Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Bu hatun çok çabuk öğreniyor , inşallah hızlı öğrendiği gibi hızlı da unutmaz  ;D hanım bi kız  :aferin:

zen_s

Kim o hatun benmiyim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Unutmaz inşallah sen güzel öğretiyorsundur bence  :icon_thumright:
Ben kaçtım şekerim yemek vakti görüşürüz
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Sen akıllı hatunsun Zeyno sana lafım yok zaten  :ehi:
Afiyet olsun canım  :hungry: ben de 12:30da ineceğim ama çok acıktım

zen_s

ponçik

Hoşgeldin ben de yemeğimi yedim geldim  :hungry:
Kızım kıpır kıpır rahat durmuyor  :muzz: çok mu doydu daha da mı istiyor anlamadım  :ehi:

zen_s

Yemekleri çok sevdi demek annesi  :nazar: :nazar: enerji patlaması yaşıyordur yavrucak  :aferin:

ponçik

öyle galiba  ;D dünden beri sadece çorbayla beslendiğim için çocuk mest oldu içeride  :laughing7:

siz dışarıda mı yiyorsunuz , biz yemekhanede yediğimiz için yemek süremiz 30 dk.  ::)

zen_s

canım benim evim iş yerime çok yakın eve gidiyorum yemeğe çocukda geliyor okuldan beraber yiyoruz genelde akşamdan hazırlarım ama bazende kahvaltyla geçiştirebiliyoruz 1 saat yemek arası bizde

ponçik

1 saat olması çok güzel  :basardim: biz yemek bitince masada sohbet bile etsek göze batıyor maalesef  :laughing7:
üff canım tatlı istedi ne yesem ki  :hungry:

zen_s

sütlü tatlımı yoksa hamur işimi
sütlü tavuk göğsü hamur işi baklava olabilir  :hungry:

ponçik

hmm evet tavuk göğsü iyi gider, birazdan sipariş vereyim , hem kuzuma da kalsiyum olur  :opucuk: gel beraber yiyelim Zeynepcim

zen_s

Ahh ne güzel olurdu tatlı yiyip tatlı muhabbet ederdik burdan yaparız artık muhabbeti

ponçik

Öyle olacak , kimse de yok bizden başka, yeni elemana da patron şimdi iş verdi  :laughing7: ben de kendi kendime takılıyorum  ;D

Oğlunun sınavları bitti mi , ben az önce meb.in sitesine girdim ama bizim öğretmen notları henüz işlememiş  ::)

zen_s

Çarşamba sosyal sınavı var sonra bitiyor notları pek iç açıcı değil artık 2. döneme sarılacağız ders çalışmayı sevmeyen çocukda zor yaa  :-\