28 Nisan , 2024, 07:43:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

ponçik

zeytinyağlı pırasa ya da zeytinyağlı karnıbahar olabilir mi  :hungry:
seçenek sunayım sana
Ya da fırın poşetinde tavuk  :icon_thumright:

zen_s

Hımm tavuk olabilir mersi şekerimm  :opucuk:
Acayip gazım var brokoliden mi acep  ???
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

brokoliden olabilir evet  :hıhı: geçmiş olsun  :opucuk:

zen_s

Sağol canım  :opucuk: Fatoş ekti beni yine  :k06: iyiki sen varsın  :flowers:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

:flowers: diyet için, kilo vermek için seni gaza getireyim diyorum, o mu gaz yaptı acaba sende  :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: olabilir verdin gazı verdin gazı şiştim bende  :toothy10: :toothy10:

ponçik

zen_s

Selamlar
hafta sonu giremedim misafirim vardı kaçamak yaptım maleseff  :honk: :honk: Ama sporumu sabah erkenden yaptım  :muzz: :muzz:
Bu sabah devam ediyorum rutin kahvaltımı yaptım kepek ekmeği zeytin peynir salatalık domates sporumu yapamadım umarım akşam yapacağım şimdilik bu kadar günlük  :opucuk: görüşürüz

zen_s

Yahu bu gaz ne anlamadım hafta sonu gazdan öldüm resmen koca bir karınla gezdim  :k06: :k06:

zen_s

ponçik

leblebi yemeye devam et sen  :laughing7: bir de gaz diyor utanmadan  :laughing7:

**fatoş**

slmlar zeynom hafta sonu bende evde değildim cumadan ablama gittim dün geldim giremedim nasılsın nasıl gidiyo diyet :) bugün orucum ben muharrem orucu tutuyorum nasip olursa üç gün tutucam biraz midem küçülsün bu vesilei ile  :k06:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 11 Kasım , 2013, 12:37:28
slmlar zeynom hafta sonu bende evde değildim cumadan ablama gittim dün geldim giremedim nasılsın nasıl gidiyo diyet :) bugün orucum ben muharrem orucu tutuyorum nasip olursa üç gün tutucam biraz midem küçülsün bu vesilei ile  :k06:
Allah kabul etsin canım diyet fena değil kör topal gidiyorum işte :k06: oruçlusun madem dualarından bizleri eksik etme bebişler gelsin hemen  :amin:

**fatoş**

dualarım hep seninle cnm rabbim hayırlısını versin ay bi acıktım bugün sahurda bişi yemedim dünki öğle yemeğimle  tuttum orucu bi suyla  cnm istemedi şimdide saat sayıyorum acıkmışım valla :hungry: :k06:

zen_s

canım kıyamam az kaldı sabret.Bugün bende çok sakinim yani içim bir hoş anlaamdım gitti