29 Nisan , 2024, 13:35:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: nelss - 05 Eylül , 2014, 11:18:26
ay ben 1. sınıf zannetmiştm  :-[  :tongue3: :tongue3:
Nelss canım benimki 10 yaşında 5. sınıf ortaokul bebesi oldu  :laughing7:
Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 05 Eylül , 2014, 11:16:05
okullu bebelerimize hayırlı uğurlu olsun.
zen_s çok hoşuma gitti dediğin, sende heyecan tavanda oğlanda tık yok  :ehi:
evett aynen tık yok gayet relax beyfendi  :k06:
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Eylül , 2014, 11:14:47
Alıntı yapılan: zen_s - 05 Eylül , 2014, 11:05:17
Okullarda açılıyor benimki 5. sınıfa gidecek 1 hafta erken başlıycak uyum ve tanışma için bende heyecan tavan yaptı oğlanda tık yok  :ehi: :ehi: :ehi:

ay ortaokul hep zor hem de önemli. benimki de 4. sınıf. Allah yardımcımız olsun. ortaokulda da uyum süreci ilginç sanki ilkokula başlayacak
Evet Ayşe çok önemli ortaokul şimdiden ipim ucunu sıkı tutmam gerek dördüncü sınıfta zor helede benim oğlum gibi derslere ilgisiz olursa umarım sen zorlanmazsın canım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

adam 4 senedir okula gidiyor annesi ne heyecan yapacak artık  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zeynepciğim oğlum da ilgisiz ama öğretmeni çok memnun. dersleri çok iyi diyor. inşallah zorlanmaz.

zen_s

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 05 Eylül , 2014, 11:38:59
adam 4 senedir okula gidiyor annesi ne heyecan yapacak artık  :k06:
evet bide dördüncü sınıf arkadaşları hepsini aynı sınıfa almışlar onuda öğrendi ya hepten gevşedi bizimki  :toothy10: :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Eylül , 2014, 11:46:02
zeynepciğim oğlum da ilgisiz ama öğretmeni çok memnun. dersleri çok iyi diyor. inşallah zorlanmaz.
İnşallah canım bende dördüncü sınıfta kanka oldum öğretmeniyle resmen  :ehi: :ehi: :ehi:
Çok ilgilendi sağolsun ikinci dönem toparladı kendini  ;D

mandalinaportakal

şimdi okullu olmak çok zor.sınav sistemi her sene değişiyor,Allah önce öğrencilere sonra velilere kolaylık versin

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 05 Eylül , 2014, 11:49:03
şimdi okullu olmak çok zor.sınav sistemi her sene değişiyor,Allah önce öğrencilere sonra velilere kolaylık versin
evet sürekli sistemi değiştiriyorlar.

zen_s

amin canım.Bana müsade kızlar yemek vakti görüşrüz  :opucuk:  :opucuk:

mandalinaportakal

ยรlคภ๓คz göภlüm

birazdan ben de çıkıyorum. iyi haftasonları

mandalinaportakal

pztesi görüşürüz  :wave:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın bayanlar... iyi haftalar

mandalinaportakal

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

Günaydın fıstıklar nasılsınız ben süperim valla spor diyet harika gidiyor sabah tartıldım 1.5 kilo vermişim akşam yemeklerini hafiflettim yediden sonra bişey yemiyorum tartıda kendini gösterdi.Bide sabahları ılık sirkeli su içiyorum  :occasion5: :occasion5: