19 Mart , 2024, 12:27:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

**fatoş**

3, sınıfta cnm 3 yıldır aynı okulda aynı öğretmen arkadaşları filan şimdi ye kadar böyle bisorunu yoktu bu yıl başladı çok sevdiği bi arkadaşı vardı o gidince yalnız kaldı kuzum bu yılı tamamlasın istiyorum ama böyle giderse bilmiyorum tekrar alışması derslerinide etkileyebilir

zen_s

bence sen bir okuluna git fatoşum öğretmeniyle görüş senin ilgine alakana göre oda üzerinde durur benim oğlum 1,2,3 sınıfları hep ayrı okullarda okudu ondan dolayı derslerle arası hiç iyi değil  :-\ 3. sınıf öğretmeni çok iyiydi sağolsun oğlumu arkadaşlarına kabullendirdi bende tabi sürekli üzerinde durdum sordum hep
öğretmenler velilerin ilgi alakasını önemsiyorlar sen özellikle bu konuda git öğretmeniyle konuş ne yapabiliriz die sor
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

canım ben yemeğe gidiyorum görüşürüz  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

haklısın zeynom en iyisi gidip konuşmak görüşürüz cnm sağol içimi rahatlattın  afiyet olsun :opucuk: :opucuk:

ponçik

Ben de zeynoya katılıyorum , öğrencinin başarısı velinin başarısı der bizim öğretmen
sen ne kadar ilgili bir veli olursan bu ilgi çocuğuna da yansır çocugun cevresine de yansır
İnşallah daha iyi olur herşey   :icon_thumright:

ben de yemekten geldim , bi yedim bi yedim ki maaşallah bana  :hungry:  :toothy10:

zen_s

Afiyet olsun Gonca  :k06: sorma canım ya bende aynı bu aralar iştahım açıldı habire yiyorum bir an evvel durmalıyım

ponçik

aman diyim  ;D dikkat et kendine  :laughing7:

zen_s

evet etmem gerek bu gidişle yazın verdiğim 13 kiloyu tekrar alıcam ve şişko olucam bir an evvel kulağımı çekmeliyim

ponçik

Ben geçen ay 1,5 kilo almıştım ama sanki bu ay biraz fazla gibi bakalım 15 gün sonra kontrolde belli olur  :suclu:

bu arada kazak kollarını yiyormuşsun ya , ben de saçımla çok oynarım, hala bile farkında olmadan oynadığım oluyor  :k06:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 16 Ocak , 2014, 14:30:19
Ben geçen ay 1,5 kilo almıştım ama sanki bu ay biraz fazla gibi bakalım 15 gün sonra kontrolde belli olur  :suclu:

bu arada kazak kollarını yiyormuşsun ya , ben de saçımla çok oynarım, hala bile farkında olmadan oynadığım oluyor  :k06:
Takıntı oluyor galiba ben 5 kilo aldım tedaviye başlıyalı hiç yapamıyorum diyet iyice kafayı bebek işine verince diyeti sporu unuttum valla

ponçik

aslında diyet ve spora yeniden başlasan kafandaki bebek takıntısı da uzaklaşmış olur ama söylemesi kolay tabi  ;) uygulamaya gelince ben de yapamıyorum

zen_s

evet canım haklısın bende öyle düşünüyorum ve en yakın zamanda uygulamaya geçmeliyim yoksa durum vahim  :-ooo

izemsevi

zen_s

Selam sevalciğim nasılsın bebişin nasıl tontoş kızın  :nazar: :nazar:

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 16 Ocak , 2014, 14:50:28
evet canım haklısın bende öyle düşünüyorum ve en yakın zamanda uygulamaya geçmeliyim yoksa durum vahim  :-ooo

;D hadi bakalım

Sevalim hoşgeldin  :opucuk: nasıl geçiyor hayat