27 Nisan , 2024, 10:23:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkinci KIZIMA hamileyim

Başlatan ponçik, 28 Temmuz , 2013, 12:38:28

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

hayırlı olsun canım bebeğin  :k06: :k06: :k06:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: goncik - 21 Ekim , 2013, 10:55:35
Yorumlarınız ve güzel dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar  :opucuk:
Bayram ziyaretlerinde bile "aaa kız mı, yaaa, olsun o da evlat, keşke erkek olsaydı" vs.vs. bir sürü yorum yapıldı, hiç de umrumda değil, hayırlısıyla sağlıkla kucağıma alayım da gerisi kimseyi ilgilendirmez. Biz bakacağız, biz büyütüp yetiştireceğiz, evlat bizim olacak sonuçta  :amin:
Hele bir kucağıma alayım kokusunu mis gibi içime çekeyim , kızımın kucağına verip "bak işte kardeşin" diyeyim
Allah'tan daha ne isterim ki  :love9:

bana da aynı yorumlar yapılıyor... sanki o bebeğin tırnağını yaratmaya gücümüz yetecek. Allahım böyle kısmet etmiş, demek ki hakkımızda hayırlı olan buymuş

ponçik

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 21 Ekim , 2013, 21:16:56
hayırlı olsun canım bebeğin  :k06: :k06: :k06:

Sağol canım senin de hayırlı olsun  :amin:

ponçik

Evet Ayşem çok haklısın  :icon_thumright: Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimiz için
Eşim ikincinin de kız olmasını çok istiyordu , doktor ultrasona göre %90 dedi ama sonuçta onların da yanılma payı var. Eğer hayırlısıyla kız ise ,diyeceğim tek şey "Rabbim gönlümüze göre verdi" olacak  :amin:

16. haftayı bitiriyoruz, benim minikim kendini hissettirmiyor daha  ;D arada göbüşümü sevip konuşuyorum, ablası da sürekli konuşuyor , bakalım yaramazımızın tekmeleri kaçıncı haftada göbüşüme değecek  :laughing7:

ponçik

19 haftalık olduk  :nazar:
Yarın sabah kontrolüm var , inşallah kızımı göreceğim  :hello2:

ponçik

Dr.dan geldim  :wave:
Geçen sefer %90 kız demişti, bu sefer %100 kız dedi cinsiyetimize  :hello2: Allah gönlümüze göre verdi çok şükür  :amin: inşallah sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza
Boyumuz 20cm. kilomuz 270.gr herşey yolunda
2 hafta sonra detaylı ultrasona gireceğim ve tetanoz aşısı olacağım
Şimdilik haberler bu kadar
Eeee bir de geçen kontrolden buyana 2,5 kg almışım  :suclu:  :suclu:
Mide bulantıları gidince iştah açılıyor n'aparsınız  ;D

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 07 Kasım , 2013, 10:10:52
Geçen sefer %90 kız demişti, bu sefer %100 kız dedi cinsiyetimize  :hello2: Allah gönlümüze göre verdi çok şükür  :amin: inşallah sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza

maşallah bebişine goncam allahım hayırlısını versin kız evlat bambaşka her nekadar bide oğlum olsada :) 2,5 kilo çok az almışsın olsun o kadarda artık bebişin iyice büyüyor

ponçik

:director: 1 ayda 2,5 kilo Fatoş  :tongue3:
60 kiloyla hamiş kalmıştım şimdi 66,6 kg  :laughing7:

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: goncik - 07 Kasım , 2013, 10:10:52

Ne güzel bayılıyorum kızlara. Ben eğer kızım olursa başka çocuk düşünmem herhalde. Ama oğlum olursa belki kız olursa diye ikinciyi deneyebilirim.  :occasion14:

zen_s

Canım çok sevindim Allah kalbimi biliyor kulundan saklıyamam benimde gönlümden kız geçiyor hep. Tabii önce sağlıklı hayırlı evlat olması dileğim. hele bir göbüş dolsunda gerisini rabbim güzel eyler  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Gözün aydın, artık kızın için hazırlıklara başlarsın.. Eylül'de aşı olmamış mıydın?

ponçik

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 07 Kasım , 2013, 10:21:53

Ne güzel bayılıyorum kızlara. Ben eğer kızım olursa başka çocuk düşünmem herhalde. Ama oğlum olursa belki kız olursa diye ikinciyi deneyebilirim.  :occasion14:

Allah senin de gönlüne göre versin, hele bir sağlıkla doğsun kokusunu içine çek, inan ki kız erkek farketmiyor, sağlıklı hayırlı olsun hepsi de  :amin:

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 10:32:41
Canım çok sevindim Allah kalbimi biliyor kulundan saklıyamam benimde gönlümden kız geçiyor hep. Tabii önce sağlıklı hayırlı evlat olması dileğim. hele bir göbüş dolsunda gerisini rabbim güzel eyler  :amin:
İnşallah Zeyno raabim hayırlı olanı nasip etsin herkes için  :amin:

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 07 Kasım , 2013, 10:39:24
Gözün aydın, artık kızın için hazırlıklara başlarsın.. Eylül'de aşı olmamış mıydın?

Teşekkürler Ayşe  :opucuk: bugün bir arkadaşımın annesinden ilk hediyemizi aldık, panço, yelek, atkı ve patik örmüş , bayıldım  :icon_thumright:
Eylül de aşı olmamıştım, doktorum gerek görmemişti , sebep olarak da eskiden doğumlarda kullanılan aletlerin yeterince hijyenik olamdığı, o yüzden aşı yapıldığı, şimdiyse aletlerin steril olmasından dolayı bu risklerin ortadan kalkması  :dontknow: bilemiyorum, bu doktorum yaptır dedi ben de yaptıracağım, sonuçta herkes yaptırıyor  8)

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 07 Kasım , 2013, 10:17:33
:director: 1 ayda 2,5 kilo Fatoş  :tongue3:
60 kiloyla hamiş kalmıştım şimdi 66,6 kg  :laughing7:
olsun cnm nolucak 6 kilo almşsın çokmu bi altı daha alırsın sonra bi altı daha dermişim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: bebeğin doğsun bak bişicik kalmaz yeterki sağlıkla gelsin yavrun

ponçik

:ehi: ilkinde 16 kilo almıştım, ama çok yiyordum , bunda mide yanmalarımdan fazla yiyemedim de bu ay acısını çıkarmışım işte  :laughing7: neyse beyaz ekmek yiyemiyorum en azından  :basardim:
dediğin gibi hayırlısıyla doğsun da  :amin:

E N D E M İ K

canım hayırlısı olsun inşallah kız erkek farketmez ama kızlar annesinin dert ortağı oluyor herşeyini paylaşıyor Rabbim bana bir evlat verirsen inşallah hayırlısı ve sağlıklısıyla bende kızım olsun isterim dua edersende sevinirim.Allah herkesin gönlünden geçenleri hayırlısıyla versin inşallah.