Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

bebısın sarılıgı düşuyor emzirıyorum gece uykusu hic yok gündüz uyuyor büyük kızım cok az kiskanıyor bunaltmıyor beni ama ben aman yalnız kalmasın diye her boslukta ona bakıyorum hayat bana cok zor annem kayınvalide dönüsümlü geliyorlar kvalidem geldi bugün hapsırıp duruyor git diyorum gıtmiyorda uyuz oldum kadına ne yapıyım

ponçik

Neden düşüncesizlik yapıyor ki  :caca: ben de uyuz oldum şimdi  :laughing7:

izemsevi

ne biliyim ya gıtmıyo zaten gelıyo ama biseyde yaptıgı yok elınde kumanda bır dızı bitıyor oburunu acıyor

ponçik

hizmet mi bekliyor lohusa kadından allaaam yareppim diycem şimdi  ;D
küçükle ilgilenmiyorsa büyük kızla ilgilensin bari

ponçik

Günaydın bayanlar hayırlı cumalar inşallah herkesin hayırlı duaları bugün kabul olsun  :amin:
Bebek bekleyenler sağlıkla kavuşsun, bebek isteyenlerin göbekleri dolsun  :love9:

Sabah sabah başım ağrıyor bugün, işe gelirken biraz stres yaptım, makinada bulaşıklar vardı, onları boşalttım, tezgahtakileri yerleştirdim, servise geç kaldım diye biraz acele ettim vs... heralde ondan. Gidip tansiyonumu ölçtürsem iyi olur sanırım.

zen_s

günaydın Gonca geçmiş olsun canım  :opucuk: ölçtür tabi önlemini almış olursun
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Sağol canım , tam eczaneye gidecektim danışmadaki abla bugün plazadaki diğer firmanın hemşiresinin firmada olacağını söyledi onu bekliyorum , biraz burnum tıkalı sanki  :-\ belki o da etkilemiştir

ponçik

tansiyonum önce 12- 7 çıktı
beş dakika sonra tekrar ölçtük 10,5- 7 çıktı , bol su iç dedi   :-\

zen_s

tansiyonun biraz düşük çıkmış o zaman ne yapacan bol su içecen mecburr canımm burnunda tıkalı ondan başım ağrımıştır bende diyete başladım bugün yine yeni yeniden  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

hadi bakalım az ve sık yenilen günlere geri mi döndüm diyorsun  :hungry:

zen_s

aynen öyle canım önce diyet günlüğümden özür diledim bismillah dedim hayırlısı artık ben kaçtım yemek vakti

ponçik

Ben de yemek yedim geldim afiyet olsun hepimize  :flowers:
Canım profiterol çekti ama  :-[ yakınlarda pastane yok, ben de bakkala gidip çikolatalı bişeyler alıp geldim, birazdan midem yanıyor diye feryada başlarım  :ehi:

zen_s

senin kız tatlıcı olacak herhalde habire tatlı aşeriyorsun reklamdaki gibi karnından sinyal alıyorsun aneeeaa  :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

he yaaaa  :toothy10: aneeeaaa diye sinyal veriyor
İlk kızımda da son aya kadar hep ekşi tuzlu yedim son ayda tatlıya hücum ettim, bu da öyle oldu
şimdi sen de diyete başladın, sitede hamişlerde var , fazla bu muhabbetlere girmeyelim  :tongue3:

zen_s

evet bencede ama çok enteresan bir şekilde canım bişey çekmiyor acıkmıyorumda  :nazar: :nazar: :nazar: diyeyimde bozmayayım diyeti