Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

oh çok güzel. sen de bu çaba ve irade varken zayıflarsın. ben de adet söktürücü kullanmaya başladım

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 08 Eylül , 2014, 10:03:21
oh çok güzel. sen de bu çaba ve irade varken zayıflarsın. ben de adet söktürücü kullanmaya başladım
Emzirdiğin için adet olmuyorsundur Ayşeciğim doktor ned iyor peki bazı bayanlarda oluyor adet görememe
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım  7 cmlik bir kist varmış.  temmuz ayında adet söktürücü verdi ben hala adet olmadım. dün yenisine başladım. şu kistlerden bir kurtulamadım. hamile kalmadan bir tane vardı hamile kaldığım  ay iki olmuş, hamileyken geçmişti.. tüm hamilelik kilosunu verdim ama hala adet olmadığım için karın ve bel bölgemde şişlik var.  adet olursam daha da zayıflarım, şişlikten kurtulurum diye düşünüyorum

zen_s

Anladım canım söktürücü inşallahh işe yarar adet olduktan sonra plates yap bence bayğı toparlanır bel göbek bölgen
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım aslında süper olur ama fırsatım da pek olmuyor. ip atlamaya çalışıyorum fırsat buşursam da plates yapıyorum.minnak  oğlum da bana bakıp gülüyor.  doktora gitsem son adet tarihini sorduğunda 20.04.2013 mü diyeceğim   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: Aynen öyle diyeceksin canım  :ehi:
Minnak oğlunu yerim ben :love9:

mandalinaportakal

ayşe doğumdan sonra hiç adet olmadın sanırım.
peki şişkinlik dışında sıkıntı veriyor mu bu kadar uzun zaman olmamak?
ben oğlumdan sonra hiç düzensizlik yaşamadım. 40 kanamamdan sonraki ay düzenli adet olmaya başladım. umarım yine aynı olur

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 08 Eylül , 2014, 11:31:56
ayşe doğumdan sonra hiç adet olmadın sanırım.
peki şişkinlik dışında sıkıntı veriyor mu bu kadar uzun zaman olmamak?
ben oğlumdan sonra hiç düzensizlik yaşamadım. 40 kanamamdan sonraki ay düzenli adet olmaya başladım. umarım yine aynı olur
olmadım canım...hiçbir sıkıntı yok. aslında şişlik de pek yok gören zayıf olduğumu söylüyor. normalde zayıf biri olduğum için şişlik  belli olmuyor. oğlumda da ilk beş aylıkken bir olmuştu sonra 7. ayda düzenli olmaya başlamıştı

mandalinaportakal

inş yakında düzene girer canım
zen_s tebrik ederim. 1.5 kilo çok iyi bir kayıp  :nazar:
darısı başıma doğumdan sonra  :basardim:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ikinci çocukta kilolar daha rahat gidiyor

mandalinaportakal

hayırlısı bakalım :amin:
bugün bir tuhaf itekliyor bebek beni  :honk:

mandalinaportakal

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım, nasılsın?

mandalinaportakal

iyiyim ayşecim, sen nasılsın?

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de iyiyim. bebişin hareketleri bu gün nasıl?