27 Nisan , 2024, 12:41:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

OĞLUŞUMA HALA İSİM BULAMADIK

Başlatan özlem0609, 22 Temmuz , 2013, 17:51:51

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 23 Temmuz , 2013, 11:47:02
eşim kız olursa aslı koyalım diyor. aynı isim olmaz diyorum. bir kıza aslıdan dahaçok yakışan bir isim bilmiyorum diyor. canım kocam benim ahh bi doğurabilsem neler yapacak ama bende kısmet yok..
canım inşallah o günler de yakın zamanda gelecek

iklima

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Temmuz , 2013, 19:16:57
Belli oldumu cinsiyetiniz

Bende hep Zeynep istiyodum hala istiyorum ama esim istemedi  :'(

Ben hic konusamiyorum sadece biseyler dinletiyorum ama ablasiyla konusmamdan faydalaniyor ona masal falan okurken devamli hareket halinde ablasi bukadar sansli degildi onda hic konusmuyodum konusacak kimsede yoktu cocuk seslere asina olsun  sessiz sakin bi kiz oldu sonunda  :k06:

2.kez de kız dedi bu saatten sonra da değişecegini sanmıyorum
:k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

makaron

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 23 Temmuz , 2013, 12:05:26
eşim kız olursa aslı koyalım diyor. aynı isim olmaz diyorum. bir kıza aslıdan dahaçok yakışan bir isim bilmiyorum diyor. canım kocam benim ahh bi doğurabilsem neler yapacak ama bende kısmet yok..
canım inşallah o günler de yakın zamanda gelecek

canım ayşem...

iklima

Alıntı yapılan: Balböceği - 22 Temmuz , 2013, 23:40:45
Öz vatan isimlerimizi tercih ediyorum genelde ben  :k06:

Benim ilerde kızım olursa Zeynep koyacağım  :amin: tabi nasip bakalım  :ehi:

sende zeynep severlerdensin demek eda

:k06: :k06:

Hepsi Bu..!

Balböceği

Ooo hemde çok  :k06: :k06:  kulağa hoş geliyor  :love9:

iklima

evet benim de çok hosuma gidiyor çok yakıştiriyorum kızlara
kocise de anlamini söyleyince tamam olsun dedi hemen 4 köşe oldu  :k06:
ama bizim hümamiz da var

Hepsi Bu..!

DİLVİN

isim konusu tabıkı çok önemlı

bı ömür taşıyayacak

nurun dedii gibi bazı ısımler moda oluyor hurraa herkes o ısmı koyuyor

bızım 9 aya kadar çağandı.

ama mıllet neeee  :-ooo çanmı dıyordu. son anda çağları ısmını sectık

eskı bi isim ama 100 kişiden belkı 1 kışıde vardır.

bıdaha oğlum olursa çağdaş koycam :D

sanada çağlar yada çağdaşı tavsıye edıyorum   ;)

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

özlem0609

canım benım  inş Rabbım o gunlerı nasıp edecek ınan,zamanı gelınce en guzelınden,en hayırlısından en kısmetlısınden bebıslerınız olacak inş. :amin: :amin: :amin: :amin: eşin ne guzel duusunuyor oyle,valla bunu herkes soylemez,o yuzden sımsıkı tutunun bırbırınıze,sevgınızle herseyın ustesınden gelecegınıze emınım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: iklima - 23 Temmuz , 2013, 12:13:18
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Temmuz , 2013, 19:16:57
Belli oldumu cinsiyetiniz

Bende hep Zeynep istiyodum hala istiyorum ama esim istemedi  :'(

Ben hic konusamiyorum sadece biseyler dinletiyorum ama ablasiyla konusmamdan faydalaniyor ona masal falan okurken devamli hareket halinde ablasi bukadar sansli degildi onda hic konusmuyodum konusacak kimsede yoktu cocuk seslere asina olsun  sessiz sakin bi kiz oldu sonunda  :k06:

2.kez de kız dedi bu saatten sonra da değişecegini sanmıyorum
:k06:

Degismez degismez benim kimbilir kacinci sorusum doktor bikti usandi benden bugun yine sordum degisiklik yok demi kiz hala sabit diye adam cevap bile vermedi  :ehi:

makaron

inşallah canım sağolasın. umut edemesek zaten ölmem lazım. sabırla bekliyoruz. daha dün gece ikiz bebek gördüm. doğurmuşum. annem çok bekledin ama bak iki hediye birden verdi Allah diyodu. nasıl mutlu uyandım anlatamam.

sizlere de hayırlı doğumlar olsun inşallah...

özlem0609

Alıntı yapılan: DİLVİN - 23 Temmuz , 2013, 12:42:00
isim konusu tabıkı çok önemlı

bı ömür taşıyayacak

nurun dedii gibi bazı ısımler moda oluyor hurraa herkes o ısmı koyuyor

bızım 9 aya kadar çağandı.

ama mıllet neeee  :-ooo çanmı dıyordu. son anda çağları ısmını sectık

eskı bi isim ama 100 kişiden belkı 1 kışıde vardır.

bıdaha oğlum olursa çağdaş koycam :D

sanada çağlar yada çağdaşı tavsıye edıyorum   ;)

aynı sey bızede oldu,çağanı bende cok ıstedım,ama herkes farklı bısey buldu,isim gitti..Kayrayı da kayrak dedıler :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: millete gore isim buluyoruz yaa aman Allahım :cildir: :cildir: :cildir: çağdaş ve çağlar güzel isim bunlar,yazdım hemen,tsk ederım canım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: makaron - 23 Temmuz , 2013, 12:59:48
inşallah canım sağolasın. umut edemesek zaten ölmem lazım. sabırla bekliyoruz. daha dün gece ikiz bebek gördüm. doğurmuşum. annem çok bekledin ama bak iki hediye birden verdi Allah diyodu. nasıl mutlu uyandım anlatamam.

sizlere de hayırlı doğumlar olsun inşallah...

Canim hz .Zekeriyyanin hayatini okumani tavsiye ederim kac yasindan sonra evlat sahibi olmus bi peygamber bebek isteyenleri motive edecek cok guzel bi hayat rabbim ol dedimi olur ondan umidi kesmemek lazim vakti zamani var mutlaka hayirlisindan versin olupta caninizin yanmasindan sa hayirli zamani beklemek en iyisi diye dusunuyorum  bebek isteyen herkese herzaman dualarimda yer var rabbim gonlunuze gore versin

Bluegirl

Ahmet
Ömer
Enes
Yasin
Ali
Yusuf
Klasik isimleri seviyorum ben   :icon_thumright:

Aşkk

özlemcim aklıma şimdi ne geldi senin gibi ismi geç bulan bi arkadaşım geldi ismini uras koydular anlamına  da baktım şimdi  :k06: saadet,mutlulukmuş canım  ::)
Aslıcım eşinin inceliğini alkışlıyorum valla  :alkış:
inş senin de hayırlı zaman da bebeğin gelecek  :amin: hatırlarsın belki ayşeye anlatmıştım rüyam da da görmüştüm seni ve onu  :binkybaby:  :amin: :amin:

özlem0609

Alıntı yapılan: Aşkk - 23 Temmuz , 2013, 21:56:59
özlemcim aklıma şimdi ne geldi senin gibi ismi geç bulan bi arkadaşım geldi ismini uras koydular anlamına  da baktım şimdi  :k06: saadet,mutlulukmuş canım  ::)
Aslıcım eşinin inceliğini alkışlıyorum valla  :alkış:
inş senin de hayırlı zaman da bebeğin gelecek  :amin: hatırlarsın belki ayşeye anlatmıştım rüyam da da görmüştüm seni ve onu  :binkybaby:  :amin: :amin:
canım uras ve aras esım dıyodu onlarda aklımızda suan,sagol canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: