağışıklığını güçlendirmen için takviye yapman lazım  :-\ bol meyve fındık badem ceviz vs..
Aynen canım hastalanmamak için bende meyve ve kuruyemişe yöneldim azar azar yiyorum yemek yemeye korkuyorum valla  :'(
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 24 Ekim , 2013, 10:21:40
günaydınn zeynepcimm bikaç gn giremem dyordum ama fırsatını bulup yine girdim dün valla diyetimi bozmadım .çok hafif ve az şeyler yedim ablam çok zayıflamışsın bu ne hal filan dedi en son gördüğünde 75 kiloydum :suclu:kendiside kilo almış beni kıskandı biraz  :ehi: :ehi: bugün sabah yine aynı şeyleri yaptım extra bişi yok benim bi problemim var iki haftadır belkide daha fazla kabızlık problemim var hergün tuvalete çıkıyorum ama çok zorlanıyorum benim basur problemim var kabızlıkta en büyük düşmanı bol su içiyorum ona rağmen geçmiyor bütün gün basur ağrıları çekiyorum napabilirimki kabızlığa :'(
Uf Uf basur ağrıları çok fena oluyor bilirim  :sad1: insana vücudunun müdürünün kim olduğunu hatırlatıyor  :ehi: :ehi: :ehi:

**fatoş**

kuru kayısı duymuştum ama hiç yemiyorum mutlaka deneyim yoksa totomun üstüne oturamıyorum ağrıdan :cildir: :k06: antibiotik güzle çözümmüş  :ehi: kadın doğum uzmanına gitmiştim spiralden dolayı enfeksiyonum vardı aslında kısa bi süre önceye kadar kullandım ama geçmedii :BangHead:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 24 Ekim , 2013, 10:59:06
kuru kayısı duymuştum ama hiç yemiyorum mutlaka deneyim yoksa totomun üstüne oturamıyorum ağrıdan :cildir: :k06: antibiotik güzle çözümmüş  :ehi: kadın doğum uzmanına gitmiştim spiralden dolayı enfeksiyonum vardı aslında kısa bi süre önceye kadar kullandım ama geçmedii :BangHead:
dene canım aç karnına kuru kayısı ve elma ye iki bardak ılık su iç faydasını göreceksin müdürü üzme  :ehi: :ehi: :ehi:

**fatoş**

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: allah iyiliğini versin benim ezelden beri hiç iyi değil aram müdür beyle :toothy10:

**fatoş**

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: ona müdire hanımlık yakışır  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

**fatoş**

zeynommm ara öğün zamanı gelmişşş su içmekten içi çıktı ben kalkayım artıkk yemek te yokk kocam evde yokken şöyle güzel sebzeler diyet yemekler yapıyımm ohh :ehi:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 24 Ekim , 2013, 11:38:03
zeynommm ara öğün zamanı gelmişşş su içmekten içi çıktı ben kalkayım artıkk yemek te yokk kocam evde yokken şöyle güzel sebzeler diyet yemekler yapıyımm ohh :ehi:
yap kız birde afiyetle ye  :ehi: :ehi: :ehi: bak ara öğünde elma falan ye iyi gelir bende 3 tane eti form bisküvi yedim öğlen menümde hazır
bir porsiyon sebzeli et haşlama
salata
1 dilim kepek ekmeği
nasıl

**fatoş**

:icon_thumright: süper cnm biz sanki alıştık iyice diyete :k06: bende biraz leblebi yedim bide elma yedim pek açdeğilim öğle yemeğini sonra yiycem :occasion5:

zen_s

salata yiyemedim yetiştiremedim  yoğurt yedim onun yerine akşama kaldı artık benim salata yanıma elma aldım ara öğünde yiycem

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 24 Ekim , 2013, 12:38:11
:icon_thumright: süper cnm biz sanki alıştık iyice diyete :k06: bende biraz leblebi yedim bide elma yedim pek açdeğilim öğle yemeğini sonra yiycem :occasion5:
daha dur canım ısınma turlarındayız hele bir ısınalım nasılda yoğunlaşacağız bu işe  :icon_thumright: