27 Nisan , 2024, 15:37:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkinci KIZIMA hamileyim

Başlatan ponçik, 28 Temmuz , 2013, 12:38:28

« önceki - sonraki »

ponçik

İnterneteki hesaplayıcılara göre şuan 6+3 günlük hamileyim ama ultrasondaki hesaba göre de 5+4 günlük hamileyim
Doktor bana 3 hafta sonra gel demişti,yani bir sonraki hafta sonu gitmem lazım  :icon_scratch: acaba bu hafta sonu gitsem kalp atışları duyulur mu?
Normal şartlarda 7+1 olacak ama ultrasona göre de 6+2 olacak  ::) ne dersiniz  :love9:

FİGENN

bence doktorun çağırdığı hafta git erken gidersen karından duyulmaz vajinal bakar büyük ihtimalle

ponçik

Karından ya da vajinal ultrason sorun değil, sadece kalp atışlarını duyabilir miyim diye merak ediyorum  :dontknow:

asya81

karından bakıldığında 7 haftada duyulur ama alttan bakılırsa 6 haftadayken duyulur duyacaksın inşallah :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

duyulabilir. ben 7 haftalıkken karından duydum... sende de geç döllenme mi olmuş.  ben de  yumurta 5 gün geç  çatladığı gün için haftamız değişti. normal adet tarihine göre 16+2 iken ultrasona göre 15+4'üz.. hatta doktorum adet tarihimi 20 nisandan  25 nisan olarak düzeltti

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

alltan bakilirsa görülür bence  :) benimde ilk haftalar geriden geliyodu sonrasinda haftasina yetisti  :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Ağustos , 2013, 14:16:06
duyulabilir. ben 7 haftalıkken karından duydum... sende de geç döllenme mi olmuş.  ben de  yumurta 5 gün geç  çatladığı gün için haftamız değişti. normal adet tarihine göre 16+2 iken ultrasona göre 15+4'üz.. hatta doktorum adet tarihimi 20 nisandan  25 nisan olarak düzeltti

Bilemiyorum, doktora gittiğim gün çok yoğundu ve ameliyata gireceği için acele acele bakıp sisteme işledi  :dontknow: aslında çok şey soracaktım ama öyle yapınca ben de kalakaldım  :ehi: zaten bana şunu yap şunu yapma diye birşey de demedi , heralde 2.hamilelik olunca tecrübeliyim diye mi düşündü anlayamadım  :toothy10:  :toothy10: üzerinden 7 sene geçmiş unutmuşum  :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 12 Ağustos , 2013, 14:50:50
alltan bakilirsa görülür bence  :) benimde ilk haftalar geriden geliyodu sonrasinda haftasina yetisti  :nazar:
inşallah yetişirim ben de  :amin:

ponçik

Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ağustos , 2013, 14:11:16
karından bakıldığında 7 haftada duyulur ama alttan bakılırsa 6 haftadayken duyulur duyacaksın inşallah :amin:
:k06: inşallah duyarım  :love9:

ponçik

Nihayet bugun bebegimizin kalp atislarini duyduk  :amin: gec  dollenme oldugu icin 6+2 yiz
Tickerimi yeniden ayarlamam gerekecek
Hersey simdilik yolunda hamdolsun  :hello2:

xxcansuxx

ponçik

Önümüzdeki hafta kontrolüm var, geçen kontrole gittiğimde doktorun acil bi durumu olduğu için başka bir doktor bakmıştı, hoşuma da gitti, esprili 45-50 yaşlarında şeker bir hanımdı. Dr. Nevruz Köylüoğlu, nette aradım ama pek bilgi bulamadım, yine de uzun süredir aynı hastanede nöbetçi doktor olarak çalıştığı için içime sindi, sanırım kontol için ona devam edeceğim  ::)
Bu sabah belimde ağrı var, kasıklarımda hafif sancı var  :dontknow: Servise yetişmek için biraz acele ettim, umarım o yüzdendir, kötü bir şey olmasın da  :amin:

E N D E M İ K

tebrikler arkadaşım; hayırlısıyla, sağlıkla kucağına alır,mutlu güzel bi ömür geçirirsin bebeğinle inşallah. bizede dua etmeyi unutmayın.

ponçik

Çok teşekkürler  :opucuk:  Allahım inşallah isteyenleri daha fazla bekletmez , hepiniz dualarımdasınız  :flowers:

FİGENN

tebrik ederim goncik allah kucağına almayı nasip etsin   :flowers: