OĞLUŞUMA HALA İSİM BULAMADIK

Başlatan özlem0609, 22 Temmuz , 2013, 17:51:51

« önceki - sonraki »

özlem0609

kızlar dogum yaklasıyo bız hala ısım bulamadık,yardım edın,önce Kayra dıyoduk sonra sıkıldık ondan,sımdı esımde eymen dıyo,bende eymenın zorakı bı tercıhh oldugu kanısındayım,sıze danısmak ıstedım,bana isim önerebılır mısınız

Lă_Tăhzen!

Demekki en iyisi sklmamak icin doguma yakin bir isim bulmak  :k06: bizde sklmamak icin yeni bulduk isim daha dogrusu esimin onerisi bende onayladim

Bugune kadar bende cok sordum herkese isim onerildi ama ice sinmeyince olmuyor bizler soyleyelim soylemesine ama senin icine sinmesi onemli veya sen begenirsin esin begenmez.. Kayra ve Eymen isimleri cok klasiklesti 2010dan sonra dogan cocuklarin isimleri hep ayni olcak okullarda sanirim  kizlarda ecrin tuana ceylin erkeklerde kayra eymen  bizler orjinal isimler bulcaz diye cok guzel isimleri gozardi ediyoruz bence

sana onerebilecegim isimler benim oglum olsaydi Yusuf Enes dusunuyoduk begendigim isimler arasinda da  Furkan Emre Yunus Taha var

iklima

eymen bu sıralar çok duyuyorum
başta benim pek hosuma gitmiyordu ama galiba duymaktan alıştim güzel geliyor
benim türk isimleri hosuma gidiyor oğlum olursa yiğithan koymayı düşünüyoruz
yağız var
mert var
doğuhan var
aklıma gelenler bunlar suan
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

bebeğin anne karnindayken ismiyle konuşulmasi faydalı diye biliyorum
zaten ben sabırsiz biri olduğum için hamile oldugumu öğrendigim 2.gün kesinleştirdik biz isimlerimizi
erkek olursa yiğithan
kız olursa zeynep hüma
demiştik :k06:
şimdi melegimle konuşurken adını soyluyoruz hep
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

Belli oldumu cinsiyetiniz

Bende hep Zeynep istiyodum hala istiyorum ama esim istemedi  :'(

Ben hic konusamiyorum sadece biseyler dinletiyorum ama ablasiyla konusmamdan faydalaniyor ona masal falan okurken devamli hareket halinde ablasi bukadar sansli degildi onda hic konusmuyodum konusacak kimsede yoktu cocuk seslere asina olsun  sessiz sakin bi kiz oldu sonunda  :k06:

özlem0609

yağızı basta bende cok soylemıstım esıme,ona begendıremedık bı turlu,mert ve furkan ısımlı cocuklar yaramaz oluyo dıye duymustum
:dontknow: :dontknow: :dontknow: tabı ne kadar aslı varsa?
cok zor bısseymıs bi isim bulmak

Balböceği

Öz vatan isimlerimizi tercih ediyorum genelde ben  :k06:

Benim ilerde kızım olursa Zeynep koyacağım  :amin: tabi nasip bakalım  :ehi:

Alıntı yapılan: özlem0609 - 22 Temmuz , 2013, 22:30:44
yağızı basta bende cok soylemıstım esıme,ona begendıremedık bı turlu,mert ve furkan ısımlı cocuklar yaramaz oluyo dıye duymustum
:dontknow: :dontknow: :dontknow: tabı ne kadar aslı varsa?
cok zor bısseymıs bi isim bulmak
doğru bak buna katılırım  :ehi:

asya81

katılıyorum furkan mert berkay burak  :-ooobunlar çok yaramaz oluyor

Aşkk

özlemcim yeni isimlerden çabuk sıkılman normal çünkü birden patlayıp birden patlayıp birden sönüyor  :-\
eski isimlerin anlamları ve enerjileri çok daha iyi o yüzden eski isimleri tercih edin derim   :opucuk:

Aşkk

aklıma gelen bi kaç ismi de yazayım  :k06:
Oğuz
Tolga
Ahmet
Ali

huzur

isim bulmak gerçekten çok zor.
biz doruk koymayı düşünyoruz.
öyle bi fikrimi söyledim. çocuğun adı doruk kaldı.
inş iyi bir tercihtir.

huzur

ama ben kayra isminide çok beğeniyorum.
yiğit kayra.. çok güzel uyuyordu ama eşime beğendiremedim. :icon_scratch:

özlem0609

isim konusunu dusnmekten sancılar gırıyo zaten bana :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: bazı isimlerin problemlı oldugunu bende gordum,mesela burak,mert,furkan..öğrencilerimin adı gercekten de benı zorluyolar :k06: :k06: :k06:
masalcım doruk ısmını ben cok begenyorum,onu da eşime bi ileteceğim.
ceylancım evet ınsan her yerde aynı ısmı gorunce cok cabuk sıkılıyo gercekten,ali,tolga ve ahmet ıkımızınde aılesınde olan ısımlerden,tşk ederım canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

makaron

valla özlemcim ben de kayra ismini çok begeniyodum. hatta hamile kaldığımda erkek olursa kayra diyodum. maalesef bebeğim düştü. daha hamile kalana kadar isimin modası geçti...

ben birde atlas ismini beğeniyorum. ama olur da kız olursa o belli esma ismini çok seviyorum.

makaron

eşim kız olursa aslı koyalım diyor. aynı isim olmaz diyorum. bir kıza aslıdan dahaçok yakışan bir isim bilmiyorum diyor. canım kocam benim ahh bi doğurabilsem neler yapacak ama bende kısmet yok..